Rishikimi i kazinosë 1xBet - About

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
BonusBonus mirĂ«seardhjeje deri nĂ« 1500 € + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
About

About

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Kazinoja është shumë e njohur në Evropën Lindore, por kohët e fundit, ata po gjejnë rrugën e tyre në vende të tjera evropiane dhe po planifikojnë të zgjerojnë biznesin e tyre edhe në Azi. Në këtë rishikim të 1xBet ne do t'ju mësojmë gjithçka rreth kësaj kazinoje.

1xBet

Një nga veçoritë më të mira të 1xBet Casino është kthimi i tyre 97,3% te lojtari, i cili mund të arrijë deri në 98,4% në ndeshjet e futbollit. Në portofolin e tyre, ju mund të gjeni një gamë të gjerë produktesh si lojëra kazino, sporte elektronike dhe shumë të tjera.

Çdo lojtar qĂ« pĂ«rdor kuletat elektronike pĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« njĂ« tĂ«rheqje mund tĂ« ketĂ« fitimet e tij nĂ« mĂ« pak se 15 minuta. Ata pĂ«rdorin njĂ« gamĂ« tĂ« madhe mĂ«nyrash pagese dhe i lejojnĂ« lojtarit tĂ« zgjedhĂ« atĂ« qĂ« i pĂ«lqen mĂ« shumĂ«.

Pronari

Pronari

Kazinoja është në pronësi të 1XCorp NV e cila është një kompani me bazë në Qipro.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

1xBet Casino ka një licencë Curacao eGaming të lëshuar nga qeveria e Curacao me numrin e licencës 1668/JAZ.

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador
2022-11-21

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

1xBet premton 1 milion € nĂ« ndihmĂ« humanitare pĂ«r UkrainĂ«n
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € nĂ« ndihmĂ« humanitare pĂ«r UkrainĂ«n

1xBet, njĂ« kompani botĂ«rore e bastbĂ«rĂ«sit dhe teknologjisĂ« me bazĂ« nĂ« Qipro, ka bĂ«rĂ« njĂ« 1 milion euro donacion pĂ«r bamirĂ«si dhe organizatat e ndihmĂ«s nĂ« pĂ«rgjigje tĂ« krizĂ«s humanitare nĂ« rritje nĂ« UkrainĂ«. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

1xBet në garë për tre çmime EGR
2021-01-21

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".