Spin Samurai Rishikimi 2024 - Bonuses

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset Spin Samurai përfshijnë një paketë mirëseardhjeje që u ofron lojtarëve një bonus depozite plus rrotullime falas në depozitën e tyre të parë, të dytë dhe të tretë. Ekzistojnë gjithashtu bonuse të ringarkimit dhe rrotullime pa besnikëri për t'i mbajtur lojtarët në këmbë. Përveç bonuseve, Spin Samurai ka një program fitimprurës besnikërie me shumë nivele që shpërblen lojtarët me pikë të kompromisit (CP) të rimbursueshme.

Zbuloni bonuset që Spin Samurai ka për të ofruar dhe kërkoni kodet e tyre të bonusit.

Bonusi i mirëseardhjes do t'ju sjellë një bonus depozite prej 125%. Nëse depozitoni shumën e plotë prej 160 dollarësh, kazinoja do të përputhet me atë shumë dhe ju do të përfundoni me 360 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur.

Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 45 herë, dhe ju duhet të luani përmes bonusit brenda 14 ditëve përndryshe ai do të skadojë.

Mbani në mend se Tre Musketeers, Dead or Alive, dhe Dr.

Programi i Besnikërisë

Programi i Besnikërisë

Në momentin që krijoni llogarinë tuaj bëheni pjesë e programit të besnikërisë së Spin Samurai Casino. Për çdo nivel që ngjiteni do të merrni armë të ndryshme. Ju do të filloni me një shpatë druri dhe do të kaloni në Nunchaku ndërsa pikët tuaja rriten.

Në momentin që arrini nivelin Nunchaku, do të merrni 100 rrotullime falas që mund t'i luani në slotin Bamboo Rush.

Rrotullimet falas vijnë me kërkesa për bast 25 herë, dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është e kufizuar në 100 dollarë. Keni 7 ditë për të pastruar bonusin dhe duhet ta aktivizoni brenda 3 ditëve pasi të merrni ofertën.

  • Ronin

Ronin është niveli i dytë, dhe këtu do të merrni një bonus prej 20 dollarësh dhe 50 rrotullime falas për të luajtur në lojën slot video Dragon dhe Phoenix.

Fondet e bonusit vijnë me 3x kërkesa për bast ndërsa rrotullimet falas vijnë me 25x kërkesa për bast. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga ky bonus është 100 dollarë dhe keni 7 ditë për të pastruar bonusin.

  • Kenin

Kenin është niveli i tretë që do të sjellë 50 dollarë dhe 20 rrotullime falas në slotin Dragon Kings. Ju duhet të bëni një bast 3 herë në fondet tuaja të bonusit përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Rrotullimet falas vijnë me kërkesat e bastit 25 herë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë.

  • Hatamoto

Hatamoto është niveli i katërt dhe këtu fokusi është në kthimin e parave të gatshme për humbjet që bëni gjatë udhëtimit tuaj të lojërave të fatit. Për t'u kualifikuar për një kthim parash, duhet të keni një humbje minimale prej 200 dollarësh dhe një humbje maksimale prej 1000 dollarësh në ditë.

Ju do të merrni 15% kthim parash çdo ditë dhe për të bërë një tërheqje të kthimit të parave tuaja duhet të plotësoni kërkesat e bastit që janë 3 herë.

  • Daimyo

Daimyo është niveli i pestë që do t'ju lejojë të fitoni një bonus kthimi të parave prej 20% çdo ditë. Për më tepër, nëse përballeni me një humbje minimale prej 1000 dollarë në ditë, do të merrni një kthim parash prej 20% çdo ditë.

Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 3 herë, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

  • Shogun

Shogun është niveli i gjashtë ku mund të fitoni 30% kthim parash në humbjet tuaja të përditshme. Gjithsesi, do t'ju duhet të humbni një shumë të madhe çdo ditë për t'u kualifikuar për këtë ofertë.

Ju do të duhet të keni humbje minimale prej të paktën 5000 dollarë në ditë, për të fituar 30% kthim parash. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 3 herë.

  • Genim

Genim është niveli i shtatë ku ju duhet të bëni një depozitë minimale prej 20 $ çdo ditë për të fituar një shpërblim 10% të përputhjes çdo ditë. Shuma maksimale e bonusit që mund të merrni këtu është 1000 dollarë, dhe kërkesat e bastit për bonusin janë 40 herë.

  • Çunin

Chunin është niveli i tetë që do të sjellë një shpërblim 20% të përputhjes çdo ditë. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të bëni një depozitë minimale prej $20. Këtu mund të fitoni deri në 1000 dollarë dhe kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40 herë.

  • Jonin

Jonin është niveli i fundit dhe do të sjellë 30% bonus përputhshmërie çdo ditë që bëni një depozitë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë dhe kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 40 herë.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Çdo të premte mund të merrni një bonus ndeshjeje 50% deri në 100 dollarë dhe 30 rrotullime falas në Detin e thellë dhe Katër tërfili me fat. Gjithçka që duhet të bëni për të kërkuar këtë ofertë është të depozitoni të premten.

