Spin Samurai Rishikimi 2024 - Payments

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në Spin Samurai: Metodat e depozitimit dhe tërheqjes

Kur bëhet fjalë për menaxhimin e fondeve tuaja në Spin Samurai, do të gjeni një gamë të gjerë opsionesh pagese të disponueshme. Nga metodat tradicionale te kuletat moderne elektronike dhe kriptovalutat, ka diçka për të gjithë. Këtu është një qendër e vëmendjes për disa metoda të njohura të depozitimit dhe tërheqjes:

 • Transferta direkte bankare
 • Payz
 • iDebit
 • Interac
 • Pika e Venusit
 • Transferta me tela
 • Neteller
 • Zimpler
 • Siru Mobile
 • MasterCard
 • Viza
 • Skrill

Shpejtësia e transaksionit është thelbësore dhe në Spin Samurai, depozitat përpunohen në çast, kështu që ju mund të filloni të luani menjëherë. Tërheqjet trajtohen gjithashtu menjëherë, duke siguruar që të merrni fitimet tuaja pa vonesë.

Do të jeni të kënaqur të dini se nuk ka tarifa të fshehura kur bëhet fjalë për depozitimin ose tërheqjen e fondeve. Spin Samurai beson në transparencë dhe dëshiron që ju të shijoni plotësisht fitimet tuaja.

Kufijtë për depozitat dhe tërheqjet ndryshojnë në varësi të metodës së zgjedhur, por jini të sigurt se si lojtarët e lartë ashtu edhe lojtarët e rastësishëm do të gjejnë opsione të përshtatshme.

Siguria është një përparësi kryesore në Spin Samurai. Kazinoja përdor teknologji të avancuar të kriptimit për të mbrojtur transaksionet tuaja, duke ju dhënë paqe mendore gjatë lojës.

Duke zgjedhur mënyra specifike pagese, mund të zhbllokoni edhe bonuse speciale! Mbani një sy për këto përfitime pasi ato mund të përmirësojnë përvojën tuaj të lojërave.

Spin Samurai strehon monedha të ndryshme, duke e bërë atë të përshtatshëm për lojtarët nga vende të ndryshme. Pavarësisht nëse është USD, EUR, CAD ose ndonjë monedhë tjetër e mbështetur, ju mund t'i menaxhoni lehtësisht fondet tuaja pa probleme.

Nëse keni ndonjë shqetësim ose pyetje në lidhje me pagesat, ekipi i shërbimit ndaj klientit në Spin Samurai është efikas në adresimin e tyre. Ata janë vetëm një klik larg!

Bashkohuni me Spin Samurai sot dhe përjetoni pagesa pa probleme me një sërë opsionesh të sigurta të përshtatura për t'iu përshtatur nevojave të çdo lojtari!

Ju mund të përdorni Visa dhe Mastercard për të bërë pagesa në kazino. Megjithatë ka disa kufizime.

Viza nuk mbështetet në vendet e mëposhtme: SHBA, Australia, Hong Kongu, India, Indonezia, Japonia, Koreja, Malajzia dhe Singapori.

Mastercard pranohet vetëm në vendet e mëposhtme: Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Gjermani, Gjibraltar, Greqi, Hungari, Islandë, Irlandë, Itali, Letoni, Luksemburg, Maltë, Monako, Holandë, Norvegji, San Marino, Sllovaki, Slloveni, Spanja, Zvicra, Turqia dhe Mbretëria e Bashkuar.

Tërheqja maksimale që mund të bëni në javë është e kufizuar në 5000 dollarë dhe 15000 dollarë në muaj. Nëse fitoni 15000 dollarë menjëherë, kazinoja rezervon të drejtën të ndajë pagesën në këste mujore.