Rishikimi i kazinosë 1xBet - Support

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

Ju mund të kontaktoni kazinonë në disa mënyra. Ekziston një bisedë e drejtpërdrejtë që është gjithmonë e disponueshme, dhe ju gjithashtu mund t'i kontaktoni përmes telefonit ose mediave sociale.

Mbështetje 24-orëshe ndaj klientit

Mbështetje 24-orëshe ndaj klientit

+44 127 325-69-87

Sinjali

Sinjali

-95764426Mbështetje ~1xbet

WhatsApp

WhatsApp

+35795764426

Cicëroj

Cicëroj

1xbet_Support

Imo

Imo

Mbështetje One-x-bet

Email:

Email:

Pyetje të përgjithshme: info-en@1xbet.com

Departamenti i Sigurisë: security-en@1xbet.com

Marrëdhëniet me publikun dhe reklamat: marketing@1xbet.com

Pyetje për partneritet (në internet): b2b@1xbet.com

Pyetje për partneritet (dyqane bastesh): retail@1xbet.com

Financat: accounting@1xbet.com

1xBet

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador
2022-11-21

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

1xBet në garë për tre çmime EGR
2021-01-21

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".