Rishikimi i kazinosë 1xBet - Bonuses

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (77)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)

Bonuses

Herën e parë që ju krijoni një llogari në 1xBet Casino ju do të merrni një bonus 100% i cili mund të shkojë deri në 130 dollarë në depozitën tuaj të parë. Thjesht duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm:

1xBet

Bonus & Depozitë 1xBet

Pasi llogaria juaj të jetë verifikuar, mund të bëni depozitën tuaj të parë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 1$ dhe automatikisht ju do të merrni bonusin e mirëseardhjes 100% të shumës suaj.

Ky bonus është i vlefshëm vetëm për 30 ditë dhe pasi të skadojë bonusi, shuma e bonusit dhe fitimet do të hiqen nga llogaria juaj.

Çdo bonus vjen me disa vargje të bashkangjitura. Për t'u kualifikuar për bonusin dhe më vonë për të tërhequr ndonjë fitim, duhet të plotësoni disa kërkesa:

Procesi i regjistrimit

Hapja e llogarisë tuaj 1xBet është shumë e lehtë.

Duhet të klikoni në ikonën e gjelbër të regjistrimit në pjesën e sipërme djathtas të faqes dhe do të shfaqet një dritare që ju pyet se cilën metodë dëshironi të përdorni. Ne do t'ju këshillonim të zgjidhni opsionin me një klikim.

Zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik dhe futni të gjitha informacionet personale që ju nevojiten, si emri, data e lindjes dhe shteti, vetëm për të përmendur disa. Kur shfaqet pop-up me oferta bonus, ju duhet të zgjidhni opsionin 'Bonus për Sportet' për të qenë i përshtatshëm për bonusin e mirëseardhjes.

Hapi tjetër është verifikimi i llogarisë tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar një dëshmi identiteti në Kazino 1xBet.

Ky hap do të sigurojë një shtresë shtesë sigurie për llogarinë tuaj dhe në të njëjtën kohë, kazino do të dijë se ju jeni në moshë ligjore për të luajtur bixhoz. Disa nga dokumentet që mund të dërgoni përfshijnë një pasaportë ose një ID.

Kërkesat e bonusit 1xBet

Ju mund të keni vetëm një llogari, kështu që vetëm një bonus mund të jepet për adresë IP, ose për detaje të llogarisë duke përfshirë adresën e emailit, detajet e llogarisë bankare dhe mënyrën e depozitimit dhe tërheqjes.

Ju do të merrni shumën e bonusit vetëm pasi të keni bërë një depozitë.

Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të vendosni shumën e bonusit 5 herë.

Bonus besnikërie

Ka disa gjëra që Kazino 1xBet ka për klientët e saj besnikë që vijnë në formën e bonuseve.

Kjo e bën lojën më emocionuese dhe klientët ndihen të vlerësuar.

Bonus Super Lotto – ky bonus jep bileta lotarie që janë ekuivalente me shumën që kanë luajtur në lojëra të tjera në kazino. Me fjalë të tjera, sa më shumë para të depozitoni në kazino, aq më i lartë do të jetë numri i biletave të lotarisë.

1 x Promo Points – ky është një tjetër program i besnikërisë së klientit që po u mundëson klientëve besnikë të përdorin pikët e tyre për të vendosur baste falas.

Fitoni pikë eksperience me promovimin e besnikërisë VIP të kthimit të parave të 1xBet Casino

Bonus besnikërie për kthimin e parave VIP është një program i sapolançuar që është për lojtarët ekzistues dhe të rinj gjithashtu. Herën e parë që një lojtar i bashkohet kazinosë atij do t'i jepet statusi i nivelit të besnikërisë së bakrit.

Sa më shumë të luani dhe sa më shumë para të shpenzoni në lojëra, do të ngjiteni drejt një statusi më të lartë VIP dhe do të fitoni më lehtë bonuse për kthimin e parave.

Si të bashkoheni në programin e besnikërisë VIP në 1xBet Casino

Ka disa hapa që duhet të ndiqni për të kërkuar programin e besnikërisë VIP:

Së pari, duhet të regjistroheni në kazino duke përdorur një kod promocional falas 1xBet.

Pasi të hyni në llogarinë tuaj të re, do të merrni statusin e nivelit të bakrit.

Bëni depozitën tuaj të parë dhe filloni të vendosni baste në lojërat tuaja të preferuara. Në këtë mënyrë do të fitoni pikë eksperience.

