Play Ojo Rishikimi 2024 - About

Play OjoResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 80 rrotullime falas
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbi 3000+ lojëra
Rrotullime pa bast
Asnjë bast
Play Ojo is not available in your country. Please try:
About

About

Play Ojo u lançua në vitin 2017 dhe menjëherë fitoi një reputacion të fortë në industrinë e kazinove. Që nga momenti kur hapën dyert e kazinove në internet, ata kanë filluar të tërheqin audiencë nga e gjithë bota. Arsyeja kryesore pse Play Ojo pati një sukses të menjëhershëm është falë sistemit të tyre revolucionar të shpërblimit të anëtarëve.

Kur të bëheni pjesë e familjes Play Ojo, do të kuptoni se kazino ka një qasje shumë transparente ndaj lojërave të fatit në internet. Ajo që e bën Play Ojo të dallohet në turmë është fakti se ata kanë ndryshuar sistemin e standardizuar të bonusit në thelb. Ata kanë thjeshtuar marrëdhënien mes lojtarit dhe kazinosë, duke ofruar më pak rregulla dhe tërheqje më të lehta. Dhe në krye të kësaj ata kanë dëbuar të gjitha kërkesat e basteve dhe për këtë arsye janë bërë një sukses brenda natës. Lojtarët nga e gjithë bota donin të shihnin se cila ishte marrëveshja me këtë kazino të re dhe pasi e bënë këtë, atyre u pëlqyen vërtet kushtet që kishte për të ofruar kazinoja e re.

Pronari

Pronari

Pronari i Play Ojo është Skill On Net Ltd

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Play Ojo ka një licencë për lojërat e fatit të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës me numër licence MGA/CRP/171/2009/01 të lëshuar më 1 gusht 2018.

Ku bazohet Play Ojo Casino?

Ku bazohet Play Ojo Casino?

Adresa aktuale e kazinosë është 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës
2021-08-20

Luaj Ojo: Një sukses brenda natës

KazinotĂ« online kanĂ« ekzistuar pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ« tani. Por popullariteti i tyre pa njĂ« rritje nĂ« dy vitet e fundit. Me situatĂ«n pandemike qĂ« ka pllakosur globin, kumarxhinjtĂ« kanĂ« shkuar nĂ« kazinotĂ« online pĂ«r tĂ« marrĂ« rregullimin e tyre. NjĂ« kazino qĂ« dallohet nga njĂ« mori kazinosh nĂ« internet qĂ« janĂ« tĂ« aksesueshme sot Ă«shtĂ« Play Ojo.