1xBet Rishikimi 2024 - Deposits

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Metodat e depozitimit në 1xBet: Një udhëzues gjithëpërfshirës për lojtarët

A jeni gati të zhyteni në botën emocionuese të lojërave online në 1xBet? Si një lojtar me përvojë, e kuptoj rëndësinë e disponueshmërisë së një shumëllojshmërie opsionesh depozitash. Kjo është arsyeja pse unë jam këtu për të ndarë me ju të gjitha detajet e mrekullueshme rreth financimit të llogarisë tuaj në 1xBet.

Një bollëk zgjedhjesh: Shumë opsione të depozitave!

Në 1xBet, do të gjeni një sërë metodash mbresëlënëse të depozitave që u shërbejnë lojtarëve nga e gjithë bota. Pavarësisht nëse jeni nga Bjellorusia, Irlanda, Turqia, Rusia, Rumania, Greqia, Sllovakia, Vietnami ose ndonjë vend tjetër në listën tonë të gjerë - ne ju kemi mbuluar!

Nga EasyPay dhe Paysec THB në UTEL dhe Tele2; WeChat Pay dhe Otopay në Vimo Wallet dhe PayKasa - ka diçka për të gjithë. Dhe kjo nuk është e gjitha! Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga opsionet si oxxo, China Union Pay, Webpay (nga Neteller), Redpagos (nga Neteller), Sepa, ePay dhe shumë të tjera.

Komoditet miqësor për përdoruesit: Bërja e depozitave pa probleme

Kur bëhet fjalë për bërjen e depozitave në 1xBet, komoditeti është thelbësor. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një sërë metodash depozitimi miqësore për përdoruesit që janë krijuar për ta bërë përvojën tuaj të qetë. Pavarësisht nëse preferoni kartat e debitit/kreditit, kuletat elektronike si Skrill ose Neteller, kartat me parapagesë, transfertat bankare apo edhe kripto - ne i kemi të gjitha!

Pavarësisht se cilën metodë zgjidhni, mund të jeni të sigurt se transaksionet tuaja janë të sigurta dhe të sigurta.

Siguria moderne: Paqja juaj e mendjes ka rëndësi

Ne e kuptojmë se siguria është parësore kur bëhet fjalë për lojërat në internet. Kjo është arsyeja pse ne kemi zbatuar protokollet më të fundit të sigurisë në 1xBet. Platforma jonë përdor kriptimin SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar, duke siguruar që transaksionet tuaja të mbrohen nga çdo akses i paautorizuar.

Trajtimi VIP: Përfitime ekskluzive për lojtarët tanë elitë

Si një anëtar VIP në 1xBet, ju do të shijoni një mori përfitimesh ekskluzive që do ta çojnë përvojën tuaj të lojërave në një nivel tjetër. Nga tërheqjet më të shpejta deri te bonuset ekskluzive të depozitave - ne besojmë në shpërblimin e lojtarëve tanë më besnikë.

Pra, nëse jeni duke kërkuar për një kazino që ofron një gamë të gjerë opsionesh depozitash, i jep përparësi sigurisë dhe i shpërblen anëtarët e saj VIP me përfitime të mrekullueshme - mos kërkoni më larg se 1xBet!

Bashkohuni me ne sot dhe filloni të shijoni të gjitha përfitimet e të qenit pjesë e komunitetit tonë të gjallë të lojërave në internet.

Si të bëni një depozitë në 1xBet

Si të bëni një depozitë në 1xBet

Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur kartën tuaj të kreditit ose debitit. Visa, MasterCard dhe Maestro janë të gjitha të pranueshme dhe shuma minimale që mund të depozitoni është $1. Transferta e parave është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa shërbimi.

