PlayToro Rishikimi 2024 - Account

PlayToroResponsible Gambling
CASINORANK
8.22/10
BonusBonus 100$ + 25 rrotullime falas
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
PlayToro is not available in your country. Please try:
Account

Account

Regjistrimi i një llogarie në PlayToro është thelbësor nëse lojtarët dëshirojnë të luajnë lojërat e paraqitura për para të vërteta dhe të kërkojnë bonuse dhe promovime.

Modaliteti demonstrues i lojërave është i disponueshëm pa një llogari të regjistruar, por duke qenë se kjo është një lojë falas, këtu nuk ka asnjë shpërblim real me para.

Lojtarët që dëshirojnë të regjistrohen në PlayToro duhet të jenë më të vjetër se 18 vjeç. Regjistrimi në këtë kazino online është mjaft i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë dhe mund të përfundojë brenda pak minutash.

Duke folur për procesin e regjistrimit në PlayToro, lojtarët mund ta përfundojnë atë duke ndjekur hapat e mëposhtëm.

  • Së pari, lojtarët duhet të hyjnë në faqen zyrtare të PlayToro në desktopin ose pajisjet e tyre celulare. Regjistrimi është pak më efikas në pajisjet desktop.
  • Klikoni në butonin e kuq Sign Up, i cili ndodhet në këndin e sipërm djathtas të ekranit.
  • Jepni kazinosë emrin dhe mbiemrin, datën e lindjes, gjininë, emailin dhe numrin e celularit.
  • Zgjidhni emrin e përdoruesit, fjalëkalimin dhe monedhën.
  • Pranoni termat dhe kushtet e kazinosë.
  • Më pas, lojtarët duhet të konfirmojnë se janë në moshë madhore dhe mund të luajnë lojërat e paraqitura për para të vërteta.
  • Përfundoni procesin dhe regjistroni llogarinë.

Limitoni llogarinë

Çdo lojtar është i kufizuar në vetëm një llogari në PlayToro. Ata nuk mund të regjistrohen me shumë llogari dhe të kërkojnë shpërblimet e paraqitura disa herë.

Ata që regjistrojnë shumë llogari në këtë kazino online përballen me rrezikun e pezullimit të llogarisë së tyre nga PlayToro.

Procesi i verifikimit

Siç u përmend më herët, ka detyrime rregullatore KYC dhe Përgjegjësi Sociale që PlayToro duhet të plotësojë, prandaj lojtarët duhet të verifikojnë llogaritë e tyre pasi të regjistrohen.

Për të verifikuar llogaritë e tyre, lojtarët do të duhet t'i sigurojnë kazinosë dokumentet e mëposhtme:

  • Dëshmia e identitetit, e cila mund të jetë një pasaportë, patentë shoferi ose një kartë identiteti e lëshuar nga qeveria.
  • Dëshmia e adresës, e cila është një faturë komunale ose një deklaratë bankare. Është e rëndësishme që ky dokument të jetë me ngjyra, të lëshohet brenda tre muajve të fundit, të përfshijë adresën e lojtarit dhe natyrisht, të jetë në emër të lojtarit.
  • Kartë krediti (opsionale) – lojtarët që zgjedhin kartat e kreditit si mënyrë pagese duhet t'i ofrojnë PlayToro-s pjesën e përparme të kartës së tyre të kreditit. Fotografia duhet të jetë me ngjyra dhe të ketë të dukshme vetëm 4 shifrat e para dhe të fundit.

Dorëzimi i këtyre dokumenteve është mjaft i lehtë pasi procesi kryhet në seksionin e arkëtarit. Nëse lojtarët zgjedhin një mënyrë tjetër pagese ndërsa luajnë, ata do të duhet të përditësojnë PlayToro me këtë informacion.

Në shumicën e rasteve, kazinoja i përpunon dokumentet brenda 12 orëve, por ndonjëherë mund të zgjasë më shumë. Nëse lojtarët nuk kanë marrë përgjigje nga PlayToro brenda 48 orëve, ata duhet të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Gjatë procesit të regjistrimit në PlayToro, lojtarëve do t'u kërkohet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Falë faktit se ata mund të përdorin një pseudonim dhe jo identitetin e tyre të vërtetë, atyre do t'u sigurohet një nivel i caktuar anonimiteti në internet, gjë që rrit shumë sigurinë e tyre të përgjithshme në kazino.

Është jashtëzakonisht e rëndësishme të mos ndani emrin e përdoruesit ose fjalëkalimin me askënd pasi mund të cenojë sigurinë. Nëse lojtarët harrojnë fjalëkalimin e tyre, ata gjithmonë mund të klikojnë në funksionin "Forgot Password" dhe të rivendosin kodin përmes emailit.

Nëse lojtarët e harrojnë disi emrin e tyre të përdoruesit, ata gjithmonë mund të mbështeten te ekipi i mbështetjes së klientit në PlayToro për t'i ndihmuar ata ta marrin atë.

Bonusi i llogarisë së re

Pas krijimit të një llogarie të re në PlayToro, lojtarët do të kenë të drejtë të kërkojnë menjëherë bonusin e llogarisë së re, i njohur gjithashtu si oferta e mirëseardhjes në kazino.

Bonusi i mirëseardhjes së kazinosë në PlayToro do t'i shpërblejë lojtarët e rinj me një bonus depozite 100% të ndeshjes që shkon deri në 100 dollarë, si dhe 25 rrotullime falas që mund të përdoren në lojëra elektronike Wild Toro.

Natyrisht, ashtu si çdo bonus tjetër në çdo kazino online, oferta e mirëseardhjes në PlayToro vjen me disa kushte dhe kushte që lojtarët do të duhet të plotësojnë në mënyrë që të korrin përfitimet e saj të plota.

Së pari, oferta e mirëseardhjes është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe është e kufizuar në vetëm një pretendim. Depozita minimale e kërkuar për të kërkuar bonusin është 10 dollarë dhe shuma maksimale e bonusit që lojtarët mund të marrin është 100 dollarë.

Rrotullimet falas mund të përdoren vetëm në lojëra elektronike Wild Toro dhe pasi lojtarët të bëjnë depozitën e tyre fillestare, ata duhet të fusin kodin e bonusit MIRË SE VINI. Kërkesat e bastit gjithashtu duhet të plotësohen, por është jetike të dini se ato janë të ndryshme, në varësi të faktit nëse lojtari merr fitime me rrotullime falas ose shumën e bonusit.

Fitimet e bëra me para të gatshme duhet të vihen bast 30 herë, ndërsa fitimet e bëra me rrotullime falas duhet të vihen 60 herë. Periudha e vlefshmërisë së ofertës së mirëseardhjes në PlayToro është 30 ditë. Së fundi, basti maksimal është 10% e shumës së bonusit ose fitimeve të rrotullimeve falas.

Një shënim shtesë këtu është se SkillOnNet, i cili është operatori i PlayToro, zotëron gjithashtu disa faqe të tjera kazino dhe nëse lojtarët janë të regjistruar në këto faqe dhe kanë kërkuar bonusin e mirëseardhjes atje, ata do të duhet të presin për 72 orë përpara se të mund të kërkojnë ofertën e mirëseardhjes në PlayToro.