Spin Casino Rishikimi 2024 - Payments

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në Spin Casino: Depozita dhe Tërheqje

Metodat popullore për depozitat dhe tërheqjet Spin Casino ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese për t'iu përgjigjur nevojave tuaja. Ju mund të zgjidhni nga metodat e njohura si Visa, MasterCard, Maestro, GiroPay, Skrill, Trustly, iDebit, Neteller, Zimpler, Interac, MuchBetter, Visa Electron, Kartë Debiti, Karta Krediti, Transfertë bankare, QR Code, Payz, AstroPay, Paysafe Transaksionet me karta dhe kripto.

Depozitat e shpejtësisë së transaksionit në Spin Casino përpunohen menjëherë, kështu që ju mund të filloni të luani menjëherë. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, koha e përpunimit mund të ndryshojë në varësi të metodës së zgjedhur. Megjithatë, Spin Casino përpiqet të sigurojë që të gjitha kërkesat për tërheqje të përpunohen sa më shpejt që të jetë e mundur.

Tarifat Spin Casino nuk ngarkon asnjë tarifë për depozitat ose tërheqjet. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se disa ofrues pagesash mund të kenë tarifat e tyre të transaksionit, të cilat duhet të kontrollohen me ofruesin përkatës.

Kufijtë Shuma minimale e depozitës në Spin Casino është 10 dollarë ose ekuivalenti i monedhës. Kufiri maksimal i depozitave ndryshon në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës. Kufijtë e tërheqjes varen gjithashtu nga mënyra e zgjedhur, por zakonisht variojnë nga 10 deri në 4 000 dollarë në javë.

Masat e sigurisë Spin Casino i jep përparësi sigurisë së transaksioneve tuaja duke përdorur teknologji të avancuar të enkriptimit. Kjo siguron që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare të mbeten të sigurta dhe konfidenciale gjatë gjithë procesit të pagesës.

Bonuset speciale Në Spin Casino, ju mund të keni të drejtë për bonuse speciale kur përdorni mënyra të caktuara pagese. Detaje specifike rreth këtyre bonuseve mund të gjenden në seksionin e promovimeve të faqes së internetit të kazinosë.

Fleksibiliteti i monedhës Spin Casino strehon monedha të ndryshme duke përfshirë USD, EUR, CAD, AUD, NZD, RUB, NOK, BRL, ZAR, MXN, KRW, CNY, dhe më shumë. Kjo u lejon lojtarëve nga vende të ndryshme të luajnë me lehtësi në monedhën e tyre të preferuar.

Shërbimi i Klientit Spin Casino ofron shërbim efikas ndaj klientit për të adresuar çdo shqetësim që mund të keni lidhur me pagesat. Ekipi i tyre mbështetës është i disponueshëm 24/7 dhe mund të arrihet përmes bisedës live, emailit ose telefonit. Ata janë të përkushtuar për të ofruar ndihmë të shpejtë dhe për të siguruar një përvojë të qetë pagese për të gjithë lojtarët.

Si një lojtar i kalitur i kazinosë, ju mund t'u besoni opsioneve të besueshme dhe të sigurta të pagesave të Spin Casino. Shijoni depozitat dhe tërheqjet pa probleme duke u fokusuar në eksitimin e lojës suaj!

Shuma maksimale që mund të tërhiqni në Spin City është 10,000 dollarë në ditë. Nëse dëshironi të tërheqni një shumë që është 5 herë më e madhe se depozitat tuaja të përjetshme, atëherë tërheqja maksimale që mund të bëni është 4000 dollarë në javë.

Rregullat e parave të gatshme

Rregullat e parave të gatshme

Pas regjistrimit, do t'ju duhet të dërgoni disa dokumente për të vërtetuar identitetin tuaj. Dokumentet që mund të dërgoni mund të ndryshojnë, por në shumicën e rasteve ato përfshijnë:

  • Dëshmia e të ardhurave – Mund të dërgoni një kopje të mënyrës së pagesës që keni përdorur për të bërë një depozitë ose një pamje të ekranit të llogarisë tuaj nëse keni përdorur banking online.
  • Dëshmia e identitetit – Do t'ju duhet të dërgoni dokumente identifikimi fotografik si pasaporta, patentë shoferi ose ID Kombëtare.
  • Dëshmia e adresës – Do t'ju duhet të dërgoni një deklaratë bankare ose faturë komunale jo më të vjetër se 3 muaj.

Kazinoja rezervon të drejtën për të kryer kontrolle krediti me agjenci krediti të palëve të treta. Është përgjegjësia juaj të mbani kopje të të dhënave të transaksioneve dhe politikave dhe rregullave të faqes në internet. Është gjithashtu përgjegjësia juaj të dini ligjin në lidhje me lojërat e fatit në internet në vendin ku jeni banor. Kazinoja duhet të verifikojë identitetin tuaj kur kërkoni të tërhiqni 2000 dollarë ose më shumë. Mund të përditësoni ose shtoni detaje shtesë të pagesës vetëm kur të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Nëse përpiqeni të tërhiqni një shumë parash që është 5 herë më e madhe se depozitat tuaja të përjetshme, atëherë kazino do të shqyrtojë lojën tuaj në detaje dhe ju do të jeni në gjendje të tërhiqni një shumë prej vetëm 4000 dollarësh.

Tërheqja maksimale në ditë është 10,000 dollarë.

Të gjitha tërheqjet mbahen në gjendje pezull për 24 orë. Gjatë kësaj kohe ju mund ta ktheni tërheqjen tuaj nëse dëshironi, dhe nëse nuk e bëni, atëherë fondet do të shkojnë për përpunim.

Strategjia e arkëtimit

Strategjia e arkëtimit

Spin Sports ofron funksionin e marrjes së parave në shumicën e ngjarjeve të tyre. Sa herë që ky funksion është aktiv, ai do të shfaqet në fletën tuaj të bastit duke ju lejuar të mbyllni bastin tuaj dhe të largoheni me një fitim.