Spin kodet e bonusit Samurai

Spin kodet e bonusit Samurai

Kur bashkoheni në Spin Samurai Casino, mund të përfitoni nga një bonus bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj.

Ju keni mundësinë të zgjidhni nga 3 oferta të ndryshme bonusi dhe ato funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

Paketa e bonusit të gotës gjysmë bosh

Paketa e Bonusit Gjysmë-Empty Glass do të sjellë deri në 450 $ në fonde bonus dhe 20% kthim parash për humbjet tuaja. Për të kërkuar këtë ofertë, depozita minimale që duhet të bëni është e kufizuar në 10 dollarë dhe funksionon në mënyrën e mëposhtme.

Herën e parë që bëni një depozitë duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'GJYSMËTDhe do të merrni një bonus ndeshjeje prej 60% deri në 200 dollarë dhe 20% kthim parash për humbjet.

Herën e dytë që bëni një depozitë, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'EMPTY SEKONDA' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje prej 60% deri në 150 dollarë dhe 20% kthim parash për humbjet.

Herën e tretë që bëni një depozitë, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'EMPTY E TRETË' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 100 dollarë dhe 20% kthim parash për humbjet.

Paketë bonusi gjysmë gote të plotë

Paketa Bonus Gjysmë e Plotë Glass do të sjellë deri në 450 dollarë në fonde bonus dhe 100 rrotullime falas. Për të kërkuar këtë bonus ju duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën 50 $.

Herën e parë që bëni një depozitë duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'GJYSËM' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje 125% deri në 200 dollarë.

Herën e dytë që bëni një depozitë, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'E PLOTË E SEKONDA' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 150 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Herën e tretë që bëni një depozitë, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'E TRETA E PLOTË' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje prej 80% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Paketa e bonusit me rul të lartë

Paketa e bonusit me rul të lartë

Paketa e Bonusit High Roller do të sjellë deri në 3000 dollarë fonde bonus dhe për të kërkuar këtë bonus ju duhet të bëni një depozitë prej të paktën 200 dollarësh çdo herë dhe fondet e bonusit janë subjekt i kërkesave të bastit 55 herë.

Herën e parë që bëni një depozitë duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'PARA LARTË' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 1000 dollarë.

Herën e dytë që bëni një depozitë, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'E LARTË' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje prej 75% deri në 1000 dollarë.

Herën e tretë që bëni një depozitë, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të bonusit 'I LARTË' dhe do të merrni një bonus ndeshjeje 50% deri në 1000 dollarë.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Kur regjistroheni për një llogari të re kazino në Spin Samurai, do të merrni një bonus kolosal mirëseardhjeje. Ju mund të zgjidhni nga paketa të ndryshme për t'iu përshtatur nevojave tuaja të lojës.

Bonusi i mirëseardhjes së High Roller është krijuar për lojtarët që duan të shpenzojnë para të mëdha kur luajnë.

Për të kërkuar çdo bonus nga kjo paketë, duhet të depozitoni të paktën 200 dollarë për t'u kualifikuar për ofertën. Kërkesat për bast janë 55 herë dhe kjo është ajo që përmban paketa.

Në depozitën tuaj të parë, ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 1000 dollarë, në depozitën tuaj të dytë do të merrni një bonus depozite ndeshjeje prej 75% deri në 1000 dollarë, dhe në depozitën e tretë, do të merrni një bonus depozite ndeshjeje prej 50%. deri në 1000 dollarë.

Bonusi i mirëseardhjes me gjysmë gotë të plotë është krijuar për lojtarët e rregullt dhe për të kërkuar këtë ofertë ju duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën 50 $. Fondet e bonusit duhet të vihen 45 herë përpara se të mund të bëni një tërheqje.

Herën e parë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus ndeshjeje prej 125% deri në 200 dollarë, herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 150 dollarë, dhe herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus ndeshjeje 80% deri në 100 dollarë.

Bonusi i mirëseardhjes me gotë gjysmë bosh është krijuar posaçërisht për lojtarët me buxhet dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë.

Bonusi vjen me 45 herë kërkesat e bastit dhe 20 herë kërkesat e bastit për kthimin e parave.

Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus ndeshjeje prej 60% deri në 200 dollarë, herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një depozitë prej 60% deri në 150%, dhe herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus ndeshjeje 50% deri në 100 dollarë.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, nuk ka një bonus pa depozite në dispozicion në Spin Samurai Casino. Por në vend të kësaj, ka promovime dhe oferta të rregullta që do t'ju shpërblejnë me çmime në para dhe rrotullime falas. Sa herë që ka diçka në dispozicion për ju, do të merrni një njoftim.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur kërkoni një bonus në kazino, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja.

Së pari do të luani me paratë tuaja reale dhe më pas do të luani me paratë e bonusit. Çdo bonus vjen me kërkesa të ndryshme bastesh dhe korniza kohore gjatë të cilave duhet të plotësoni ato kërkesa për bast. Për këtë arsye, ju sugjerojmë të lexoni Termat dhe Kushtet e bonusit.