Rishikimi i kazinosë Platinum Play - About

Platinum PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.19/10
Bonus100% deri ne 800€
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Platinum Play
100% deri ne 800€
Deposit methodsSkrillVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
About

About

Platinum Play u krijua në vitin 2004 dhe ofron një mjedis klasik kazino me shumë opsione argëtimi. Kazinoja u krijua nga Fortune Lounge Group, i cili gjithashtu operon vende të tjera të lojërave të fatit të klasit botëror si Royal Vegas, Wild Jack, Red Flush dhe Fortune Room, vetëm për të përmendur disa.

Në Platinum Play, mund të gjeni gjithçka që kërkoni në një kazino nga shërbimi i shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë promovime. Me kalimin e viteve ata kanë shtuar një sërë gjuhësh për të angazhuar lojtarë nga e gjithë bota.

Ata përdorin një nga teknologjitë më të mira të kriptimit për të siguruar që të dhënat tuaja të ndjeshme janë të mbrojtura. Pasi u krijua Platinum Play, ata rishikuan dizajnin e faqes së internetit dhe sot duket, mund të themi, shumë më mirë se kazinotë e tjera në internet.

Pronari dhe CEO

Pronari i Platinum Play Casino është Digimedia Limited Casinos dhe CEO aktual i tyre është Jonas Cederholm.

Numri i licencës

Në Platinum Play, standardet më të larta mbahen kur bëhet fjalë për një mjedis të sigurt dhe të drejtë. Kazinoja u përmbahet rregullave dhe rregulloreve strikte që janë vendosur nga organizata të pavarura. Kazinoja është e licencuar, e rregulluar dhe e akredituar nga:

  • Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA)
  • eCOGRA (Rregullorja dhe Sigurimi i Tregtisë elektronike dhe Lojërave në internet).

Digimedia Ltd është e licencuar nën Autoritetin e Lojërave të Maltës me një numër licence MGA/B2C/167/2008 (lëshuar më 1 gusht 2018)

Ku bazohet Platinum Play?

Platinum Play është një kazino e regjistruar në Maltë dhe adresa e tyre aktuale është Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta'XBiex XBX1011.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë