Spin Casino Rishikimi 2024 - Bonuses

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një gjë e mrekullueshme që pothuajse çdo kazino duhet t'u ofrojë lojtarëve të saj. Në këtë mënyrë ju mund të rrisni shanset tuaja për të fituar, pa pasur nevojë të përdorni paratë tuaja. Këto oferta mund të kufizohen herë pas here, por megjithatë, ato janë një shans i shkëlqyeshëm për të eksploruar atë që ka për të ofruar kazinoja.

Herën e parë që regjistroheni për Rrotullimi****Kazino ju keni të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Gjegjësisht, ju mund të merrni një shumë shtesë prej $1,000 si një bonus mirëseardhjeje. Ky është një nxitje masive dhe të gjitha paratë shtesë do të jenë të dobishme.

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi tre depozitat tuaja të para dhe çdo herë kazinoja do të përputhet me depozitën tuaj fillestare. Herën e parë që bëni një depozitë, kazinoja do t'ju shpërblejë me një bonus depozite 100% deri në $400. Pra, për të marrë maksimumin e kësaj oferte duhet të depozitoni 400 dollarë dhe kur kazino të përputhet me atë shumë, do të përfundoni me 800 dollarë në bilancin tuaj. E cila është mjaft shumë!

Gjatë seancës suaj të lojës, do të keni mundësinë të provoni më shumë lojëra dhe të ndiqni atë veçori bonus që do t'ju shpërblejë me shuma që ndryshojnë jetën. Shuma më e vogël që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë bonus është 10 dollarë. Herën e dytë dhe të tretë që bëni një depozitë, kazinoja do të përputhet me depozitën tuaj deri në 300 dollarë çdo herë. Në total, do të përfundoni me 1000 dollarë para falas.

Ju keni vetëm 7 ditë pas regjistrimit tuaj për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Sigurohuni që t'i lexoni termat dhe kushtet përpara se të kërkoni ofertën. Gjithashtu duhet të keni parasysh se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë.

Për të marrë këtë bonus ju duhet ta kërkoni atë tre herët e para që bëni një depozitë, nuk mund të përfitoni nga kjo ofertë më vonë. Prandaj sigurohuni që të mos e humbisni. Secili prej këtyre bonuseve kërkon që ju të plotësoni kërkesat e basteve që janë 50 herë në këtë rast, përpara se të mund të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Në momentin që regjistroheni në kazino, do të mund t'i bashkoheni ofertës së tyre falas për të fituar Programin e Besnikërisë. Sa herë që vendosni një bast në lojën tuaj të preferuar, do të grumbulloni pikë besnikërie. Pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund t'i shkëmbeni ato me Kredi Bonus për t'i shpenzuar sipas dëshirës. Për më tepër, me përfitimet e Programit të Besnikërisë do të fitoni më shumë se vetëm pikë besnikërie, do të zhbllokoni edhe mijëra përfitime të tjera.

Ka nivele të ndryshme të besnikërisë dhe secila prej tyre zhbllokon grupin e vet të shpërblimeve unike. Në momentin që kaloni në Prive, ofertat bëhen edhe më personale. Do të merrni oferta bonus që janë përshtatur posaçërisht për ju. Ju gjithashtu do të fitoni pikë më shpejt, gjë që do t'ju japë një shans për të kaluar më shumë kohë duke luajtur lojën tuaj të preferuar.

Ju ndoshta po pyesni veten se si mund t'i ngjitni nivelet më shpejt. Dhe kjo është kaq e thjeshtë, ju vetëm duhet të luani lojën tuaj të preferuar për para të vërteta dhe pikët do të grumbullohen. Pra, për të qenë i sinqertë, nuk po bëni shumë përpjekje për të ngjitur nivelet dhe megjithatë, ka shumë shpërblime që ju presin sa herë që vendosni të regjistroheni në llogarinë tuaj.
Nëse dëshironi të jeni fituesi më i mirë i pikëve të besnikërisë në kazino, atëherë duhet të ndiqni disa rregulla të thjeshta:

 • Vendosni baste me para të vërteta në Spin City Casino dhe fitoni pikë.
 • Shlyeni pikët në rritje të paracaktuara sa herë që dëshironi.
 • Kur shlyeni pikët e besnikërisë do të merrni kredite bonus.
 • Të gjitha pikët do të transferohen menjëherë në bilancin tuaj të bonusit.
 • Kur shlyeni pikët tuaja, mund t'i përdorni për të luajtur.

Ju mund të shihni se kjo nuk është shumë e vështirë për t'u bërë dhe prapëseprapë do të përfundoni me fitime pa kosto shtesë për ju. Në këtë mënyrë ju mund të zgjasni lojën tuaj, të eksploroni lojëra të reja dhe thjesht të keni një përvojë të këndshme lojërash në kazino.

