Platinum Play Rishikimi 2024 - Account

Platinum PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.19/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 800 €
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Platinum Play is not available in your country. Please try:
Account

Account

Nëse dëshironi të luani në Platinum Play, së pari duhet të regjistroheni për një llogari. I gjithë procesi është i lehtë dhe i shpejtë, ju vetëm duhet të plotësoni disa informacione dhe në pak kohë mund të filloni të eksploroni pjesën argëtuese, që është të luash lojërat e shumta që kazinoja ofron.

Regjistrimi për një llogari mund të bëhet në disa hapa të thjeshtë:

  • Gjëja e parë që duhet të bëni është të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikoni Filloni të luani në internet.
  • Më pas, duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe të jepni të dhënat tuaja.
  • Konfirmoni adresën tuaj të emailit dhe jeni gati të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej 800$ dhe të filloni të luani.

Ju mund të përdorni të njëjtin emër përdoruesi dhe fjalëkalim, pavarësisht se ku dëshironi të identifikoheni, qoftë në desktop apo pajisjen tuaj celulare.

Procesi i verifikimit

Nëse dëshironi të tërhiqni fitimet tuaja, duhet të verifikoni identitetin tuaj. Kjo mund të marrë pak kohë, por është për të mirën tuaj. Në këtë mënyrë ju e dini se keni të bëni me një kazino serioze dhe jo me ndonjë fals. Ka disa dokumente që duhet të dërgoni për të përfunduar procesin e verifikimit:

  • Një kopje e pasaportës suaj, shofer`licencën, ose ID-në kombëtare.
  • Një kopje e faturës suaj të shërbimeve.
  • Një kopje e kartës suaj të kreditit, ajo që keni përdorur për të depozituar në kazino. Duhet të dërgoni një kopje si nga mbrapa ashtu edhe nga përpara.

Kazinosë do t'i duhen të paktën 48 orë për të përpunuar dokumentet tuaja dhe pasi të bëhet kjo, ju mund të bëni lehtësisht një tërheqje të fondeve tuaja.

Pas regjistrimit, ju lejohet të zgjidhni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Ju duhet ta mbani këtë informacion të sigurt sepse çdo veprim i kryer përmes llogarisë suaj do të konsiderohet nga kazino si i yti nëse emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi janë futur saktë. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Bonusi i llogarisë së re

Herën e parë që regjistroheni në kazino do të shpërbleheni me një bonus bujar mirëseardhjeje. Ky bonus bartet mbi tre depozitat tuaja të para dhe do të sjellë deri në $800 në bilancin tuaj. Pretendimi i bonusit është shumë i lehtë, por nëse jeni i ri në lojërat e fatit në internet, ne kemi përgatitur një udhëzues të thjeshtë hap pas hapi për ju:

  • Shkoni në kazino`faqen e internetit dhe regjistrohuni për një llogari.
  • Bëni depozitën tuaj të parë dhe kazino do ta përputhet me 100% deri në 400 dollarë.
  • Bëni depozitën tuaj të dytë dhe kazino do ta përputhet me 100% deri në 200 dollarë.
  • Bëni depozitën tuaj të tretë dhe kazino do ta përputhet me 100% deri në 200 dollarë.