SlotoCash Rishikimi 2024 - Payments

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 7,777 dollarë + 300 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
SlotoCash is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

SlotoCash ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund t'i përdorni si për depozita ashtu edhe për tërheqje. Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës që kanë besim si kazinotë ashtu edhe lojtarët përfshijnë Skrill dhe Neteller dhe lajmi i mirë është se ato janë të dyja të disponueshme në kazino.

Për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj, së pari duhet të keni verifikuar llogarinë tuaj. Këto janë mënyrat e pagesës që mund të përdorni dhe kufijtë e tyre:

  • Kur përdorni Bank Wire për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2.500 dollarë.
  • Kur përdorni çekun për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 150 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 3,000 dollarë.
  • Kur përdorni Bitcoin për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2.500 dollarë.
  • Kur përdorni Neteller për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 25 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2,500 dollarë.
  • Kur përdorni EcoPayz për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 25 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2,500 dollarë.
  • Kur përdorni Skrill për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 25 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2,500 dollarë.

Bitcoin, Neteller, EcoPayzandSkrill lejojnë transaksione pa asnjë tarifë, ndërsa transferta bankare përfshin një tarifë prej 60 dollarësh dhe çeku përfshin një tarifë prej 30 dollarësh.

Rregullat e marrjes së parave

Nëse jeni një anëtar VIP, paratë tuaja do të përpunohen më shpejt nga Kazino`Ekipi Financiar. Shuma minimale, për shumicën e metodave të tërheqjes, është 25 dollarë.

Lojtarët nga Finlanda kanë kërkesa më të larta bastesh për të gjitha promovimet nga kazino, të cilat dyfishohen. Pra, për shembull, nëse një lojtar ka kërkesa për bast 25 herë për një bonus të caktuar, atëherë të njëjtat kërkesa për bast për një lojtar nga Finlanda do të ishin 50 herë.