Rishikimi i kazinosë 1xBet - Affiliate Program

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të regjistroheni për programin e filialeve 1xBet, mund ta bëni këtë nëse shkoni te partners1xbet.com dhe klikoni "Regjistrimi". Është e vetëkuptueshme që duhet të plotësoni të gjitha fushat dhe pasi të keni mbaruar, thjesht prisni emailin e konfirmimit.

Programi i filialeve funksionon në të njëjtën mënyrë për çdo kazino. Ju duhet të ftoni miqtë tuaj dhe pasi ata të regjistrohen dhe të fillojnë të vendosin baste me para të vërteta, ju do të merrni çmimin tuaj.

Si mund të regjistrohem në Programin Filialin 1xBet?

Si mund të regjistrohem në Programin Filialin 1xBet?

Ka disa mënyra se si mund t'i ftoni njerëzit të vendosin baste. Ju mund të kopjoni lidhjen tuaj personale dhe ta ndani drejtpërdrejt me miqtë tuaj ose mund ta ndani duke përdorur rrjetet tuaja sociale. Ju gjithashtu mund të vendosni banderola në faqen tuaj të internetit ose në blogun tuaj.

Për të gjurmuar veprimet e përdoruesit tuaj, duhet të krijoni lidhjen e një partneri. Ju duhet të identifikoheni për filialin tuaj 1xBet në llogarinë tuaj personale dhe në meny klikoni lidhjen 'Merr partnerin'. Nëse dëshironi të drejtoni trafikun në një seksion të caktuar dhe jo në faqen kryesore, duhet të plotësoni 'Faqja e uljes'.

Kur dëshironi të gjeneroni lidhje me reklama të ndryshme në të njëjtën faqe interneti, mund të përdorni 'NënID'.

Burimet e trafikut për të reklamuar produktin tuaj:

Burimet e trafikut për të reklamuar produktin tuaj:

  • Ju mund të krijoni faqen tuaj të internetit
  • Ju mund të përdorni mediat tuaja personale sociale ose një blog
  • Ju mund t'i dërgoni promovime direkt përdoruesve tuaj
  • Mund të përdorni banderola
  • Ju mund të krijoni video
  • Ju mund të përdorni forume
Sa mund të fitoni duke u bashkuar me programet e filialeve 1xBet?

Sa mund të fitoni duke u bashkuar me programet e filialeve 1xBet?

Ju ndoshta po pyesni tani se sa saktësisht mund të bëni duke përdorur lidhjet e filialeve? Epo, përgjigja nuk është shumë e drejtpërdrejtë këtu, pasi të ardhurat nuk janë fikse. E gjitha varet nga të ardhurat e krijuara nga personi që është regjistruar duke ndjekur lidhjen tuaj të filialit.

Ju do t'i merrni paratë tuaja çdo javë të martën. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 30 dollarë dhe nëse nuk keni fonde të mjaftueshme për javën, kjo shumë do të transferohet në periudhën e javës së ardhshme. Në rast të dështimeve teknike, pagesa juaj mund të vonohet deri në 2 muaj.

Si të bëni një tërheqje të filialit 1xBet?

Si të bëni një tërheqje të filialit 1xBet?

Përpara se të vazhdoni, duhet të kontrolloni llogarinë tuaj dhe të shihni nëse keni fonde të mjaftueshme për të bërë një tërheqje.

Nëse kjo është tërheqja juaj e parë e filialit 1xbet, atëherë duhet të kontaktoni menaxherin dhe ai do t'ju ndihmojë gjatë procesit dhe ajo që ju mbetet është të prisni që fondet tuaja të mbërrijnë në llogarinë tuaj të pagesës.

Pas kësaj tërheqjeje të parë, të gjitha pagesat tuaja javore do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj të filialit 1xbet. Vetëkuptohet që të gjitha informacionet tuaja personale duhet të jenë të sakta në rast se ka disa probleme, kështu që ekipi mbështetës mund t'ju kontaktojë.

Cili është emri i programit të filialit 1xBet?

Cili është emri i programit të filialit 1xBet?

Filiali i kazinosë quhet 1xPartners.

Filialin e pokerit

Filialin e pokerit

Filiali i 1xBet nuk pushon kurrë së na zhgënjyer kur bëhet fjalë për gjëra të reja që ata kanë për të ofruar.

Kjo kompani po zhvillohet vazhdimisht dhe ata po përpiqen t'i mbajnë klientët e tyre të interesuar për aq kohë sa të munden. Gjëja më e fundit që ata kanë për të ofruar është një program special i filialit të pokerit 1xBet.

Të gjithë mund të marrin pjesë në këtë program për sa kohë që ndjekin këto hapa të thjeshtë për t'u regjistruar:

  • Plotësoni regjistrimin
  • Merrni një lidhje të personalizuar
  • Filloni të promovoni
  • Shtoni përmbajtje për t'i bërë lidhjet tuaja më të vlefshme

Kushtet në të cilat funksionon filialja e pokerit janë shumë të qarta. Sa herë që merrni një klient të ri, do të merrni 40% të shpenzimeve të tyre mujore për bast.

Nuk kërkon ndonjë trajnim të caktuar për t'u bërë pjesëmarrës në këtë program. Ju mund të përdorni imagjinatën tuaj dhe të përpiqeni të jeni sa më krijues për të tërhequr klientë të rinj. Nga ana tjetër, nëse dëshironi, mund të merrni edhe ndihmë profesionale.

Ka specialistë që punojnë në kazinonë 1xBet që me kënaqësi do të ndajnë me ju informacione ose dy që më vonë do t'ju ndihmojnë të promovoni lidhje.

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador
2022-11-21

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

1xBet në garë për tre çmime EGR
2021-01-21

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".