Rishikimi i kazinosë 1xBet - Tips & Tricks

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Duke luajtur lojëra në kazino online është padyshim një mënyrë argëtuese për të kaluar kohën tuaj, por ç'të themi për të fituar gjatë rrugës gjithashtu? E shihni, nëse mësoni disa truke në 1xBet, patjetër që do të keni një përvojë më të këndshme.

Ka shumë terma dhe kushte që ju nevojiten për të kuptuar se si funksionon bastet. Edhe lojtarët me përvojë e dinë se është një sherr për të përmbushur të gjitha kërkesat e basteve të një bonusi.

Nëse nuk jeni gati të shpenzoni gjithë atë kohë dhe përpjekje, atëherë merrni parasysh të kapërceni bonuset dhe të luani vetëm me para. Kjo mund të tingëllojë kontradiktore, por jo të gjithë mund të përballojnë të shpenzojnë shumë para për të luajtur lojëra kazino në internet. Pra, paratë e bonusit janë të vlefshme. Shumica e lojtarëve zgjedhin të përdorin bonusin edhe pse ai vjen me shumë vargje të bashkangjitura.

Shikoni të gjitha Truket fituese 1xBet sot, dhe bëhu një profesionist i vërtetë.

Këshilla dhe truket në 1xBet

Ndonjëherë gjithçka që ju nevojitet është një ndihmë e vogël. Në këtë faqe, ne kemi mbledhur më të mirët Këshilla 1xBet dhe truket e dobishme të lojës për ju që të përmirësoni lojën tuaj të kazinosë. Pra, pa një detyrim të mëtejshëm;

Këtu janë fituesit Lojë 1xBet truket që do t'ju ndihmojnë të bëheni më të mirë dhe të përfitoni sa më shumë nga përvoja. Përfitoni plotësisht dhe përdorni këto 1xBet truket fituese në aventurën tuaj të radhës në këtë kazino.

Zgjidhni Depozitën 1xBet me kujdes

1xBet ofron shumë bonuse të ndryshme. Njëri është bonusi i depozitës së ndeshjes, që do të thotë se sa më shumë para të depozitoni aq më shumë para bonus do të merrni. Por mos u hutoni. Sa më shumë para të depozitoni, aq më të larta janë kërkesat për bast.

Le të themi, për hir të argumentit ju bëni një depozitë $100. Ju do të merrni para bonus prej 100 dollarësh duke ju lënë 200 dollarë për të luajtur.

Mbani në mend se duhet të luani shumën e parave që merrni si bonus të paktën 5 herë përpara se të bëni një tërheqje.

Kjo do të thotë që ju duhet të vini bast 500 dollarë që nuk është një detyrë e lehtë, për të qenë i sinqertë. Ideja këtu është të filloni nga pak. Bëni një depozitë të parë më të vogël, në mënyrë që të mos keni kërkesa të mëdha bastesh.

Paratë mund të mos jenë aq të mëdha në fillim, por të paktën do të shmangni stresin e përpjekjes për të pastruar bonusin.

Kufijtë kohorë

Çdo bonus vjen me kufizime kohore, prandaj është mirë të mbani shënim se kur jeni regjistruar për bonusin. Që nga momenti që krijoni llogarinë tuaj, keni 30 ditë për të bëni një depozitë dhe pastroni bonusin tuaj.

Për shembull, nuk është një ide e mirë të regjistroheni për bonusin e basteve sportive në korrik në rast se jeni një tifoz sporti. Ky nuk është muaji i duhur me zgjedhjet tuaja të kufizuara.

Truket e basteve 1xBet

Disa baste janë shumë të vështira për t'u bërë, por sa më i vështirë të jetë basti aq më i mirë është pagesa. Sigurohuni që t'i përmbaheni basteve që janë afër koeficientit 1,40. Në këtë mënyrë ju mund të pastroni bonusin tuaj dhe të mos humbni shumë para.

Vendosni baste në sporte dhe lojëra të njohura

Ndonjëherë, mund të bëhet e ndërlikuar kur bëni baste për sportet. Është joshëse të vendosësh një bast në një ekip që nuk e njeh sepse pagesa është më e mirë. Ne ju rekomandojmë të vini bast për sportet dhe ekipet që njihni, në këtë mënyrë shanset tuaja për të shlyer bastet tuaja janë më të mira.

Mësoni lojën

Është gjithmonë e rëndësishme të kuptosh bazat. Nëse po kërkoni të provoni një lojë të re sportive ose kazino në kazinonë 1xBet, sigurohuni që së pari të mësoni rregullat e lojës. Ky është një nga truket më të rëndësishme të lojërave 1xBet. Kjo do t'ju mundësojë të merrni vendime më taktike se çfarë të vini bast kur dhe sa të vini bast.

Të kesh njohuritë e duhura se si funksionon loja do t'ju ndihmojë shumë kur luani kumar në 1xBet. Prandaj, sigurohuni që të përfitoni nga truket tona të rekomanduara 1xBet.

