SlotoCash Rishikimi 2024 - Bonuses

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 7,777 dollarë + 300 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
SlotoCash is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ka shumë bonuse të ndryshme të disponueshme në SlotoCash Casino si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Për të nisur gjërat në këmbën e djathtë, do të merrni një bonus depozite prej 200% të ndeshjes, dhe mbi të, do të merrni 100 rrotullime falas në Kopshtin e Magjepsur.

Një gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur në mend është se bonusi i mirëseardhjes vjen me 25 herë kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Fondet e bonusit janë të vlefshme për 21 ditë, kështu që ju duhet të luani përmes bonusit gjatë kësaj periudhe përpara se të skadojë.

Lojtarët nga Bullgaria, Mbretëria e Bashkuar, Greqia, Hungaria, Mauritius, Polonia, Portugalia, Rumania, Rusia dhe Suedia nuk lejohen të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes.

Ju mund të luani vetëm lojëra video slot dhe keno me fondet e bonusit dhe basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fondet e bonusit është 6,5 dollarë.

Bonusi i besnikërisë

Sa herë që vendosni baste me para të vërteta në kazino, do të merrni pikë besnikërie të cilat mund t'i shkëmbeni më vonë për para, pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme.

Ju mund të shkëmbeni 100 pikë besnikërie për 1 dollarë dhe duhet ta vini bast atë shumë të paktën një herë përpara se të kërkoni një tërheqje.

SlotoCash ka një klub VIP me 3 nivele dhe pasi të arrini të jeni një lojtar i mirë, do të merrni shumë përfitime shtesë. Çdo nivel i ri do të sjellë shpërblime më të mëdha dhe më të mira dhe ato janë si më poshtë, Ari, Platini dhe Diamanti. Sapo të kualifikoheni për një nga këto nivele, do të merrni përkatësisht 50, 100 dollarë dhe 150 dollarë.

Bonusi i ringarkimit

SlotoCash ka një bonus javor të rimbushjes për lojtarët e tyre besnikë herë pas here. Për këtë arsye, ju sugjerojmë të hyni në llogarinë tuaj rregullisht në mënyrë që të fitoni`nuk mungon asgjë.

Bonusi i ndeshjes

Për të shijuar të gjitha përfitimet që ofron SlotoCash, së pari duhet të krijoni një llogari. Pasi ta bëni këtë, do të merrni automatikisht një bonus pa depozitë prej 31 dollarësh. Argëtimi i vërtetë fillon kur vendosni të depozitoni në llogarinë tuaj të re. Ju mund të kërkoni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të rrisë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj. Paketa e mirëseardhjes bartet mbi 5 depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme.

 • Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus depozite prej 200% dhe 100 rrotullime falas.
 • Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite 100% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO2MATCH.
 • Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite 100% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO3MATCH.
 • Herën e katërt që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite 100% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO4MATCH.
 • Herën e pestë që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite prej 177% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO5MATCH.

Bonusi me rul të lartë

SlotoCash ka një mirëseardhje të veçantë bonus për rrotullat e lartë. Ju duhet të depozitoni 500 dollarë për t'u kualifikuar për këtë promovim. Duhet të shlyeni kodin e kuponit përpara se të bëni një depozitë, ose menjëherë pasi të përfundojë depozitimi. Pasi të vendosni një bast, mund të kërkoni bonusin.

Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 35 herë, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Ju mund të vendosni baste vetëm në lojëra elektronike dhe letra gërvishtëse për të plotësuar kërkesat e basteve. Bastet e vendosura në lojëra të tjera do të anulojnë të gjitha fitimet tuaja.

Bonusi i regjistrimit

Çdo lojtar që regjistrohet për një llogari në SlotoCash do të marrë një bonus shumë bujar i regjistrimit. Ky bonus do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj. Në këtë mënyrë ju mund të eksploroni kazinonë më shumë dhe të provoni më shumë lojëra se zakonisht. Bonusi i regjistrimit bartet mbi 5 depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

 • Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus depozite prej 200% dhe 100 rrotullime falas.
 • Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite 100% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO2MATCH.
 • Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite 100% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO3MATCH.
 • Herën e katërt që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite 100% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO4MATCH.
 • Herën e pestë që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni një bonus depozite prej 177% dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar ofertën duhet të përdorni kodin e bonusit SLOTO5MATCH.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë. Kërkesat e bastit për bonusin janë 25 herë, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të bëni një tërheqje. Lajmi i mirë këtu është se nuk ka arkëtim maksimal.

Shuma maksimale që mund të vini bast për rrotullim është 10 dollarë, dhe nëse vendosni baste më të mëdha, rrezikoni të humbni bonusin tuaj.

