Rishikimi i kazinosë 1xBet - FAQ

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta rreth 1xBet në FAQ-të tona.

A mund të bëj depozita në aplikacionin celular?

Po, mund të bëni një depozitë duke përdorur aplikacionin tuaj celular. Procedura është pothuajse e njëjtë si kur jeni duke përdorur kompjuterin tuaj. E vetmja gjë që duhet të mbani mend është se disa mënyra pagese nuk janë të disponueshme.

Sa e sigurt është të bëni një depozitë në 1xBet Casino?

1xBet Casino përdor kodimin SSL dhe teknologjinë e mbrojtjes së të dhënave për të mbrojtur ju dhe paratë tuaja.

A mund të bëj një depozitë duke përdorur PayPal?

Në këtë pikë, PayPal nuk është një opsion për depozitimin e fondeve.

Cila është depozita minimale e kërkuar në 1xBet Casino?

Kërkesat minimale të depozitave në 1xBet Casino janë vërtet të ulëta. Për shembull, mund të bëni një depozitë 1$ për të provuar disa rrotullime në slotin tuaj të preferuar. Përjashtimi i vetëm këtu është PurplePay që kërkon një depozitë minimale prej 10 dollarësh dhe Neteller kërkon një shumë prej 2 dollarësh.

A duhet të verifikoj identitetin tim për të bërë një depozitë?

Do t'ju kërkohet të verifikoni identitetin tuaj pasi të hapni një llogari në 1xBet Casino dhe pasi llogaria juaj të miratohet, mund të bëni një depozitë sa herë të dëshironi. Verifikimi i identitetit kërkohet edhe një herë kur bëni një tërheqje.

Sa kohë duhet për të transferuar fondet në llogarinë time?

Pothuajse të gjitha depozitat financohen në llogarinë tuaj në të njëjtën çast. Përjashtimi i vetëm është depozitimi i bërë me transfertë bankare. Mund të duhen deri në 3 orë për t'u përpunuar.

A mund të bëj një depozitë përmes telefonit tim celular?

Po, është e mundur të bëni një depozitë duke përdorur telefonin tuaj celular dhe procedura është shumë e thjeshtë. Në këtë pikë, ofruesit e mëposhtëm janë të pranueshëm: Tele 2, Beeline, Airtel, Dinark, CBE, Siru Mobile, MTS, Megafon, Equity EazzyPay dhe M-Birr.

A përfshihen ndonjë tarifë përpunimi kur bëni një depozitë?

Nuk përfshihen tarifa kur bëni një depozitë në 1xBet Casino. Edhe pse tarifat janë standardi në këtë industri, 1xBet Casino heq dorë nga të gjitha tarifat e përpunimit në mënyrë që klienti të mos ketë nevojë.

A ofron 1xBet Kazino ndonjë bonus?

Po, ka shumë bonuse të disponueshme si për klientët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Ekziston një bonus bujar mirëseardhjeje i disponueshëm për lojtarët e rinj në momentin që ata regjistrohen në kazino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Mund të merrni deri në 130 dollarë para bonus që mund t'i përdorni për të luajtur lojën tuaj të preferuar. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë mjaft të pranueshme, kështu që ne besojmë se jeni në një kënaqësi kur vendosni të regjistroheni në këtë kazino të saktë.

A mund të bëj një tërheqje menjëherë pasi kam bërë një depozitë?

Nëse besoni se keni bërë një gabim ose ndryshoni mendje vetëm disa sekonda pasi keni bërë një depozitë, megjithatë nuk mund të bëni një tërheqje të menjëhershme. Sipas rregulloreve të kazinosë, ju duhet të luani me paratë të paktën një herë përpara se të bëni një tërheqje.

Çfarë ndodh kur nuk mund të bëj një depozitë?

Mundësia që kjo të ndodhë është shumë e vogël. Por gjithçka është e mundur dhe nëse hasni vështirësi atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit. Ato janë të disponueshme 24/7 dhe për të nisur bisedën live ju duhet vetëm të klikoni në skedën e gjelbër. Ka mënyra të tjera se si mund të kontaktoni kazinonë dhe mund t'i gjeni të gjitha informacionet e nevojshme në faqen e tyre zyrtare të internetit në pjesën e poshtme të majtë të ekranit.

A mund të marr rrotullime pa depozitë në 1xBet Casino?

Po, ju mund të merrni rrotullime falas në 1xBet Casino dhe nuk do t'ju kërkohet të bëni një depozitë. E vetmja gjë që duhet të mbani mend këtu është se rrotullimet falas duhet të përdoren në një kohë të caktuar, sepse ato kanë një datë skadimi. Në rast se fitoni diçka, mund të kërkoni fitimet tuaja.