Nivelet e bonusit të besnikërisë në Spin Casino

Në momentin që regjistroheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë, kazinoja do t'ju japë një rritje të besnikërisë prej 2500 pikësh besnikërie. Për çdo 10 dollarë që vendosni bast në kazino, do të merrni 5 pikë besnikërie. Pasi të keni fituar 5000 pikë besnikërie, mund t'i shlyeni ato dhe do të merrni 10 dollarë kredite falas në kazino. Ka 6 nivele të besnikërisë në Spin Casino dhe ato janë si më poshtë:

 • Niveli blu – Ju do ta arrini këtë nivel në momentin që regjistroheni në kazino. Përfitimet e këtij niveli janë se ka disa oferta bonus ekskluzive për t'ju pritur.
 • Niveli i argjendit – Për të arritur këtë nivel do t'ju nevojiten 5.000 pikë dhe gjithashtu do t'ju duhen 2.500 pikë për mirëmbajtje. Ju gjithashtu do të merrni një bonus prej 25% në këtë nivel.
 • Niveli i artë – Për të arritur këtë nivel do t'ju nevojiten 25.000 pikë dhe gjithashtu do t'ju duhen 12.500 pikë për mirëmbajtje. Ju gjithashtu do të merrni një bonus prej 50% në këtë nivel.
 • Niveli i Platinit – Për të arritur këtë nivel do t'ju nevojiten 75.000 pikë dhe gjithashtu do t'ju duhen 37.500 pikë për mirëmbajtje. Ju gjithashtu do të merrni një bonus prej 50% në këtë nivel.
 • Niveli i Zi – Për të arritur këtë nivel do t'ju nevojiten 1.000.000 pikë dhe gjithashtu do t'ju duhen 50.000 pikë për mirëmbajtje. Ju gjithashtu do të merrni një bonus prej 80% në këtë nivel.
 • Niveli Prive - Për të arritur këtë nivel do t'ju nevojiten 2.500.000 pikë dhe gjithashtu do t'ju duhen 125.000 pikë për mirëmbajtje. Ju gjithashtu do të merrni një bonus 90% në këtë nivel.
Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Kur të bëni depozitën tuaj të parë në Spin City, do të merrni një ofertë bujare të një bonusi depozite 100% që shkon deri në 400 dollarë. Por, argëtimi nuk ndalet këtu, do të merrni edhe dy bonuse të rifreskimit. Herën e dytë dhe të tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus tjetër depozite 100% deri në 300 dollarë çdo herë. Pra, llogaria juaj do të rritet me 600 dollarë shtesë në fonde bonus, përveç 400 dollarëve që keni marrë në depozitën tuaj të parë.

Si përfundim, ju do të merrni 1000 $ në fonde bonus gjatë tre depozitave tuaja të para në Spin City Casino. Ju keni 7 ditë për të kërkuar këtë ofertë që nga momenti që krijoni llogarinë tuaj. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë dhe kërkesat e bastit për çdo bonus janë 50x.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Herën e parë që depozitoni Spin City ju do të merrni një bonus ndeshjeje deri në 400 dollarë. Herën e dytë dhe të tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus ndeshjeje deri në $300 çdo herë. Kjo ofertë vlen vetëm për klientët e rinj. Për të kërkuar këtë bonus, duhet të bëni të paktën një depozitë prej 10 dollarësh dhe të plotësoni kërkesat e basteve që janë 50 herë për të qenë në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja në fund të seancës tuaj.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Nëse jeni të etur për të luajtur në Spin City Casino, atëherë ju inkurajojmë të krijoni një llogari dhe të keni akses të plotë në të gjitha përfitimet që kazino ka përgatitur për ju. Kazinoja do t'ju shpërblejë me një ofertë të mrekullueshme dhe shumë bujare të mirëseardhjes që mund të sjellë deri në 1000 $ në fonde bonus. Të pretendosh këtë bonus është shumë e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe të bëni një depozitë minimale përmes cilësdo prej metodave të tyre të besueshme dhe të sigurta bankare.

Bonusi i mirëseardhjes

Bonusi i mirëseardhjes

Në momentin që i bashkoheni familjes së Spin City Casino, do të filloni të grumbulloheni me shumë shpërblime. Për të filluar t'i përmirësoni gjërat, do të merrni një bonus të jashtëzakonshëm mirëseardhjeje prej 3 pjesësh prej $1.000. Procesi është bërë i thjeshtë, kështu që ju mund të kaloni më shumë kohë duke shijuar lojën tuaj të preferuar. E vetmja gjë që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re klienti dhe të bëni një depozitë. Bilanci juaj do të rritet menjëherë me kredite bonus, në mënyrë që të filloni të luani lojëra, që është pjesa argëtuese e kësaj përvoje.

 • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 400 dollarë.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $300.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $300.
Kreditë e basteve

Kreditë e basteve

Çdo klient i ri mund të marrë një bast 100% falas nga Spin Sports. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 10 dollarë brenda 7 ditëve nga regjistrimi për një llogari. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga ky bonus është 200 dollarë dhe ka kërkesa 5x për bast dhe duhet të vendosni baste me koeficientin minimal 1.30.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Lojtarët që sapo u regjistruan për Spin City Casino kanë të drejtë për 50 rrotullime falas pa depozitë. Për më tepër, ata mund të përfitojnë nga bonusi shumë bujar i mirëseardhjes që i shpërblen me një bonus depozite prej 100% të bartur mbi tre depozitat e para që mund të rrisin bilancin tuaj deri në 1000 dollarë. Depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është vetëm 10 dollarë, por zakonisht lojtarët pëlqejnë ta përdorin këtë ofertë në potencialin e saj të plotë.

Lojtarëve të rregullt u jepet gjithashtu një bonus ndeshje 10% për çdo depozitë që ata bëjnë. Ky bonus është i disponueshëm vetëm kur përdorni një metodë specifike depozitimi si karta krediti ose debiti. Opsioni 'Referoni një shok' mund të sjellë gjithashtu 50 rrotullime shtesë falas dhe 50% të depozitës fillestare të referimit tuaj.

Kodet e bonusit

Kodet e bonusit

Në Spin City ata janë të fokusuar në krijimin e një ambienti ku fokusi kryesor është te lojërat e tyre. Ndonjëherë, do t'ju duhet të përdorni një kod për të aktivizuar një promovim, por shumicën e rasteve bonusi shtohet menjëherë në llogarinë tuaj pasi të keni bërë një depozitë. Gjithsesi, për të marrë një bonus do t'ju duhet të regjistroheni për një llogari së pari. Kjo mund të bëhet në vetëm disa hapa të thjeshtë, dhe nëse jeni një fillestar i plotë në botën e lojërave online, ne kemi përgatitur një udhëzues të thjeshtë për ju:

 • Shkoni në faqen kryesore të kazinosë.
 • Në menynë e sipërme majtas, zgjidhni "Regjistrohu".
 • Futni informacionin e nevojshëm në faqen e regjistrimit, duke përfshirë shtetin, emrin e përdoruesit, emailin dhe fjalëkalimin.
 • Plotësoni të dhënat tuaja si emrin, datën e lindjes, gjininë, preferencën e gjuhës dhe monedhës, adresën, qytetin dhe kodin postar.
 • Kontrolloni kutitë e mëposhtme për të rënë dakord me Termat dhe Kushtet dhe për të konfirmuar që jeni mbi 18 vjeç. Ju gjithashtu mund të shënoni kutinë nëse dëshironi të merrni oferta dhe bonuse promocionale.
 • Klikoni 'Regjistrohu' për të plotësuar aplikacionin tuaj.
Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Zakonisht, kur pranoni një bonus ose një promovim, ato përfshijnë kërkesat e bastit. Dhe, nëse dëshironi të tërhiqni fitimet tuaja në fund të seancës, do t'ju duhet të plotësoni këto kërkesa për bast. Nëse dëshironi të tërhiqni fitimet tuaja përpara se të bëhet kjo, përpara se të plotësoni kërkesat tuaja të bastit, atëherë do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Ju lutemi mbani në mend se do t'ju duhet të humbni bilancin tuaj të bonusit nëse dëshironi të bëni një tërheqje përpara se të përmbushen kushtet e Ofertës Promocionale.

Kushtet e bonusit

Kushtet e bonusit

Ky bonus ju është sjellë nga Spin City Casino dhe ai bartet në tre depozitat e para në këtë mënyrë:

 • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 400 dollarë. Bëni një depozitë prej 400 dollarësh dhe do të keni 800 dollarë në bilancin tuaj.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $300. Bëni një depozitë prej 300 dollarësh dhe do të keni 600 dollarë në bilancin tuaj.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $300. Bëni një depozitë prej 300 dollarësh dhe do të keni 600 dollarë në bilancin tuaj.

shuma maksimale i bonusit do të kreditohet në llogarinë tuaj në momentin që depozitoni të paktën 10 dollarë. Kjo është depozita minimale e nevojshme për t'u kualifikuar për këtë promovim.

