PlayToro Rishikimi 2024 - Bonuses

PlayToroResponsible Gambling
CASINORANK
8.22/10
BonusBonus 100$ + 25 rrotullime falas
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
PlayToro is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Përveç bonusit të mirëseardhjes, PlayToro ka mjaft promovime të tjera të kazinosë, të cilat të gjitha janë krijuar për të shpërblyer lojtarët dhe për të tërhequr të rinj në platformë.

Ashtu si oferta e mirëseardhjes, secili nga bonuset në këtë kazino online vjen me disa kushte dhe terma që duhet të plotësohen përpara se të bëhen fitimet e bëra me ofertat.

Çdo lojtar i ri në PlayToro Casino do të pajiset me një bonus depozite 100% të ndeshjes dhe 25 rrotullime falas pasi të bëjë depozitën e parë prej të paktën 10 dollarësh.

Për të kërkuar bonusin, lojtarët gjithashtu duhet të fusin kodin e bonusit MIRË SE VINI dhe më pas, të bëjnë depozitën minimale të kërkuar. Në fund, plotësoni të gjitha termat dhe kushtet, duke përfshirë kërkesat e bastit.

Kërkesat e bastit janë vendosur në x30 për bonusin e ndeshjes, ndërsa kërkesat e bastit për rrotullimet falas janë vendosur në x60. Periudha e vlefshmërisë së bonusit është 30 ditë.

Përveç ofertës së mirëseardhjes, PlayToro përmban tre bonuse shtesë – Zgjedhje ditore, Turne dhe Prize Twister. Një program VIP është gjithashtu i disponueshëm.

Zgjedhjet ditore

Falë bonusit Daily Picks, lojtarët e regjistruar në Play Toro do të marrin promovime ditore. Ofertat janë jashtëzakonisht të ndryshme dhe secili lojtar ka mundësinë të zgjedhë se çfarë lloj shpërblimi dëshiron. Duke vepruar kështu, PlayToro sigurohet që lojtari ta përjetojë kazinonë në një mënyrë që ai preferon.

Për të kërkuar një bonus të Zgjedhjeve Ditore, lojtarët duhet të regjistrojnë një llogari. Regjistrimi në PlayToro është i shpejtë dhe do të marrë vetëm disa minuta nga koha e tyre. Së pari, lojtarët duhet të hyjnë në faqen zyrtare të kazinosë.

Më pas, ata duhet të klikojnë në butonin Regjistrohu dhe të plotësojnë fushat e kërkuara. Kjo përfshin:

 • Emri dhe mbiemri
 • Data e lindjes
 • Gjinia
 • Email
 • Numri i celularit

Pasi lojtarët pranojnë termat dhe kushtet e kazinosë, ata do të regjistrojnë me sukses llogarinë e tyre. Hapi i fundit i procesit është qasja në menu për të kontrolluar se cilat janë zgjedhjet e disponueshme ditore dhe zgjidhni një.

Zgjedhjet ditore zëvendësohen nga PlayToro çdo ditë në mesnatë GMT.

Turne

Përveç bonuseve standarde, PlayToro përmban turne të shpeshta ku lojtarët mund të konkurrojnë për çmime të ndryshme. Disa nga turnetë e paraqitur në PlayToro janë falas për të marrë pjesë, por nëse kërkohet një biletë hyrjeje, ajo nuk do të jetë më e lartë se $1.

Sa më shumë lojtarë të luajnë/marrin pjesë në turne, aq më të larta do të jenë shanset e tyre për t'u renditur në vendin e parë dhe kështu do të marrin çmimin kryesor të turneut.

Për të kontrolluar se cilat janë turnet e disponueshme, lojtarët duhet të vizitojnë faqen e turneve. Disa turne janë turne speciale slot, ndërsa disa janë më të përgjithshme dhe përfshijnë lloje të ndryshme të lojërave të kazinosë.

Pasi lojtarët të regjistrohen në një nga turnet e paraqitur, ata do të marrin rrotullime të turneut të cilat përdoren për të luajtur lojërat e paraqitura. Sa më të larta të jenë fitimet e lojtarëve, aq më i lartë do të renditen në tabelën e drejtuesve.

Prize Twister

Prize Twister është një lojë unike PlayToro ku lojtarët kanë mundësinë të fitojnë shpërblime të ndryshme duke përfshirë:

 • Shpërblime në para
 • Rrotullime falas
 • Kartat gërvishtëse falas

Tre shpërblimet kryesore në Prize Twister janë Mini, Super dhe Mega. Për të qenë më afër këtyre shpërblimeve, lojtarët duhet të shkojnë deri në rrotullën e tretë. Përveç tre shpërblimeve të lartpërmendura, ka dy veçori shtesë në Prize Twister - Next dhe No Prize.

Më pas i çon lojtarët në mbështjelljen e dytë dhe nëse rikthehet, do t'i çojë ata në nivelin e tretë. Nga ana tjetër, veçoria No Prize nuk i shpërblen lojtarët me asnjë nga çmimet e lartpërmendura dhe për të rrotulluar përsëri, ata do të duhet të presin për një ftesë të re.

Klubi VIP

Klubi VIP në PlayToro është një program special që shpërblen lojtarët më besnikë në platformë. Ai përbëhet nga nivelet e mëposhtme:

 • Bronzi
 • Argjendi
 • Ari
 • Platinum
 • Diamanti
 • Diamant i kuq

Për të ngritur nivelin në program, lojtarët duhet të bastojnë para të vërteta në lojërat e paraqitura në kazino. Pikët shpërblehen për çdo dollar që ata vënë bast.