Lojtarët nga Finlanda duhet të vënë bast bonusin e tyre dhe të depozitojnë 50 herë, që është shumë më e lartë, dhe kalimi i lojës do të verifikohet manualisht nga menaxhmenti përpara çdo kërkese për para.

 • Lojtarët nga Polonia nuk kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes pa depozitë.
 • Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për pesë depozitat e para që bëni. Çdo bonus duhet të kërkohet me depozitën e tij përkatëse dhe dështimi për ta bërë këtë mund të rezultojë në anulimin e bonusit tuaj.
 • Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në llogarinë tuaj dhe mundeni`t kombinoni bonuset.
 • Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje.

Të gjitha lojërat lejohen përveç Baccarat, Bingo, Craps, Roulette, Pai-Gow Poker, Poker, Sic Bo dhe War. Lojëra me video slot në internet do të kontribuojë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Lojërat pa slot do të llogariten 25% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Bastet e vendosura në Baccarat, Bingo, Craps, Roulette, Pai-Gow Poker, Poker, Sic Bo, War dhe NDONJE variant progresiv i lojërave tavoline ose lojërave slot nuk do të llogariten në kërkesat e bastit të bonusit dhe do të anulojnë të gjitha fitimet e fituara në këtë promovim.

Bonus pa depozitë

Bonuset pa depozitë janë një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur një lojë kazino pa pasur nevojë të rrezikoni paratë tuaja. Kazinotë e dinë se kjo është ajo që lojtarët kërkojnë, kështu që SlotoCash po ofron një bonus shumë bujar pa depozite për çdo lojtar që krijon një llogari të re. Bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj, kështu që ju mund të filloni të luani disa nga lojërat që janë të disponueshme këtu.

Kodi i bonusit

Ka shumë kode bonus që mund t'i përdorni për të kërkuar një nga bonuset e shumta të disponueshme në SlotoCash Casino. Për të filluar gjërat në këmbën e djathtë, do të merrni një bonus mirëseardhjeje shumë bujare dhe mbi të, do të merrni 300 rrotullime falas.

Tërheqja e bonusit

Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të keni parasysh kur kërkoni bonusin e mirëseardhjes është se ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara një tërheqjeje.

 • Për të kërkuar një bonus pa depozitë në kazino, duhet të bëni të paktën një depozitë të suksesshme përpara kësaj.
 • Nëse depozita juaj e fundit është më e vjetër se 3 muaj, atëherë nuk keni të drejtë të kërkoni një bonus mirëseardhjeje.
 • Shuma maksimale e parave që mund të tërhiqni nga një bonus pa depozite është i kufizuar në 180 dollarë.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme mund`të kërkoni bonusin pa depozite: Shqipëria, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Brazili, Bullgaria, Kroacia, Hungaria, Indonezia, Kazakistani, Kirgistani, Letonia, Lituania, Mauritius, Maqedonia, Malajzia, Moldavia, Mali i Zi, Polonia, Rumania, Rusia, Sllovakia, Sllovenia, Taxhikistani, Turkmenistani, Mbretëria e Bashkuar, Ukraina dhe Uzbekistani.

Bonusi i kthimit të parave Easy-Win

Nëse nuk dëshironi të merrni fonde bonus që janë të lidhura me kërkesat e basteve, atëherë do të vlerësoni ofertën SlotoCash 25% të kthimit të menjëhershëm të parave që është e disponueshme për të gjitha depozitat e bëra nga e hëna në të mërkurë. Ekziston edhe një ofertë tjetër, 35% Cashback Instant për depozitat e bëra nga e enjtja deri të dielën.

Kjo ofertë vjen edhe me kërkesa për baste, por ato janë vetëm 10 herë në këtë rast dhe lajmi i mirë është se nuk ka para maksimale.

 • Ju mund të kërkoni Cashback Instant 48 orë pasi të keni bërë depozitën tuaj.
 • Ju nuk mund të keni asnjë fond në bilancin tuaj për t'u kualifikuar për një bonus kthimi parash.
 • Depozita minimale që duhet të bëni për një kërkesë për kthim parash është vetëm 10 dollarë.

Disa lojtarë e shohin këtë promovim pak konfuz, veçanërisht nëse sapo kanë filluar të luajnë në një kazino online. Për më tepër, ky promovim nuk është i disponueshëm në çdo kazino, kështu që ne do të përpiqemi t'jua shpjegojmë atë.

Në shumicën e rasteve, promovimet dhe bonuset shtohen automatikisht në llogarinë tuaj sapo të bëni depozitën kualifikuese. Këtu është i ndryshëm bonusi i kthimit të parave. Ju do të duhet të luani me fondet tuaja së pari dhe nëse nuk fitoni, atëherë kërkoni bonusin e kthimit të parave dhe do të merrni një përqindje të depozitës suaj.

Për të kërkuar këtë bonus, gjithçka që duhet të bëni është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shtojnë kthimin tuaj të parave.