Sa më shumë pikë të merrni, aq më lehtë do të ngjiteni në shkallën e Nivelit, pra aq më i lartë do të jetë kthimi i parave.

Ideja është të ngjiteni në majë ku do të jeni në nivelin e Diamantit. Ky është një nivel i statusit VIP ku ju merrni oferta ekskluzive bonus.

Dhe jo vetëm kaq, por do të merrni mbështetje VIP ndaj klientit dhe kthim parash në çdo bast që vendosni, pavarësisht nëse fitoni apo humbni.

Kthimi i parave mund të tërhiqet në çdo kohë të caktuar.

Si të kualifikoheni për një bonus VIP të kthimit të parave të kazinosë 1xBet

Një lojtar duhet të bëjë gjërat e mëposhtme në mënyrë që të kualifikohet për bonusin e kthimit të parave të 1xBet Casino VIP:

Keni një llogari në 1xBet Casino

Fitoni pikë të besnikërisë dhe përvojës

Ngjitni nivelet VIP sepse ata vendosin numrin e pikëve të besnikërisë që jepen në çdo bast. Për shembull në Nivelin e bakrit për çdo bast 1$ ju do të merrni 100 pikë eksperience, por për 1$ bast në Nivelin VIP të Artë do të merrni 250 pikë eksperience.

Përveç kësaj, ka gjithsej 8 nivele të klubit të kthimit të parave VIP dhe është shumë e thjeshtë të përparosh në nivelin tjetër, thjesht duhet të luani lojërat tuaja të preferuara:

Ju mund të arrini në Niveli i bakrit herën e parë që regjistroheni në 1xBet Casino dhe për çdo bast 1$, do të fitoni 100 pikë besnikërie. Ju do të merrni një kthim parash prej 5% për bastet e humbura.

Mund të arrini Niveli i bronzit pasi të keni 300.000 pikë besnikërie dhe për çdo bast 1$, do të fitoni 150 pikë besnikërie. Ju do të merrni një kthim parash prej 6% për bastet e humbura.

Mund të arrini Niveli i argjendit pasi të keni 1.000.000 pikë besnikërie dhe për çdo bast 1$, do të fitoni 200 pikë besnikërie. Ju gjithashtu do të merrni 7% kthim parash në bastet e humbura.

Mund të arrini Niveli i artë pasi të keni 2.000.000 pikë besnikërie dhe për çdo bast 1$ do të merrni 250 pikë besnikërie. Ju gjithashtu do të merrni 8% kthim parash në bastet e humbura.

Mund të arrini Niveli i Rubinit pasi të keni 50.000.000 pikë besnikërie dhe për çdo bast 1$, do të fitoni 300 pikë besnikërie. Ju gjithashtu do të merrni një kthim parash prej 9% për bastet e humbura.

Mund të arrini Niveli i safirit pasi të keni 15.000.000 pikë besnikërie dhe për çdo bast 1$ do të merrni 350 pikë besnikërie. Ju gjithashtu do të merrni 10% kthim parash në bastet e humbura.

Mund të arrini Niveli i Diamantit pasi të keni 25.000.000 pikë besnikërie dhe për çdo bast 1$, do të fitoni 400 pikë besnikërie. Ju gjithashtu do të merrni 11% kthim parash për bastet e humbura.

Mund të arrini Statusi VIP pasi të keni 75.000.000 pikë besnikërie dhe për çdo bast 1$, do të fitoni 450 pikë besnikërie. Ju gjithashtu do të merrni 0,05-0,25 kthim parash në të gjitha bastet.

Bonusi i ndeshjes

Ka shumë që po ndodhin për lojtarët e rinj në 1xBet Casino. Çdo lojtar i ri mund të marrë një bonus ndeshjeje depozite deri në 1500 dollarë dhe kjo nuk është e gjitha, ata do të marrin gjithashtu 150 rrotullime falas.

Oferta e mirëseardhjes ndahet në 4 bonuse depozitash:

  • Bonusi juaj i depozitës së parë përputhet 100% dhe ju mund të merrni deri në $300 dhe 30 rrotullime falas
  • Bonusi juaj i dytë i depozitës përputhet me 50% dhe mund të merrni deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas
  • Bonusi juaj i tretë i depozitës përputhet me 25% dhe mund të merrni deri në 400 dollarë dhe 40 rrotullime falas
  • Depozita juaj e katërt përputhet me 25% dhe mund të merrni deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas

Mund të përdorni rrotullimet falas vetëm në një lojë, Down the Pub. Ka disa kushte që duhet të ndiqni për t'u kualifikuar për rrotullimet falas. Gjëja e parë është të aktivizoni numrin tuaj të telefonit. Kërkesa për bast është 35 x shumën e bonusit.

