PlayToro Rishikimi 2024 - Games

PlayToroResponsible Gambling
CASINORANK
8.22/10
BonusBonus 100$ + 25 rrotullime falas
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
PlayToro is not available in your country. Please try:
Games

Games

Kazino PlayToro përmban një bibliotekë të pasur lojërash dhe falë këtij fakti, lojtarët do të mund të shijojnë lojëra të ndryshme në çdo kohë dhe vend, vetëm për aq kohë sa janë të lidhur në internet.

Këto lojëra mund të luhen për para të vërteta, por ekziston edhe një mundësi për t'i luajtur ato falas. Versionet demo të lojës do t'i ndihmojnë lojtarët të njihen me rregullat dhe mekanikën, por vlen të përmendet se në modalitetin falas, lojtarët nuk mund të kërkojnë shpërblime me para reale.

Shumica e lojërave të paraqitura në PlayToro mundësohen nga HTML5, që do të thotë se ato mund të luhen nga çdo pajisje celulare ose desktop.

Slots

Slot-et janë kategoria më e njohur në çdo kazino online dhe rasti nuk është i ndryshëm në PlayToro. Kjo kazino në internet ka mjaft lojëra elektronike në internet, të gjitha këto janë dinamike dhe janë shumë argëtuese.

Duke marrë parasysh faktin se ata përdorin teknologjinë më të fundit HTML5, lojtarët mund t'i shijojnë ato në të gjitha pajisjet mobile dhe desktop.

Disa nga videot më të njohura në PlayToro përfshijnë Book of Dead, Big Bass Bonanza, The Dog House, Million Zeus, Wild Tundra Dynamite Riches Megaways, Book of Magic, Wolf Gold, Super 20, Chaos Crew, Bison Battle dhe Buffalo King Megaways .

Përveç lojërave standarde të videove, PlayToro përmban gjithashtu lojëra elektronike jackpot, gjë që do t'i kënaqë të gjithë rolet e regjistruar të lartë.

disa nga lojërat jackpot që vlen të përmenden janë Shining Crown, Fishin' Frenzy JPK, Eye of Horus JPK, Fluffy Favorites Mega Jackpot, Age of the Gods: God of Storms, King Kong Cashpots JPK, Last Chance Saloon, Eye of Horus Megaways JPK, dhe Diamond Mine Megaways JPK.

Ata që dëshirojnë të pajisen me jackpot të rregullta do të jenë të kënaqur të dinë se PlayToro përmban një seksion të Jackpot-it të përditshëm. Siç sugjeron vetë emri i kategorisë, lojërat këtu janë të njohura për sigurimin e lojtarëve me jackpot të rregullta që bien të paktën një herë në ditë dhe në shumë raste, çdo orë.

Me këtë u tha, disa nga titujt më të njohur në këtë kategori janë Tiki Fruits, What the Fox Megaways, Bounty Raid, Blazing Clusters, Jingle Ways Megaways, Cash Volt, Dragon's Luck Power Reels, Epic Treasure, 777 Strike, Wild Tundra, Vault Cracker, si dhe Fa Fa Babies.

Kazino live

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë konsiderohen nga shumë njerëz si e ardhmja e industrisë së lojërave të fatit në internet. Ata u ofrojnë lojtarëve një përvojë unike të lojërave pasi mund të vendosin baste në kohë reale dhe madje të bisedojnë me tregtarin.

Paraqitja e tyre unike dhe interaktive është ajo që i bën ata kaq të njohur dhe ka shumë të ngjarë që ata të jenë kategoria më e njohur në të ardhmen e afërt.

PlayToro është plotësisht i vetëdijshëm për këtë fakt, prandaj është kujdesur që të plotësojë të gjitha dëshirat e lojtarëve. Prandaj, ajo ka një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë që është i mbushur me lojëra të ndryshme poker, blackjack dhe ruletë, si dhe shfaqje lojërash.

Disa zgjedhje të përgjithshme të njohura në këtë kategori përfshijnë:

 • Koha e Çmendur
 • Auto-ruletë
 • Tigri i Dragoit
 • Ruletë zhytëse
 • Fuqia Blackjack
 • Kazino Hold'em
 • Ruletë VIP
 • Jeto Andar Bahar
 • Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë
 • Mega Rrota
 • Ruletë e menjëhershme
 • Blackjack C
 • Blackjack G

Shfaqjet më të njohura të lojërave të drejtpërdrejta në PlayToro janë Monopoly Live, Mega Wheel, Crazy Time, Adventures Beyond Wonderland Live, Cash or Crash, Money Drop Live dhe Viva Las Vegas. Duke vazhduar më tej, lojërat live të ruletës më të luajtura janë Roulette Immersive, Auto-Roulette La Partage, Mega Fire Blaze Roulette, Live Roulette Lobby, Hindi Roulette dhe Quantum Roulette.

Zgjedhjet më të njohura të Blackjack në seksionin e kazinosë live përfshijnë One Blackjack, Power Blackjack, Blackjack 16, Blackjack G, Blackjack C, Blackjack Silver 5, Blackjack VIP E dhe Blackjack White 2.

Lojëra të tjera të njohura të kazinosë live përfshijnë variante pokeri si Casino Hold'em, por edhe tituj si Bet on Dragon Tiger, Andar Bahar, Fan Tan, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat A dhe Speed Baccarat B.

Lojera me letra

Nuk mund të mohohet fakti që seksioni i kazinosë live në PlayToro është një nga më të ndryshmet në treg. Por nëse lojtarët dëshirojnë t'i kthehen lojërave të zakonshme të kazinosë, ata do të jenë të kënaqur të dinë se mund të shijojnë disa lojëra me letra, të cilat të gjitha kanë një lojë unike dhe do t'u ofrojnë atyre përvojën më argëtuese të lojrave. Lojërat me letra të paraqitura në PlayToro janë:

 • Kazino Hold'em
 • Punto Banco
 • Slots Baccarat
 • Craps
 • Tigri i Dragoit

Ruletë

Ruleta është një nga lojërat klasike më të njohura të kazinosë dhe meqenëse luhet mjaft shumë në PlayToro, kazinoja vendosi ta shfaqë atë në një kategori të veçantë. Loja e Ruletës është jashtëzakonisht e thjeshtë – lojtarët duhet vetëm të vënë bast për numrin në të cilin mendojnë se topi do të ndalet.

Kjo lojë ka një mini-rrotë që përmban numrat 0-36 dhe lojtarët mund të bastojnë në një numër specifik, kolona dhe rreshta numrash, numra të ulët dhe të lartë, si dhe ngjyrën e numrit, i cili mund të jetë i kuq ose i zi.

Disa nga lojërat më të njohura në seksionin e ruletit në kazino PlayToro janë:

 • Frëngjisht Roulette Pro
 • European Roulette Pro
 • American Roulette Pro
 • Ruletë Multifire
 • French Roulette Pro Special
 • European Roulette Pro Special
 • European Roulette Pro V2
 • Roulette Franceze Pro V2