1xBet Rishikimi 2024 - Account

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Togo, Indonezi, El Salvador, Oman, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, India, Zambia, Bahrein, Botsvana, Myanmar, Republika Domenikane, Sejsheli, Turkmenistani, Etiopia, Ekuadori, Ekuador,Turqia, Taxhikistani,Papua Guinea e Re,Mongolia,Bermuda,Afganistani,Kiribati,Eritrea,Mali,Guinea,Kosta Rika,Kuvajti,Palau,Islanda,Grenada,Marok,Aruba,Jemen,Pakistan,Paraguaj,Tuvalu,Vietnam. Lesoto, Peru, Irak, Katar, Shqipëri, Uruguay, Brunei, Guajana, Mozambik, Namibi, Senegal, Ruandë, Liban, Nikaragua, Macau, Panama, Burundi, Bahamas, Kaledonia e Re, Republika e Afrikës Qendrore, Territori i Afrikës Qendrore, , Kokos [Keeling] Ishujt, Argjentinë, Anguilla, Tonga, Maqedoni, Madagaskar, Ishulli i Manit, Samoa, Niger, Kepi Verde, Xhamajka, Trinidad & Tobago, Guinea Ekuatoriale, Ishulli i Krishtlindjeve, Burkina Faso, Niue, Uganda, Monako'Iôire Ishujt Solomon, Gambia, Kili, Kirgistani, Angola, Haiti, Kazakistani, Malavi, Barbados, Fixhi, Nauru, Nepal, Laos, Grenlandë, Venezuelë, Gabon, Siri, Norvegji, Sri Lanka, Ishujt Marshall, Tailandë, Tailandë Ishulli Norfolk, Ishulli Bouvet, Libi, Gjeorgjia, Komoret, Guinea-Bissau, Hondurasi, Ishujt e Virgjër Britanikë, Antilet Hollandeze, Liberia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butani, Jordania, Dominika, Nigeria, Benini, Zimbabve, Ishujt e Virgjër Britanikë, Maja, Tokelau, Hong Kong, Sudani i Jugut, Lihtenshtajni, Andorra, Kuba, Japonia, Somalia, Montserrat, Rusia, Kolumbia, Kongo, Çad, Xhibuti, San Marino, Uzbekistan, Kore, Azerbajxhan, Filipine, Kanada, Ishujt Jugore të Zanave, Korenë e Jugut ,Egjipt,Suriname,Bolivi,Sudan,Swaziland,Meksikë,Gjibraltar,Brazil,Iran,Tunizi,Maldive,Mauritius,Vanuatu,Singapori,Bangladesh,Kinë

Cili është procesi i regjistrimit në 1xBet?

Cili është procesi i regjistrimit në 1xBet?

Procesi i regjistrimit në 1xBet nuk mund të jetë më i drejtpërdrejtë. Ekzistojnë 3 mënyra të ndryshme për të kryer regjistrimin:

  • Ju mund të regjistroheni duke përdorur tuajin Numri i telefonit
  • Ju mund të regjistroheni duke përdorur tuajin adresën e emailit
  • Mund të regjistroheni me rrjetet sociale dhe mesazheri
  • Një mënyrë tjetër e shkëlqyer është 'një klikim' regjistrim që ju lejon të merrni një hyrje dhe fjalëkalim vetëm duke futur vendin dhe monedhën tuaj.

Këtu keni informacion më të detajuar për secilën metodë të disponueshme për regjistrim.

Regjistrimi 1xBet me numrin e telefonit

Regjistrimi 1xBet me numrin e telefonit

Nëse vendosni të regjistroheni në kazino duke përdorur telefonin tuaj celular, duhet të ndiqni këto hapa:

Pasi të keni hapur faqen e internetit të kazinosë, klikoni në butonin "Regjistrimi".

Pastaj zgjidhni skedën "Numri i telefonit"

Ju duhet të konfirmoni kombësinë tuaj dhe të shkruani numrin tuaj të telefonit

Pastaj mund të zgjidhni monedhën tuaj

Në rast se keni një kod promocional, mund ta futni atë më pas.

Hapi i fundit është të klikoni në butonin 'Regjistrohu'.