A ka rrotullime falas të disponueshme për lojtarët pasi të kenë bërë një depozitë?

Pasi të bëheni të rregullt në 1xBet Casino, ju presin shumë promovime dhe oferta. Në fakt, rrotullimet falas janë një nga bonuset më të njohura që të dyja kazinotë gëzojnë të japin dhe lojtarët duan të marrin. Numri i rrotullimeve falas që merrni çdo herë do të varet nga paratë që keni depozituar gjatë njëfarë kohe. Gjëja e mirë këtu është se nuk keni nevojë të bëni depozita kolosale për t'u kualifikuar për rrotullime falas, thjesht duhet të plotësoni kërkesat minimale të depozitave.

Cilat lojëra mund të luaj kur marr rrotullime falas?

Kjo është pak e ndërlikuar. Ju duhet të bëni kërkimin tuaj përpara se të vendosni se cilën lojë dëshironi të luani. Lloji i slotit që vendosni të luani do të përcaktojë gjithashtu numrin e rrotullimeve falas që do të merrni. Çdo lojë slot ka kërkesa të ndryshme dhe ato nuk do t'ju ofrojnë të njëjtat shanse për të fituar. Në rast se keni disa probleme ose dyshime, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë me kënaqësi.

A mund të luaj lojëra elektronike falas?

Po, ju mund të luani lojëra elektronike në internet në një kazino 1xBet pa bërë një depozitë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për t'u njohur me një lojë të caktuar dhe për të parë se çfarë ofron ajo. Nga ana tjetër, ka lojëra që kërkojnë aftësi të caktuara për t'u zotëruar, si pokeri, kështu që të kesh një shans për të luajtur këtë lojë pa shpenzuar paratë tuaja është e mrekullueshme. Ju mund ta zotëroni lojën dhe rregullat e saj pa pagesë dhe sapo të ndiheni të sigurt për veten tuaj, mund të bëni një depozitë dhe të luani për para të vërteta.

A duhet ta shkarkoj softuerin për të luajtur rrotullime falas në 1xBet Casino?

Nëse dëshironi të luani lojëra në 1xBet Casino, nuk ju kërkohet të shkarkoni softuerin e tyre. Shfletuesi juaj duhet të përditësohet dhe ju jeni gati. Vetëm mos harroni se ju duhet të jeni anëtar i kazinosë në mënyrë që të luani lojërat e tyre. Gjëja e mirë këtu është se anëtarësimi është pa pagesë dhe një gjë tjetër e mrekullueshme është se ju mund t'i luani lojërat pa bërë një depozitë vetëm që të mund të merrni një ndjenjë se si funksionon loja.

A më duhen kode bonus për të luajtur rrotullimet falas?

Kazino të ndryshme kanë rregulla të ndryshme në lidhje me kodet e bonusit. Për të luajtur rrotullime falas në 1xBet Casino, nuk keni nevojë për kode bonusi. Por herë pas here mund të ketë një promovim që do të ofrojë kode bonus që mund t'i përdorni dhe të merrni rrotullime shtesë falas.

A është i ligjshëm 1xBet në vendin tim?

Ju mund të luani lojëra në 1xBet Casino pothuajse kudo në botë. Ka vende që nuk mbështesin lojërat e fatit në internet për ndonjë arsye, kështu që nëse është kështu me vendin tuaj, ne kemi frikë të themi se nuk do të jeni në gjendje të luani lojëra. Mënyra më e mirë për t'u siguruar është të shkoni në kazinofaqen e internetit të `s dhe regjistrohu në 1xBet. Nëse vendi juaj nuk është i bllokuar, atëherë jeni mirë të shkoni. Edhe pas kësaj, nuk jeni ende të sigurt se mund të kontaktoni mbështetjen e klientit ose të kontrolloni nëse vendi juaj është i disponueshëm në formularin e regjistrimit.

A ka ndonjë bonus pa depozite në dispozicion në 1xBet?

Në këtë pikë, nuk ka bonuse falas në 1xBet Casino. Megjithatë, ju mund të përfitoni nga disa nga bonuset e disponueshme kur bëni depozitën tuaj të parë për shembull.

A mund të regjistrohen lojtarët nga India në 1xBet?

Lojtarët nga India pranohen në 1xBet, për më tepër, ata mund të përdorin edhe monedhën e tyre vendase.

A ofrohen baste live në 1xBet Casino?

Mund të gjeni një seksion bastesh live në kazino ku mund të gjeni disa nga sportet më të njohura si futbolli, basketbolli, boksi, vetëm për të përmendur disa.

Cili është bonusi ekskluziv i 1xBet?

Lojtarët për herë të parë mund të marrin një bonus ndeshjeje 100% në depozitën e tyre të parë që shkon deri në 130 dollarë.

A ia vlen koha ime kazino 1xBet?

1xBet mund t'u ofrojë lojtarëve të tij një mori zgjedhjesh. Ata mund të gjejnë disa nga lojërat më të njohura të disponueshme, mund të bastojnë drejtpërdrejt ndërsa loja është ende në zhvillim e sipër dhe shumë të tjera. Ata janë një kompani e madhe me një reputacion të mirë, kështu që ne do të thoshim se ia vlen koha juaj.

Si të shlyeni bonusin?

Është një proces shumë i thjeshtë për të shlyer ofertën tuaj të mirëseardhjes. Pasi të regjistroheni në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë, paratë e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj. Ekzistojnë disa kërkesa për bast që duhet të përmbushen përpara se të bëni një tërheqje.

Cilat janë termat dhe kushtet e bonusit në 1xBet Casino?

Kushtet dhe kushtet për bonusin janë shumë të thjeshta dhe nëse dëshironi, mund t'i kontrolloni në çdo kohë në faqen e dedikuar të bonusit të depozitës së parë. Vetëm një person mund të kërkojë ofertën. Shuma minimale që duhet të depozitoni është 2 dollarë ose ekuivalenti i monedhës suaj dhe paratë e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit për t'u kualifikuar për të bërë një tërheqje dhe keni 30 ditë nga momenti që bëni një depozitë për të plotësuar këto kërkesa.

Në cilat lojëra duhet të përdor bonusin?

Ju mund t'i përdorni paratë tuaja të bonusit ashtu siç dëshironi. Por duhet të mbani mend se jo çdo lojë i plotëson kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë, kështu që ju duhet të bëni një kërkim përpara se të filloni të luani.

Si të përdorni bonusin?

Varet nga ju se si do të përdorni paratë e bonusit që merrni. Ju mund të luani të sigurt dhe të fitoni disa para që mund t'i tërheqni më vonë, kjo është një mënyrë për ta bërë këtë. Mënyra tjetër përfshin pak rrezik nga ana juaj. Por përsëri, këto janë para falas që merrni nga kazino, kështu që pse të mos testoni fatin tuaj. Zgjedhja e parë ose mënyra e sigurt është kur ju duhet të fitoni 3 ndeshje dhe të merrni një minimum koeficienti 2.75. Basti më i rrezikshëm është vendi ku ju mund të ndani shumën tuaj të bonusit në 3 akumulues me rrezik të lartë që ofrojnë të paktën 10 në shanset e tyre. Nëse fitoni, mund të vazhdoni të vendosni baste me rrezik të lartë dhe të përmbushni kërkesat tuaja për bast.

A mund të përdor bitcoin për të vendosur baste?

Bitcoins pranohen në 1xBet Casino. Në fakt, madje do të shpërbleheni për përdorimin e bitcoin me një bonus të veçantë mirëseardhjeje.

Sa shpejt kreditohet bonusi?

Paratë e bonusit transferohen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë. Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, kjo shumë do të përputhet 100% dhe ju do të keni paratë tuaja të bonusit në pak sekonda.

A ka ndonjë bonus në dispozicion për lojtarët nga Kenia?

Lojtarët nga Kenia pranohen në 1xBet Casino dhe ata do të marrin një ofertë ndeshjeje 200% në depozitën e tyre të parë deri në 10,000 KES. Shuma minimale që duhet të depozitoni është 122 KES, dhe pasi të keni mbaruar, paratë e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj.

A mund të kërkoj një bonus në Francë?

Rregullat për Francën janë të njëjta si për vendet e tjera evropiane. Kjo do të thotë që ju mund të merrni një bonus ndeshjeje 100% që shkon deri në 100 dollarë në depozitën tuaj të parë.

A është e mundur të hyni në llogarinë time nga një vend tjetër?

Në rast se jeni në një udhëtim pune ose pushime, mund të hyni përsëri në llogarinë tuaj. Problemi i vetëm do të ishte nëse jeni në një vend që është i kufizuar, në atë rast, mundeniMos hyni në faqen e internetit.

A mund të luaj pa dhënë prova të identitetit tim?

