Spinamba Rishikimi 2024 - Payments

SpinambaResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
BonusBonus 3,000 dollarë + 100 rrotullime falas
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
Spinamba is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Spinamba Casino ofron mënyra të ndryshme pagese që mund t'i përdorni për të depozituar fonde dhe për të bërë tërheqje.

Mbani në mend se disponueshmëria do të varet nga vendndodhja juaj. Mënyra më e mirë për të kontrolluar është të shkoni te arkëtari dhe do të listohen mënyrat e pagesës që janë të disponueshme në vendin tuaj.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj është 40,000 dollarë në muaj. Lojtarët VIP mund të lejohen të tërheqin shuma të mëdha.

Rregullat e parave të gatshme

Rregullat e parave të gatshme

Funksioni Cash out do t'ju lejojë të hiqni bastin tuaj përpara se të dihet rezultati i ngjarjes. Kjo është e shkëlqyeshme veçanërisht kur jeni i sigurt se do ta humbni bastin tuaj, kështu që të paktën mund të kurseni një pjesë të bastit.