1xbet account creation. By phone.

Lidhni llogarinë tuaj

Lidhni llogarinë tuaj

1xBet Casino ju lejon të keni më shumë se një llogari duke përdorur veçorinë 'Lidhni llogaritë tuaja'. Mund të shkoni te Llogaria ime dhe të gjeni Cilësimet e Llogarisë. Në opsionet e disponueshme, klikoni 'Shto' dhe futni informacionin e kërkuar dhe klikoni 'Lidh llogaritë'.

Mund të kaloni lehtësisht midis llogarive duke përdorur ikonën 'Llogaritë e lidhura' të cilën mund ta gjeni në panelin e sipërm në faqen e internetit.

Llogaritë e lidhura mbeten të pavarura nga njëra-tjetra, ato konsiderohen të verifikuara vetëm nga një klient. Çdo llogari individualisht mund të marrë pjesë në ofertat e bonusit dhe kreditimin e bonuseve sipas kushteve të programit të besnikërisë.

Nuk ju lejohet të përdorni dokumentet e dikujt tjetër dhe të bëni një llogari me pretendime të rreme. Kazinoja mund të kërkojë verifikim në çdo moment dhe nëse nuk jeni në gjendje ta siguroni këtë, të gjitha bastet dhe fitimet tuaja do të anulohen dhe llogaria juaj do të pezullohet.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Në mënyrë që procesi juaj i regjistrimit të finalizohet, llogaria juaj duhet të verifikohet. Ky është një nga hapat thelbësorë në krijimin e një llogarie. Gjëja e parë që duhet të bëni është të zgjidhni vendin dhe monedhën e duhur gjatë procesit të regjistrimit. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për verifikimin e llogarisë tuaj.

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, duhet të identifikoheni në të njëjtën.

Në krye të ekranit do të shfaqet një dritare duke thënë "Llogaria juaj nuk është verifikuar, klikoni këtu për të verifikuar"

Në hapin tjetër do t'ju duhet të paraqisni disa nga të dhënat tuaja personale si ID, pasaportë ose patentë shoferi.

Përfshini adresën tuaj dhe detajet e llogarisë tuaj bankare

Pasi të keni plotësuar të gjitha informacionet, mund të klikoni në butonin 'verifiko'.

Verifikimi kërkon deri në 24 orë për t'u përpunuar. Në rast se ka probleme me dokumentet që keni dërguar, mbështetja e klientit mund të kërkojë informacion shtesë ose ridorëzimin e dokumenteve të duhura.

Pasi llogaria juaj të jetë gati, ju mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara në asnjë kohë. Opsionet e pagesës megjithatë do të varen nga vendndodhja juaj gjeografike. Dhe nëse preferoni të qëndroni anonim, mund të zgjidhni një nga kuletat e shumta të kriptomonedhave në dispozicion.

  • Do t'ju kërkohet të jepni informacion minimal për të konfirmuar identitetin tuaj.
  • Të gjitha të dhënat do të regjistrohen nga kompania
  • Të dhënat tuaja do të jenë të vërteta për të përputhur listën e personave të dyshuar për terrorizëm.
  • Ju do të duhet të siguroni burimet e fondeve që planifikoni të depozitoni në llogarinë tuaj.

Ju do të duhet të siguroni dokumentet e mëposhtme në çdo kohë të nevojshme:

  • Pasaporta ose ID ose dokumente të tjera që përmbajnë emrin, datën e lindjes, adresën dhe fotografinë tuaj.
  • Një faturë për pagesën e faturave të shërbimeve komunale jo më e vjetër se 3 muaj. Kjo është për të konfirmuar adresën tuaj.

Mund të kërkohen disa informacione të tjera shtesë. Në disa raste, kompania mund të kërkojë kopje të noterizuara të dokumenteve.

Siguria

Siguria

1xBet Casino përdor versionin 3 SSL me enkriptim 128-bit për të ruajtur dhe mbrojtur të dhënat tuaja personale. Ata do të marrin të gjitha masat e nevojshme për të mbrojtur të dhënat tuaja pas marrjes së tyre.

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

1xBet në garë për tre çmime EGR
2021-01-21

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".