Rishikimi i kazinosë 1xBet - Account

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (77)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)

Account

Procesi i regjistrimit në 1xBet nuk mund të jetë më i drejtpërdrejtë. Ekzistojnë 3 mënyra të ndryshme për të kryer regjistrimin:

 • Ju mund të regjistroheni duke përdorur numrin tuaj të telefonit
 • Ju mund të regjistroheni duke përdorur adresën tuaj të emailit
 • Mund të regjistroheni në rrjetet sociale dhe mesazher

Një mënyrë tjetër e shkëlqyeshme është regjistrimi "me një klikim" që ju lejon të merrni një hyrje dhe fjalëkalim vetëm duke futur vendin dhe monedhën tuaj.

Cili është procesi i regjistrimit në 1xBet?

Procesi i regjistrimit në 1xBet nuk mund të jetë më i drejtpërdrejtë. Ekzistojnë 3 mënyra të ndryshme për të kryer regjistrimin:

 • Ju mund të regjistroheni duke përdorur tuajin Numri i telefonit
 • Ju mund të regjistroheni duke përdorur tuajin adresën e emailit
 • Mund të regjistroheni me rrjetet sociale dhe mesazheri
 • Një mënyrë tjetër e shkëlqyer është 'një klikim' regjistrim që ju lejon të merrni një hyrje dhe fjalëkalim vetëm duke futur vendin dhe monedhën tuaj.

Këtu keni informacion më të detajuar për secilën metodë të disponueshme për regjistrim.

Regjistrimi 1xBet me numrin e telefonit

Nëse vendosni të regjistroheni në kazino duke përdorur telefonin tuaj celular, duhet të ndiqni këto hapa:

Pasi të keni hapur faqen e internetit të kazinosë, klikoni në butonin "Regjistrimi".

Pastaj zgjidhni skedën "Numri i telefonit"

Ju duhet të konfirmoni kombësinë tuaj dhe të shkruani numrin tuaj të telefonit

Pastaj mund të zgjidhni monedhën tuaj

Në rast se keni një kod promocional, mund ta futni atë më pas.

Hapi i fundit është të klikoni në butonin 'Regjistrohu'.

1xbet account creation. By phone.

Lidhni llogarinë tuaj

1xBet Casino ju lejon të keni më shumë se një llogari duke përdorur veçorinë 'Lidhni llogaritë tuaja'. Mund të shkoni te Llogaria ime dhe të gjeni Cilësimet e Llogarisë. Në opsionet e disponueshme, klikoni 'Shto' dhe futni informacionin e kërkuar dhe klikoni 'Lidh llogaritë'.

Mund të kaloni lehtësisht midis llogarive duke përdorur ikonën 'Llogaritë e lidhura' të cilën mund ta gjeni në panelin e sipërm në faqen e internetit.

Llogaritë e lidhura mbeten të pavarura nga njëra-tjetra, ato konsiderohen të verifikuara vetëm nga një klient. Çdo llogari individualisht mund të marrë pjesë në ofertat e bonusit dhe kreditimin e bonuseve sipas kushteve të programit të besnikërisë.

Nuk ju lejohet të përdorni dokumentet e dikujt tjetër dhe të bëni një llogari me pretendime të rreme. Kazinoja mund të kërkojë verifikim në çdo moment dhe nëse nuk jeni në gjendje ta siguroni këtë, të gjitha bastet dhe fitimet tuaja do të anulohen dhe llogaria juaj do të pezullohet.

Procesi i verifikimit

Në mënyrë që procesi juaj i regjistrimit të finalizohet, llogaria juaj duhet të verifikohet. Ky është një nga hapat thelbësorë në krijimin e një llogarie. Gjëja e parë që duhet të bëni është të zgjidhni vendin dhe monedhën e duhur gjatë procesit të regjistrimit. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për verifikimin e llogarisë tuaj.

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, duhet të identifikoheni në të njëjtën.

Në krye të ekranit do të shfaqet një dritare duke thënë "Llogaria juaj nuk është verifikuar, klikoni këtu për të verifikuar"

Në hapin tjetër do t'ju duhet të paraqisni disa nga të dhënat tuaja personale si ID, pasaportë ose patentë shoferi.

Përfshini adresën tuaj dhe detajet e llogarisë tuaj bankare

Pasi të keni plotësuar të gjitha informacionet, mund të klikoni në butonin 'verifiko'.

Verifikimi kërkon deri në 24 orë për t'u përpunuar. Në rast se ka probleme me dokumentet që keni dërguar, mbështetja e klientit mund të kërkojë informacion shtesë ose ridorëzimin e dokumenteve të duhura.

Pasi llogaria juaj të jetë gati, ju mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara në asnjë kohë. Opsionet e pagesës megjithatë do të varen nga vendndodhja juaj gjeografike. Dhe nëse preferoni të qëndroni anonim, mund të zgjidhni një nga kuletat e shumta të kriptomonedhave në dispozicion.

 • Do t'ju kërkohet të jepni informacion minimal për të konfirmuar identitetin tuaj.
 • Të gjitha të dhënat do të regjistrohen nga kompania
 • Të dhënat tuaja do të jenë të vërteta për të përputhur listën e personave të dyshuar për terrorizëm.
 • Ju do të duhet të siguroni burimet e fondeve që planifikoni të depozitoni në llogarinë tuaj.

Ju do të duhet të siguroni dokumentet e mëposhtme në çdo kohë të nevojshme:

 • Pasaporta ose ID ose dokumente të tjera që përmbajnë emrin, datën e lindjes, adresën dhe fotografinë tuaj.
 • Një faturë për pagesën e faturave të shërbimeve komunale jo më e vjetër se 3 muaj. Kjo është për të konfirmuar adresën tuaj.

Mund të kërkohen disa informacione të tjera shtesë. Në disa raste, kompania mund të kërkojë kopje të noterizuara të dokumenteve.

Siguria

1xBet Casino përdor versionin 3 SSL me enkriptim 128-bit për të ruajtur dhe mbrojtur të dhënat tuaja personale. Ata do të marrin të gjitha masat e nevojshme për të mbrojtur të dhënat tuaja pas marrjes së tyre.

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador
2022-11-21

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022
2022-11-12

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022

Nëse jeni të lodhur duke luajtur Blackjack Live dhe Blackjack real në kazinotë reale, ndoshta duhet të provoni Blackjack Online. Të luash Blackjack në internet në vend të llojeve të tjera të tij ka shumë përfitime. Do të merrni fitime shumë më të mira sepse kushton më pak për të drejtuar një lojë Blackjack Online, do të shijoni provat falas, keni një sërë opsionesh për të zgjedhur dhe më shumë. 

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.