Ju keni 7 ditë nga momenti i regjistrimit për një llogari të re, për të kërkuar këtë bonus. Nëse nuk arrini të kërkoni bonusin gjatë këtij afati kohor, do ta humbni këtë marrëveshje një herë. Do të ketë promovime të tjera në dispozicion për ju, por oferta e regjistrimit do të humbet.

Ju do të duhet të luani në njësinë e monedhës kryesore të përdorur në vendin tuaj. Kazinoja rezervon të drejtën të mbajë ose të heqë bonuset dhe fitimet e arritura kur depozitohen në monedha në kundërshtim me këtë term. Bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj të bonusit në momentin që keni bërë një depozitë të suksesshme.

Kur monedha juaj kryesore nuk është e disponueshme në kazino, atëherë ju lejohet të zgjidhni monedhën që keni zgjedhur.
Nëse hapni shumë llogari, do të keni të drejtë për vetëm një bonus regjistrimi. Ju nuk keni të drejtë për bonusin e regjistrimit në secilën llogari që keni. Kur kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes, duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Nëse merrni oferta për rrotullime falas, ato gjithashtu i nënshtrohen kërkesave të bastit, dhe ato janë gjithashtu 50x. Le të themi se bëni një depozitë prej 50 dollarësh dhe merrni 50 dollarë të tjera në fonde bonusi, kërkesat për lojë do të jenë 50 x 50 = 250. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga secili prej këtyre bonuseve është 100 dollarë. Nëse keni një bilanc të mbetur në para, ai do të konfiskohet.

Të gjitha lojërat në kazino kontribuojnë në kërkesat e basteve, përveç lojërave të mëposhtme një herë Roulette, Sic Bo, Craps, Baccarat, Table Poker, Casino War & Red Dog. Përqindja që ata numërojnë për përmbushjen e kërkesave të basteve mund të ndryshojë, kështu që duhet të jeni të kujdesshëm edhe për këtë.

Të gjitha lojërat slot, keno dhe letra gërvishtëse do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve. Rrotullimet në lojëra elektronike, numëroni 10% në kërkesat e basteve. Të gjithë pokerët e tavolinës, të gjitha ruletat, të gjitha pokerët me video/poker (duke përjashtuar All Aces dhe Jacks ose video pokerët më të mirë), të gjitha blackjacks (me përjashtim të Blackjack Classic) dhe Kazino War do të kontribuojnë 8% në kërkesat e basteve. Blackjacks klasike, video-pokerët All Aces, të gjitha video-pokerët Jacks ose Better do të kontribuojnë me 2% në kërkesat e basteve.

Të gjitha baccarat, të gjitha katrahurat, Red Dog dhe Sic Bo do të kontribuojnë 0% në kërkesat e basteve. Të gjitha bastet e vendosura duke përdorur funksionin e kumarit do të kontribuojnë 0% në kërkesat e bastit. Të gjitha turnet e lojërave MPV – Multiplayer do të kontribuojnë 0% në kërkesat e basteve. Nëse vendosni të luani disa nga lojërat e përjashtuara ndërkohë që keni ende një bonus aktiv, atëherë ju pranoni që kazinoja ka të drejtën të anulojë çdo fitim të bërë nga këto lojëra. Lojërat progresive do të kontribuojnë në kërkesat e basteve 100%.

Pasi të plotësoni kërkesat totale të luajtjes, mund të tërhiqeni nga gjendja e parave tuaja në çdo kohë. Nëse nuk dëshironi të merrni bonusin e mirëseardhjes, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit. Ju mund ta bëni këtë përpara se të vendosni një bast, në rast se keni vënë bast, atëherë bonusi nuk mund të hiqet nga llogaria juaj dhe ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të bëni një tërheqje.

Përpara se tërheqja juaj të përpunohet, loja juaj do të rishikohet për çdo model të parregullt. Shumë gjëra të ndryshme konsiderohen të parregullta si vendosja e basteve të vetme të barabarta ose mbi 30% ose më shumë të vlerës së bonusit. Kazinoja ka fjalën e fundit kur bëhet fjalë për të vendosur se cilat aktivitete konsiderohen të parregullta.

Nëse kazinoja ka një arsye për të besuar se ju po abuzoni me kazinonë në ndonjë mënyrë, ata rezervojnë të drejtën të anulojnë çdo bonus ose promovim. Nëse ndodh diçka e tillë, kazinoja nuk ka asnjë detyrim t'ju kthejë fondet. Nëse nuk e përdorni bonusin tuaj të regjistrimit për dy muaj, atëherë bonusi do të humbet nga kazinoja. Në rast mosmarrëveshjeje, vendimi i menaxhimit të kazinosë do të konsiderohet përfundimtar.