Në mënyrë që të kualifikoheni për të luajtur në kazino 1xBet, duhet të siguroni dëshmi të identitetit tuaj. Do t'ju duhet të ngarkoni ID-në tuaj me fotografinë tuaj dhe të gjitha informacionet e nevojshme si emrin dhe adresën tuaj. Ky proces është gjithashtu shumë i rëndësishëm kur më vonë përpiqeni të bëni një tërheqje.

A mund ta përdor kodin promocional në vendet e kufizuara?

Kemi frikë të themi se nuk ju lejohet të përdorni kodin promovues, ose të përdorni faqen e internetit ndërsa jeni në një vend që është i kufizuar.

A mund t'i tërheq fitimet e mia?

Ju me siguri mund të tërhiqni të gjitha fitimet tuaja. Për sa kohë që i keni plotësuar të gjitha kërkesat e bastit në rast se po luanit me para bonus. Opsionet e pagesës janë të shumta dhe ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë.

A mund të përdor Skrill ose Neteller?

Neteller dhe Skrill lejohen vetëm për tërheqje. Ju nuk mund t'i përdorni ato për të bërë një depozitë.

A pranon 1xBet lojtarë nga Anglia?

Po, mund të përdorni adresën tuaj në Angli për të krijuar një llogari dhe për të shijuar disa nga lojërat e shumta që kazinoja ofron.

A posedon kazinoja një licencë të komisionit të lojërave të fatit?

Jo, kazinoja nuk posedon Licencë të Komisionit të Lojërave të Fatit.

A posedon kazinoja një licencë bastesh?

Po, 1xBet Casino ka një licencë Curacao eGaming.

Cili është depozita minimale që mund të bëj?

Depozita minimale është 1 dollarë.

A ka baste live në faqen e internetit?

Po, aktualisht ka më shumë se 50 opsione për shumicën e sporteve.

A mund të shikoj lojëra drejtpërdrejt?

Po, mund të shikoni deri në 4 ndeshje në të njëjtën kohë.

A ka një aplikacion celular në dispozicion?

Po, ekziston një aplikacion celular për Android, iOS dhe Windows.

A ka një version celular të faqes në internet?

Po.

Kur u hap për herë të parë uebfaqja?

Faqja e internetit u hap në vitin 2011.

A ka ndonjë tarifë për një transferim parash?

1xBet është një nga kazinotë e pakta që mbulon tarifat për lojtarët e tyre.

A ka ndonjë promovim të rregullt në 1xBet Casino?

Po atje jane. Zakonisht do të merrni një email ose mesazh me tekst sa herë që ka një promovim të kufizuar, në mënyrë që të mund të përfitoni prej tij.

A janë të disponueshme bastet e kombinuara në kazino?

Po.

A ka ndonjë baste të veçantë në dispozicion?

Po.

A mund të luaj llotarinë në faqen e internetit të kazinosë 1xBet?

Jo, në këtë pikë lotaria nuk është e disponueshme.

Si mund të kontaktoj mbështetjen e klientit?

Ka disa mënyra se si mund të kontaktoni mbështetjen e klientit. Ju mund ta bëni këtë me bisedë të drejtpërdrejtë, telefon ose email.

Çfarë dokumentesh më duhen për t'u regjistruar në kazino?

Do t'ju duhet ose ID ose pasaporta juaj.

Çfarë informacioni kërkohet në slotin "Issued By"?

Ky është vendi ku është lëshuar ID ose pasaporta juaj.

Si mund të fus numrin tim të telefonit?

Gjëja e parë që duhet të futni është kodi i shtetit dhe më pas numri i telefonit.

Cila është metoda më e mirë e tërheqjes që mund të përdor?

Metoda më e mirë për t'u përdorur është një portofol elektronik si Neteller ose ecoPaz. Ata jo vetëm që janë të sigurt dhe të besuar, por transferimi është pothuajse i menjëhershëm.

Kur do të jetë i disponueshëm transmetimi 1xBet në Evropë?

Nuk kemi data të sakta për këtë, por jemi të sigurt që kjo do të ndodhë në të ardhmen e afërt.

Si të kontaktoni kazinonë?

Mënyra më e shpejtë për të kontaktuar kazinonë është përmes bisedës live. Opsione të tjera të disponueshme janë emaili dhe telefoni. Mund të dërgoni një email tek info@1xbet.com ose telefononi në +44 127 325-69-87

A duhet të përdor kodin promovues gjatë regjistrimit?

Po, ju mund të përdorni kodin tuaj promocional gjatë regjistrimit dhe do të merrni deri në 130 dollarë.

Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (76)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)