Kuletat elektronike të mbështetura

Kuletat elektronike të mbështetura

 • Qivi
 • Paratë Yandex
 • Skrill
 • Skrill 1-Trokitni lehtë
 • B-pagesa
 • Paratë e përsosura
 • Epay
 • Vkreditorët
 • Portofoli Jeton
 • Paydunya
 • Skanimi i UnionPay në Kinë
 • Dohone
 • Express Union Kamerun
 • Cashmaal
 • Portofoli i Runpay
 • Allpay
 • FastPay
 • Sticpay

Opsione të mbështetura të pagesës celulare

 • Beeline
 • MTS
 • Tele2
 • MegaFon
 • Airtel
 • Dinarak
 • M-Birr
 • CBE
 • Siru Mobile
 • LigdiCash
 • Wizzall Senegal
 • Raycash

Depozitat e parave të gatshme

 • Svyaznoy
 • Euroset
 • Teleplay
 • Amigo

Ose, mund të përdorni sisteme pagesash si:

 • Neteller
 • ecoPayz
 • Paguesi

Shkëmbyesit e valutave elektronike përfshijnë:

 • Webmoney-Qiwi UZ
 • WebObmen UZ
 • Ikassa.net
 • Terminalet e vetë-shërbimit
 • Terminalet e vetë-shërbimit CyberPlat
 • Paymaster.md
 • Tregtia dhe zhvillimi
 • Terminali i vetëshërbimit Kassa24
 • Terminali i vetëshërbimit e-Pay
 • Terminali i gjerë i vetë-shërbimit
 • 2 Klikoni në terminalin e vetë-shërbimit
 • Terminali i vetëshërbimit AlfaPay
 • Terminali i vetëshërbimit Bank 24
 • Terminali i vetëshërbimit CityPay
 • Terminali i vetëshërbimit Easy Pay
 • Terminalet e vetë-shërbimit IBox
 • Terminalet e vetë-shërbimit Sistema
 • Terminalet e vetë-shërbimit GlobalMoney
 • Terminalet e vetëshërbimit City24
 • Terminalet MMPS
 • Terminalet me pagesë të shpejtë
 • Kreditorët e PBCK
 • 24 Terminalet e vetë-shërbimit gjatë gjithë kohës
 • Shpejt
 • Terminalet Paynet

Internet Banking

 • Transfertë bankare lokale
 • Pagos i Kuq
 • Spei
 • Itau
 • Banko Galicia
 • Banko Frances
 • BCI
 • Banco De Chile
 • Banko do Brasil
 • Bradesco
 • Caixa
 • Webpay
 • Multibanko
 • Kina UnionPay Bank
 • ECOBANQ
 • GTBank
 • Providus Bank
 • Polaris Bank
 • Banka Tregtare FSDH
 • Banamex
 • OXXO
 • Santander
 • Pago Express

Kartat me parapagesë

 • Karta AstroPay
 • Kupon Paykasa
 • CEP BANK
 • Kodi QR

Transferte bankare

 • BT lokale indoneziane
 • BT lokale malajziane
 • BT lokale Thai
 • Vietnamese lokale BT
 • Zenith Bank
 • Banka e Parë
 • GTB
 • Sterling Bank
 • Unity Bank
 • Besimi i pagave88
 • Aninda Bank Havalesi
 • Hizli QR
 • Akili Havale

Kriptovalutat

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Monero
 • ZCash
 • Kreditë e lojës
 • NEM
 • Bytecoin
 • DigiByte
 • Bitcoin ari
 • Bitcoin cash
 • QTUM
 • STRATIS
 • Ripple
 • monedhë USD
 • USD e vërtetë
 • Token standard i Paxos
 • Tether
 • Lidhje zinxhiri
 • OmiseGO
 • Shenja bazë e vëmendjes
 • TRON
 • BitShares

E-Vouchers

 • Pago Efektivo
 • Pago Facil
 • Kupon PS
 • Kupon elektronik Perfect Money
 • 1xVoucher
 • Para ne dore gjate dorezimit
 • DisaShop Peru
Kodi i Bonusit të Depozitës

Kodi i Bonusit të Depozitës

Ka shumë kode bonus depozitash të disponueshme në 1xBet Casino nga të cilat mund të përfitoni. Këto janë ofertat e mëposhtme të bonusit dhe kodet promovuese për t'i kërkuar ato:

 • Bonus ekskluziv i 1xBet – Ky është një bonus 100% i përputhjes që mund të shkojë deri në 130 dollarë. Kodi promocional për këtë ofertë është kodi promovues

 • Bonusi i Kenias – Ky është një bonus 200% që mund të shkojë deri në 13,000 KES. Kodi promocional për këtë ofertë është kodi promovues

 • Ofertë e mirëseardhjes në Nigeri – Ky është një bonus 200% i përputhjes që mund të shkojë deri në 43,550 NGN. Kodi promocional për këtë ofertë është kodi promovues

 • Bonus në Indi – Ky është një bonus 100% i përputhjes që mund të shkojë deri në 9750 INR. Kodi promocional për këtë ofertë është kodi promovues

 • Bonusi i Bangladeshit – Ky është një bonus 100% i përputhjes që mund të shkojë deri në 10,000 BDT. Kodi promocional për këtë ofertë është kodi promovues

 • Bonus në Kamerun – Ky është një bonus 200% që mund të shkojë deri në 58.000 XAF. Kodi promocional për këtë ofertë është kodi promovues

 • Bonusi i Ganës – Ky është një bonus ndeshje 200% që mund të shkojë deri në 530 GHS. Kodi promocional për këtë ofertë është kodi promovues

Kufiri i depozitave

Nuk ka kufi maksimal ose minimal të depozitave në 1xBet Casino.

Monedha

Monedha

Këto janë monedhat e mëposhtme që pranohen në 1xBet Casino për të bërë një depozitë:

 • LEK - Lek Shqiptar
 • DZD - Dinar algjerian
 • USD - Dollar Amerikan
 • AOA - Angolan Kwanza
 • ARS - Peso argjentinase
 • AMD - Dramë armene
 • AUD - Dollar Australian
 • AZN - Azerbajxhani Manat
 • BDT - Bangladeshi Taka
 • BAM - Marka e konvertueshme e Bosnjës dhe Hercegovinës
 • BYR - Rubla Bjelloruse
 • BTC - Bitcoin
 • BOB - Bolivian Bolivian
 • BRL - Brazilian Rea
 • GBP - Paund Britanik
 • BGN - Lev bullgar
 • CAD - Dollar Kanadez
 • XAF - Franga e Afrikës Qendrore
 • CLP - Peso kilian
 • RMB - Renminbi kinez
 • CDF - Franc kongolez
 • HRK - Kuna kroate
 • CZK - Koruna çeke
 • DKK - Krona daneze
 • EGP - Paund egjiptian
 • ETB - Birr etiopian
 • EUR - EuroGEL - Lari Gjeorgjiane
 • GHS - Cedi ganez
 • HTG - Gurde Haitian
 • HKD - Dollar Hong Kong
 • HUF - Forintë hungareze
 • ISK - Krona Islandeze
 • INR - Rupi Indiane
 • IDR - Rupiah indoneziane
 • IRR - Rial iranian
 • ILS - Shekel i Ri izraelit
 • JPY - Jen japonez
 • KZT - Kazakistani Tenge
 • KES - Shilinga Keniane
 • KGS - Kirgistani Som
 • MYR - Ringgit Malajzian
 • MKD - Denar maqedonas
 • MAD - Dirham maroken
 • MXN - Peso meksikane
 • MZN - Metical
 • MDL - Leu i Moldavisë
 • MNT - Mongol Togrog
 • NGN - Naira nigeriane
 • NZD - Dollar i Zelandës së Re
 • NOK - Krona Norvegjeze
 • PYG - Guarani paraguaian
 • PEN - Peruan Nuevo Sol
 • PHP - Peso Filipine
 • PLN - Zloty polake
 • RON - Leu rumun
 • RUB - Rubla ruse
 • RSD - Dinar serb
 • SGD - Dollar Singapori
 • ZAR - Rand i Afrikës së Jugut
 • KRW - Won e Koresë së Jugut
 • SDG - Paund sudanez
 • SEK - Krona suedeze
 • CHF - Franga zvicerane
1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

1xBet në garë për tre çmime EGR
2021-01-21

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".