Lojtarët që kanë 0-401 pikë do të jenë në nivelin e bronzit. Niveli i argjendit fillon në 401 dhe përfundon në 1000 pikë. Lojtarët i bashkohen nivelit të Artë me 1001 pikë dhe do të jenë aty derisa të mbledhin 2000 pikë. Niveli i platinit arrihet kur lojtarët mbledhin 2001 pikë dhe ata do të qëndrojnë aty derisa të arrijnë 20000 pikë.

Dy nivelet e fundit, Diamanti dhe Diamanti i Kuq, arrihen vetëm me ftesë. Anëtarët e Klubit VIP në PlayToro do të gëzojnë oferta të ndryshme ekskluzive si bonuse unike dhe menaxherët e llogarive personale.

Oferta e mirëseardhjes

Lojtarët që hapin një llogari të re PlayToro do të jenë të lumtur të dëgjojnë se mund të kërkojnë ofertën e mirëseardhjes. Ky është një shpërblim një herë që do t'u sigurojë atyre një bonus depozite 100% dhe 25 rrotullime falas pasi të bëjnë depozitën e tyre të parë.

Lojtarët duhet të fusin kodin e bonusit MIRË SE VINI për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes, dhe përveç kësaj, vlen të përmendet se lojtarët duhet të plotësojnë disa kushte dhe kushte për të përfituar përfitimet e ofertës së mirëseardhjes dhe të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e bëra me të.

Kushtet e bonusit të mirëseardhjes së lojtarit të ri

Së pari, depozita minimale e kërkuar për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes në PlayToro është 10 dollarë.

Periudha e vlefshmërisë së bonusit është 30 ditë dhe kërkesat e bastit janë të ndryshme për bonusin e ndeshjes dhe rrotullimet falas. Kërkesat e bastit për bonusin e depozitës së ndeshjes janë vendosur në x30, ndërsa kërkesat e basteve të rrotullimeve falas janë vendosur në x60.

Për më tepër, oferta e mirëseardhjes e PlayToro ka një periudhë vlefshmërie prej 30 ditësh dhe nuk ka kufi për fitimin maksimal me bonus. Basti maksimal gjatë përdorimit të bonusit është 10% e shumës së depozitës. Me këtë thënë, basti maksimal mund të jetë deri në 0,10 dollarë dhe kufiri maksimal i tij është i kufizuar në 5 dollarë.

Shuma maksimale që mund të merrni nga bonusi i depozitës së ndeshjes është 100 dollarë. Një gjë tjetër e rëndësishme që vlen të përmendet është fakti se bonuset e mirëseardhjes në kazinotë e operuara nga SkillOnNet mund të kërkohen një herë në 72 orë.

Kjo do të thotë që nëse lojtarët kanë kërkuar ofertën e mirëseardhjes në një kazino tjetër të operuar nga SkillOnNet dhe ata sapo janë regjistruar në PlayToro, ata do të duhet të presin për 72 orë përpara se të kenë të drejtë të kërkojnë ofertën.

Përjashtimet e metodës së pagesës nuk zbatohen për ofertën e mirëseardhjes, që do të thotë se lojtarët mund të përdorin çdo opsion që u pëlqen.

Bonus pa depozitë

Megjithëse nuk ka ndonjë bonus specifik pa depozite në PlayToro, turnet e hyrjes falas ia vlen të përmenden. Në këto turne, lojtarët kanë mundësinë të marrin pjesë dhe të luajnë lojëra të ndryshme dhe të kërkojnë çmime të mëdha. Sa më lart të renditen në tabelën e drejtuesve, aq më të mira do të jenë shpërblimet e tyre.

Kodet e bonusit të PlayToro

Duke marrë parasysh faktin se qëllimi i PlayToro është të sigurohet që lojtarët e regjistruar në platformën e saj të pretendojnë bonuset dhe promovimet e paraqitura në mënyrën më të lehtë të mundshme, ajo vendosi të mos përfshijë asnjë kod bonus. Prandaj, nëse lojtarët duan të kërkojnë një bonus të caktuar, nuk u kërkohet të shkruajnë asnjë kod.

Përjashtimi i vetëm nga ky rregull është oferta e mirëseardhjes në kazino. Bonusi i mirëseardhjes u siguron lojtarëve të rinj një bonus depozite 100% të ndeshjes dhe 25 rrotullime falas dhe lojtarët duhet të vendosin kodin e bonusit MIRË SE VINI kur bëjnë depozitën e tyre të parë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur lojtarët në PlayToro kërkojnë një bonus depozite, ata duhet të plotësojnë kërkesat e bastit. Ato llogariten duke shumëzuar kufirin e basteve me shumën që kanë depozituar.

Edhe pse ata kanë disa opsione në dispozicion kur bëhet fjalë për tërheqjen e parave, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se nuk do të jenë në gjendje të tërheqin asnjë fitim derisa të kenë përmbushur kërkesat e basteve.

Kërkesat e bastit duhet të plotësohen brenda periudhës së vlefshmërisë së bonusit ose PlayToro do të humbasë të gjitha fondet e bonusit nga llogaritë e lojtarëve.