Jini të vetëdijshëm për lloje të ndryshme bastesh

Ka shumë taktika kur bëhet fjalë për bastet. Një nga truket më të mira të lojës 1xBet është të kuptuarit dhe njohja e llojeve të ndryshme të basteve që mund të vendosni. Këtu janë disa baste të zakonshme që mund të vendosni në kazinonë 1xBet:

  • Bast Moneyline - Një bast Moneyline përfshin bast mbi fituesin e parashikuar të një ngjarjeje ose ndeshjeje sportive.
  • Mbi**/**Nën bast - Një bast i vendosur për të parashikuar nëse rezultati përfundimtar i një loje do të jetë mbi ose nën një numër të caktuar. Për shembull, në futboll, ai nënkupton numrin e golave në një lojë.
  • Bast Point Spread - Më i popullarizuari në basketboll. Vendosni këtë lloj basti për të marrë shanse më të mira për një bast. Ai përfshin blerjen ose shitjen e pikave.
  • Paralays - Paralays përfshijnë shumë përzgjedhje bastesh (këmbë) brenda një basti të vetëm.

Kontrolloni rezultatet e mëparshme

Nëse jeni të etur për baste në sport, atëherë këtu është një këshillë e shkëlqyer bastesh 1xBet.

Nëse një ekip luan me një ekip tjetër me një histori më të keqe, kontrolloni rezultatet e mëparshme përpara se të vendosni një bast. Kjo do të sigurojë që skuadra për të cilën po mendoni të bastni të jetë në formë të mirë për të pasur një shans më të mirë për të fituar.

Kontrollimi i rekordit të ekipit ku po vendosni një bast është një nga truket më të mira fituese të 1xBet.

Përdorimi i Bonusit është Zgjedhja juaj

Është plotësisht vendimi juaj nëse dëshironi të pranoni bonusin 1xBet apo jo. Nëse mendoni se kushtet e bastit janë të tepërta për t'u përballur, atëherë nuk keni nevojë fare për këtë stres të shtuar.

Kur regjistroheni në kazino, nuk keni pse të zgjidhni kutinë që thotë se dëshironi të pranoni bonusin e tyre të regjistrimit.

Por përsëri, edhe nëse bëni një rrëmujë me bonusin tuaj të mirëseardhjes, nuk ka vend për panik.

Promovimet 1xBet

Ka shumë promovime të disponueshme në 1xBet nga të cilat mund të përfitoni.

Kazinoja ka një "Promovimi i të mërkurës" do të zhvillohet çdo të mërkurë. Ky promovim do t'i japë një rritje të këndshme depozitave në llogarinë tuaj.

Një tjetër është "Akumulatori i ditës" promovim. Çdo ditë analistët e 1xBet zgjedhin disa nga ngjarjet sportive më të shquara atë ditë dhe i kombinojnë ato në një akumulator. Nëse një lojtar vendos një bast akumulator për ngjarjet e përzgjedhura brenda kornizës së promovimit, ata do të marrin një bonus fitimi shtesë prej 10%. nëse fitojnë.

Nëse preferoni të vini bast në disa ngjarje njëherësh atëherë "Beteja e akumulatorit" është për ju. Ky promocion u jep çmime fantastike 10 fituesve çdo muaj. Për të pasur një shans për t'u futur në top 10, duhet të vini bast dhe të fitoni pikë. Sa më shumë ngjarje në akumulator dhe sa më e madhe shuma e bastit, aq më shumë pikë që fiton lojtari. Çmimet në promovim janë të ndryshme çdo muaj. Mund të shpërbleheni me çmime të caktuara si një makinë BMW ose një iMac, gjë që është gjithashtu e këndshme, duhet ta pranojmë.

Promovimi i tretë i përhershëm për adhuruesit e basteve akumuluese është "_Hiper Bonus_Sipas kushteve të tij, bastet fituese të këtij lloji mund t'u sjellin lojtarëve bonuse deri në 250%! Sa më shumë ngjarje në akumulator, aq më i madh është bonusi. Një ofertë shumë e pazakontë dhe fantastike!

Duhet mbajtur mend një gjë, sa më i madh të jetë bonusi, aq më të mëdha janë kërkesat për bast. Ky nuk është një mashtrim në vetvete, por fakti është se kjo është natyra e lojërave të fatit në internet.

Në një farë mënyre, ata përpiqen të na tregojnë se nëse jemi të gatshëm të ndërmarrim rreziqe më të mëdha, na presin çmime më të mëdha dhe më të mira.

Lojëra me përgjegjësi

Një nga këshillat më të mira të 1xBet është të dish se kur duhet të pushosh.

Mund të jetë e vështirë të njohësh kumarin problematik. Lexoni më shumë rreth varësisë ndaj lojërave të fatit këtu.

Nëse besoni se ju ose dikush tjetër është duke luftuar ose është në rrezik, ju lutemi kontaktoni BeGambleAware.

Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (76)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)