Spin Casino Rishikimi 2024 - Account

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Togo, Indonezia, Ukraina, El Salvador, Zelanda e Re, Omani, Arabia Saudite, Guatemala, Bahreini, Republika Dominikane, Seychelles, Turkmenistani, Ekuador, Moldavia, Taxhikistani, Papua Guinea e Re,Bribatia,Mongolia , Letonia, Mali, Guinea, Kosta Rika, Kuvajti, Palau, Islanda, Grenada, Maroku, Aruba, Pakistani, Mali i Zi, Paraguaj, Tuvalu, Algjeria, Sierra Leone, Lesoto, Peru, Irak, Katar, Shqipëri,Guajane, ,Namibia,Senegal,Liban,Makau,Panama,Burundi,Bahamat,Republika Afrikane Qendrore,Ishujt Pitcairn,Territori Britanik i Oqeanit Indian,Cocos [Keeling] Ishujt,Anguilla,Tonga,Madagaskari,Ishulli i Manit,Samoa,Niger,Kepi Verde,Xhamajka,Trinidad & Tobago,Guinea Ekuatoriale,Burkina Faso,Niue,Monako,Côte d'Ivoire,Ishujt Solomon,Kilandez,Gambia ,Angola,Haiti,Kazakistani,Malavi,Barbados,Fixhi,Nauru,Serbi,Nepal,Laos,Luksemburg,Gabon,Siri,Norvegji,Sri Lanka,Ishujt Marshall,Tajlandë,Belize,Ishulli Bouvet,Libia,Gjeorgjia,Gjeorgjia. Bissau, Honduras, Antilet Holandeze, Liberi, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butan, Jordani, Dominika, Benin, Zimbabve, Tokelau, Ishujt Kajman, Mauritania, Irlanda, Lihtenshtajni, Japonia, Montserrat, Rusia, Kongobojian, U, Khadbek ,Korea,Austri,Azerbajxhan,Kanada,Koreja e Jugut,Ishujt Kuk,Bosnje dhe Hercegovinë,Egjipt,Suriname,Bolivi,Sudan,Swaziland,Meksikë,Gjibraltar,Qipro,Kroaci,Brazil,Tunizi,Maldive,Kroate,Mauritius , Zelanda e Re, Bangladesh

Siç thamë, krijimi i një llogarie është një proces shumë i lehtë ku duhet të plotësoni disa detaje dhe preferenca personale dhe jeni gati të shkoni. Këto janë informacionet që kazino ka nevojë nga ju në mënyrë që ata të mund të shqyrtojnë kërkesën tuaj dhe të miratojnë llogarinë tuaj:

 • Vendi i vendbanimit tuaj.
 • Një emër përdoruesi që do ta përdorni sa herë që përpiqeni të identifikoheni.
 • Adresa juaj e emailit.
 • Një fjalëkalim që do të përdorni kur të hyni në llogarinë tuaj.
 • Emri yt i plote.
 • Data juaj e lindjes.
 • Gjinia juaj.
 • Zgjidhni gjuhën tuaj të preferuar.
 • Zgjidhni monedhën tuaj të preferuar. Mbani në mend se nuk mund ta ndryshoni monedhën më vonë, kështu që zgjidhni me mençuri.
 • Numri juaj i telefonit celular.
 • Adresa juaj aktuale.

Ekzistojnë gjithashtu 3 kuti që duhet t'i kontrolloni nëse dëshironi, në fund të procesit të regjistrimit. E para do t'ju regjistrojë për ofertat promovuese të bonusit SMS, telefon dhe email, dhe kjo është fakultative. Nëse nuk dëshironi të merrni marketing promovues, atëherë mund ta lini kutinë e pavërtetë. E dyta duhet të jetë E VËRTETË nëse dëshironi që kazinoja të mbajë mend detajet tuaja të hyrjes. Dhe e treta është të konfirmoni që jeni të paktën 18 vjeç dhe se i pranoni termat dhe kushtet e kazinosë.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Kazinoja rezervon të drejtën t'ju kërkojë identifikimin me rastin e regjistrimit ose përpara se të përpunojë transaksionet financiare. Disa nga dokumentet që mund të kërkojnë janë si më poshtë:

 • Dëshmi e të ardhurave.
 • Kopje e pasaportës, patentës së shoferit ose ID-së.
 • Dokumentet që konfirmojnë vendbanimin.
 • Dëshmia e pronësisë së mënyrës së pagesës së përdorur për të bërë një depozitë.
Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Në momentin që vendosni të regjistroheni për një llogari, do t'ju duhet të zgjidhni një fjalëkalim që do ta përdorni sa herë që hyni në llogarinë tuaj. Ne ju këshillojmë të vendosni një fjalëkalim të fortë si një përzierje e shkronjave të vogla dhe të mëdha, numrave dhe karaktereve speciale. Duhet ta mbani për vete fjalëkalimin tuaj dhe të mos e ndani me askënd. Mbani në mend se veprimet e kryera përmes llogarisë suaj do të qëndrojnë nëse emri juaj i përdoruesit dhe fjalëkalimi janë futur saktë. Nëse besoni se dikush po përdor informacionin tuaj të hyrjes, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju japin detaje të reja të hyrjes.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i llogarisë së re

Çdo lojtar i ri në Spin City Casino do të marrë një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 400 dollarë herën e parë që bën një depozitë. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të kërkuar këtë ofertë është 10 dollarë dhe kazinoja do ta dyfishojë atë shumë. Për shembull, le të themi se keni depozituar 150 dollarë, kazinoja do të përputhet me atë depozitë dhe ju do të përfundoni me 300 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur lojën tuaj të preferuar. Këto fonde bonus i nënshtrohen kërkesave të basteve 50 herë që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.