Ju keni 7 ditë për të vënë bast bonusin dhe bastet tuaja nuk duhet të jenë më të larta se $5. Shuma minimale që duhet të depozitoni për bonusin e parë është 10 dollarë dhe për të dytin, të tretën dhe të katërtin është 15 dollarë.

Kushtet bazë të bonusit 1xBet

Ka disa rregulla që një lojtar duhet të ndjekë në mënyrë që të kualifikohet për bonusin e mirëseardhjes. Rregullat janë të thjeshta dhe çdo lojtar duhet t'i ndjekë ato:

Shuma minimale e depozitës së parë është 10 dollarë. Kjo shumë do të dyfishohet, kështu që lojtari do të përfundojë me 20 dollarë për të luajtur lojërat e tij të preferuara.

Shuma maksimale që një lojtar mund të depozitojë është 130 dollarë, duke e bërë kështu shumën totale që mund të luajë me 260 dollarë. Kjo është pasi ata marrin një bonus depozite 100%.

Paratë e bonusit transferohen në llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë. Përpara se lojtari të bëjë një tërheqje, ai duhet së pari të plotësojë disa kërkesa për bast.

Shuma e bonusit ka një afat kohor prej 30 ditësh. Kjo do të thotë që ju duhet të luani me paratë e bonusit në ato 30 ditë, përndryshe do t'i humbni ato.

Ka baste shtesë falas 1xBet që japin më shumë shanse për të fituar.

Kreditë e basteve

Vendosja e një basti me para bonus është shumë e thjeshtë. Ju aktivizoni bonusin me depozitën e parë që bëni dhe pasi të shihni paratë e bonusit në llogarinë tuaj mund të filloni të luani lojën që keni zgjedhur. Paratë e bonusit vijnë me 5x kërkesa për bast.

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, nuk ka asnjë ofertë bonusi pa depozite, por kjo nuk do të thotë se do të qëndrojë kështu përgjithmonë. Ne ju këshillojmë të kontrolloni rregullisht faqen e internetit të 1xBet Casino dhe të kontrolloni për promovime.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Përpara se të keni të drejtë të bëni një tërheqje të fitimeve që keni bërë falë shumës së bonusit që keni marrë në radhë të parë, ka disa kërkesa që duhet të plotësoni.

  • Ju pritet të bëni një depozitë prej të paktën 10 $ herën e parë që dëshironi të luani në 1xBet Casino, për të cilën do të merrni një bonus ndeshjeje 100% dhe do të keni $20 për të filluar.
  • Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të keni një qarkullim 1 herë. Për shembull, nëse keni 100 dollarë për të luajtur, duhet të vendosni një bast që rritet në 100 dollarë.
  • Keni vetëm 30 ditë për të marrë fondet e ofertës dhe për të përmbushur çdo kërkesë.
  • Ju duhet të vendosni baste të kombinuara që kanë të paktën 5 linja pagese.
  • Ju mund të përdorni mënyrën e pagesës që ju preferoni.
  • Kjo ofertë është e rezervuar për personat që jetojnë në Zvicër, Gjermani dhe Austri.

Rezultati i vlerësimit 1xBet

Ka shumë gjëra të disponueshme në 1xBet Casino. Ju nuk mund të merrni vetëm rrotullime dhe baste falas, por edhe iPhone, laptopë dhe pajisje lojrash.

Ajo që na befasoi më shumë ishte fakti se mund të fitoni edhe një makinë ose një udhëtim në Las Vegas, ku mund të vizitoni të gjitha kazinotë e njohura në tokë.

Këto lloj shpërblimesh ofrohen gjatë ngjarjeve të mëdha sportive si Kupa e Botës. Këtu është një listë e të gjitha ofertave të disponueshme të bonusit të 1xBet Casino:

1xBet

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador
2022-11-21

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022
2022-11-12

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022

Nëse jeni të lodhur duke luajtur Blackjack Live dhe Blackjack real në kazinotë reale, ndoshta duhet të provoni Blackjack Online. Të luash Blackjack në internet në vend të llojeve të tjera të tij ka shumë përfitime. Do të merrni fitime shumë më të mira sepse kushton më pak për të drejtuar një lojë Blackjack Online, do të shijoni provat falas, keni një sërë opsionesh për të zgjedhur dhe më shumë. 

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.