Spinamba Rishikimi 2024 - Account

SpinambaResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
BonusBonus 3,000 dollarë + 100 rrotullime falas
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
Spinamba is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur në Spinamba Casino duhet të krijoni një llogari fillimisht. Kjo bëhet në vetëm disa minuta dhe pasi të konfirmoni llogarinë, do të jeni në gjendje të filloni të eksploroni disa nga lojërat e shumta që kazinoja ka për të ofruar.

Për të krijuar një llogari, thjesht duhet të ndani disa informacione bazë me kazinonë.

Shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe shkruani informacionin e mëposhtëm: adresën e emailit, emrin, datën e lindjes dhe numrin e telefonit.

Ju do të duhet të krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do t'ju duhet të përdorni më vonë sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj. Ju lejohet të krijoni vetëm një llogari në Spinamba Casino.

Nëse përpiqeni të krijoni shumë llogari për të përfituar nga bonusi i mirëseardhjes, rrezikoni të pezulloni të gjitha llogaritë tuaja.

Është e rëndësishme të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të mund të përpunoni pagesat në dhe nga llogaria juaj. Për të verifikuar llogarinë tuaj, duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i llogarisë së re

Spinamba Casino ka një bonus të veçantë mirëseardhjeje për çdo lojtar që krijon një llogari të re në kazino. Bonusi i mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para dhe do të përmirësojë në mënyrë drastike bilancin tuaj.

Oferta e mirëseardhjes funksionon në këtë mënyrë:

  • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 1000 dollarë dhe 50 rrotullime falas në Starburst. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 30 dollarë dhe kërkesat e bastit janë 40 herë. Ju duhet të pastroni bonusin brenda 7 ditëve, përndryshe ai do të skadojë.

  • Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 20% deri në 1000 dollarë dhe 20 rrotullime falas në GonzoKërkimi i. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të bëni një depozitë prej një minimumi prej 100 dollarësh dhe kërkesat e bastit janë 40x. Ju duhet të pastroni bonusin brenda 7 ditëve, përndryshe ai do të skadojë.

  • Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 30% deri në $1000 dhe 20 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, ju duhet të bëni një depozitë prej një minimumi prej $150 dhe kërkesat për bast janë 40x. Ju duhet të pastroni bonusin brenda 7 ditëve, përndryshe ai do të skadojë.