Rishikimi i kazinosë 1xBet - Affiliate Program

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Nëse dëshironi të regjistroheni për programin e filialeve 1xBet, mund ta bëni këtë nëse shkoni te partners1xbet.com dhe klikoni "Regjistrimi". Është e vetëkuptueshme që duhet të plotësoni të gjitha fushat dhe pasi të keni mbaruar, thjesht prisni emailin e konfirmimit.

Programi i filialeve funksionon në të njëjtën mënyrë për çdo kazino. Ju duhet të ftoni miqtë tuaj dhe pasi ata të regjistrohen dhe të fillojnë të vendosin baste me para të vërteta, ju do të merrni çmimin tuaj.

Si mund të regjistrohem në Programin Filialin 1xBet?

Ka disa mënyra se si mund t'i ftoni njerëzit të vendosin baste. Ju mund të kopjoni lidhjen tuaj personale dhe ta ndani drejtpërdrejt me miqtë tuaj ose mund ta ndani duke përdorur rrjetet tuaja sociale. Ju gjithashtu mund të vendosni banderola në faqen tuaj të internetit ose në blogun tuaj.

Për të gjurmuar veprimet e përdoruesit tuaj, duhet të krijoni lidhjen e një partneri. Ju duhet të identifikoheni për filialin tuaj 1xBet në llogarinë tuaj personale dhe në meny klikoni lidhjen 'Merr partnerin'. Nëse dëshironi të drejtoni trafikun në një seksion të caktuar dhe jo në faqen kryesore, duhet të plotësoni 'Faqja e uljes'.

Kur dëshironi të gjeneroni lidhje me reklama të ndryshme në të njëjtën faqe interneti, mund të përdorni 'NënID'.

Burimet e trafikut për të reklamuar produktin tuaj:

  • Ju mund të krijoni faqen tuaj të internetit
  • Ju mund të përdorni mediat tuaja personale sociale ose një blog
  • Ju mund t'i dërgoni promovime direkt përdoruesve tuaj
  • Mund të përdorni banderola
  • Ju mund të krijoni video
  • Ju mund të përdorni forume

Sa mund të fitoni duke u bashkuar me programin e filialit 1xBet?

Ju ndoshta po pyesni tani se sa saktësisht mund të bëni duke përdorur lidhjet e filialeve? Epo, përgjigja nuk është shumë e drejtpërdrejtë këtu, pasi të ardhurat nuk janë fikse. E gjitha varet nga të ardhurat e krijuara nga personi që është regjistruar duke ndjekur lidhjen tuaj të filialit.

Ju do t'i merrni paratë tuaja çdo javë të martën. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 30 dollarë dhe nëse nuk keni fonde të mjaftueshme për javën, kjo shumë do të transferohet në periudhën e javës së ardhshme. Në rast të dështimeve teknike, pagesa juaj mund të vonohet deri në 2 muaj.

Si të bëni një tërheqje të filialit 1xBet?

Përpara se të vazhdoni, duhet të kontrolloni llogarinë tuaj dhe të shihni nëse keni fonde të mjaftueshme për të bërë një tërheqje.

Nëse kjo është tërheqja juaj e parë, atëherë duhet të kontaktoni menaxherin dhe ai do t'ju ndihmojë gjatë procesit dhe ajo që ju mbetet është të prisni që fondet tuaja të mbërrijnë në llogarinë tuaj të pagesës.

Pas kësaj tërheqjeje të parë, të gjitha pagesat tuaja javore do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj. Është e vetëkuptueshme që të gjitha informacionet tuaja personale duhet të jenë të sakta në rast se ka disa probleme, kështu që ekipi mbështetës mund t'ju kontaktojë.

Cili është emri i programit të filialit 1xBet?

Filiali i kazinosë quhet 1xPartners

Filialin e pokerit

Filiali i 1xBet nuk pushon kurrë së na zhgënjyer kur bëhet fjalë për gjëra të reja që ata kanë për të ofruar.

Kjo kompani po zhvillohet vazhdimisht dhe ata po përpiqen t'i mbajnë klientët e tyre të interesuar për aq kohë sa të munden. Gjëja më e fundit që ata kanë për të ofruar është një program special i filialit të pokerit 1xBet.

Të gjithë mund të marrin pjesë në këtë program për sa kohë që ndjekin këto hapa të thjeshtë për t'u regjistruar:

  • Plotësoni regjistrimin
  • Merrni një lidhje të personalizuar
  • Filloni të promovoni
  • Shtoni përmbajtje për t'i bërë lidhjet tuaja më të vlefshme

Kushtet në të cilat funksionon filialja e pokerit janë shumë të qarta. Sa herë që merrni një klient të ri, do të merrni 40% të shpenzimeve të tyre mujore për bast.

Nuk kërkon ndonjë trajnim të caktuar për t'u bërë pjesëmarrës në këtë program. Ju mund të përdorni imagjinatën tuaj dhe të përpiqeni të jeni sa më krijues për të tërhequr klientë të rinj. Nga ana tjetër, nëse dëshironi, mund të merrni edhe ndihmë profesionale.

Ka specialistë që punojnë në kazinonë 1xBet që me kënaqësi do të ndajnë ose dy informacione me ju që më vonë do t'ju ndihmojnë të promovoni lidhjet.

Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (76)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)