Spin Samurai Rishikimi 2024 - About

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
About

About

Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

Spin Samurai është licencuar dhe rregulluar në Curaçao nga Antillephone NV me licencën nr. 8048/JAZ2020-013.

Vazhdoni të lexoni për të eksploruar rishikimin tonë të plotë të kazinosë Spin Samurai.

Spin Samurai

Spin Samurai është një kazino e re e lançuar në vitin 2020 me vetëm një ide në mendje, për t'u sjellë lojtarëve një përvojë lojërash emocionuese dhe plot aksion. Pra, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari në kazino dhe të filloni të eksploroni të gjitha lojërat që ata kanë për të ofruar.

Kur krijuan faqen e tyre, ata i kanë kushtuar vëmendje krijimit të një përvoje lojrash që është unike dhe e pakrahasueshme.

Kazinoja aktualisht ofron më shumë se 3700 lojëra dhe ato vazhdimisht shtojnë të reja. Ju mund të gjeni lojërat e mëposhtme këtu lojëra elektronike në internet, Blackjack, Ruletë, Baccarat dhe Video Poker, vetëm për të përmendur disa.

Nëse ju mungon përvoja e kazinosë me bazë tokësore, mund ta provoni Live Casino. Jemi të sigurt se do të kënaqeni duke luajtur lojën tuaj të preferuar me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Ekzistojnë dy bonuse të ndryshme të mirëseardhjes që i përshtaten çdo niveli të përvojës për lojtarët e rinj dhe një Program besnikërie Samurai për lojtarët besnikë.

Ka 7 nivele shpërblimesh për të cilat mund të kapni duart tuaja, ndërsa kaloni nëpër çdo nivel.

Spin Samurai është një kazino plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave CURACAO (8048/JAZ2020-013). Kjo do të thotë që ju mund të shijoni standardet më të larta të mundshme kur bashkoheni në kazino dhe mund të transferoni lehtësisht fonde në dhe nga llogaria juaj pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Spinsamurai.com është në pronësi dhe operohet nga Dama NV

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Spin Samurai është licencuar dhe rregulluar nga Antillephone NV (licenca nr. 8048/JAZ2020-013).

Ku bazohet Spin Samurai?

Ku bazohet Spin Samurai?

Spin Samurai ka selinë e tij në adresën e mëposhtme: Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Flat 11, 3021, Limassol, Qipro. Dama NV