Play Ojo Rishikimi 2024 - Account

Play OjoResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 80 rrotullime falas
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
Play Ojo is not available in your country. Please try:
Account

Account

Procesi i regjistrimit në Play Ojo është i lehtë dhe argëtues dhe përbëhet nga tre pjesë: · Në pjesën e parë duhet të plotësoni emrin, ditëlindjen, gjininë dhe adresën e emailit. · Në pjesën e dytë duhet të plotësoni adresën dhe numrin e celularit. · Në pjesën e tretë duhet të zgjidhni emrin e përdoruesit, fjalëkalimin dhe pyetjen sekrete.

Limiti Llogarinë

Limiti Llogarinë

Mund të kesh vetëm një llogari në Play Ojo për person, familje, email dhe numër karte krediti. Tërheqjet që bëhen nga një llogari dublikatë do të kërkohen përsëri dhe llogaria do të pezullohet.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit konsiderohet vendimtar kur krijoni një llogari pasi jeni duke luajtur lojëra me para të vërteta. Ju gjithashtu duhet të jeni në moshë ligjore për të luajtur kumar, që në shumicën e vendeve është të paktën 18 vjeç. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente ligjore në çdo kohë, për t'u siguruar që të miturit të mos përdorin faqen e tyre të internetit. Dokumentet që mund të dërgoni për të vërtetuar moshën tuaj përfshijnë një kopje të pasaportës, leje drejtimi ose një kartë identiteti zyrtare.

Hyni në llogarinë tuaj

Hyni në llogarinë tuaj

Nëse nuk e përdorni llogarinë tuaj për më shumë se 180 ditë, llogaria juaj do të konsiderohet një "Llogari joaktive" dhe kazino do të paguajë një tarifë mujore prej 5 $ për çdo muaj që llogaria juaj është joaktive. Pasi llogaria të arrijë zero, nuk do të aplikohen më tarifa për pasivitetin. Lojtarët që dëshirojnë të rikuperojnë fondet e tyre mund të hyjnë në llogaritë e tyre dhe të kërkojnë një tërheqje. Nëse llogaria e tyre është e bllokuar ose e përjashtuar, ata duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit për ndihmë të mëtejshme.

Emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Që nga momenti që krijoni llogarinë tuaj, është përgjegjësia juaj të mbani private informacionin e hyrjes. Çdo transaksion ku emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi janë futur saktë do të miratohet nga kazino pasi do të konsiderohet si i autorizuar nga ju.

Në rast se vini re se dikush tjetër po përdor llogarinë tuaj, jeni i detyruar të njoftoni menjëherë kazinonë.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i llogarisë së re

Herën e parë që bëni një depozitë në llogarinë tuaj të re të Play Ojo Casino, do të merrni 50 rrotullime falas. Sa herë që vendosni simbolet e duhura në një linjë aktive pagese, do të paguheni me para në dorë dhe lajmi i mirë është se nuk ka asnjë kërkesë për bast. Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Lojtarët nga Irlanda e Veriut janë të përjashtuar nga kjo ofertë.

shtetet

shtetet

Këtu është një listë e vendeve të kufizuara: · Azi · Territori i Kryeqytetit Australian · Uellsi i Ri Jugor · Territori Verior · Queensland · Australia e Jugut · Tasmania · Victoria · Australia Perëndimore · Belgjikë · Bullgari · Qipro · Republika Çeke · Danimarkë · Estoni · Francë · Greqi · Hungari · Izrael · Itali · Meksikë · Poloni · Rumani · Singapor · Slloveni · Spanjë · Turqi · Alabama · Alaska · Samoa Amerikane · Arizona · Arkansas · Kaliforni · Kolorado · Konektikat · Delaware · Distrikti i Kolumbisë · Florida · Gjeorgjia (SHBA ) · Guam · Hawaii · Idaho · Illinois · Indiana · Iowa · Kansas · Kentaki · Luiziana · Maine · Maryland · Masaçusets · Michigan · Minesota · Mississippi · Misuri · Montana · Nebraska · Nevada · New Hampshire · New Jersey · New Mexico · New York · Karolina e Veriut · Dakota e Veriut · Ishujt Mariana Veriore · Ohio · Oklahoma

Kumari është i paligjshëm në disa juridiksione dhe në të tjera Play Ojo nuk ka licencë për të vepruar. Për këtë arsye kazinoja nuk është e disponueshme për disa vende.

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës
2021-08-20

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës

Kazinotë online kanë ekzistuar për një kohë të gjatë tani. Por popullariteti i tyre pa një rritje në dy vitet e fundit. Me situatën pandemike që ka pllakosur globin, kumarxhinjtë kanë shkuar në kazinotë online për të marrë rregullimin e tyre. Një kazino që dallohet nga një mori kazinosh në internet që janë të aksesueshme sot është Play Ojo.