Pin-Up Casino Rishikimi 2024 - Payments

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Pin-Up Casino për t'i bërë gjërat më të lehta për ju. Lajmi i mirë është se disa nga kuletat elektronike më të njohura, si Neteller dhe Skrill, mund të përdoren si për depozita ashtu edhe për tërheqje.

Pin-Up Casino ka shtuar disa nga mënyrat më të njohura të pagesës për t'i bërë gjërat më të përshtatshme për lojtarët e tyre. Ju mund të zgjidhni nga MuchBetter, EcoPayz, Bitcoin, AdvCash, Yandex Money, Jeton Wallet, Neteller, Skrill, Maestro, MasterCard dhe Visa për të bërë depozita dhe tërheqje.

Kufiri maksimal i tërheqjes në ditë është $5,000, $15,000 në javë dhe $45,000 në muaj.

Rregullat e marrjes së parave

Rregullat e marrjes së parave

Veçoria Cash Out është një nga më të përshtatshmet kur bëhet fjalë për bastet sportive. Kjo veçori do t'ju lejojë të arkëtoni bastin tuaj edhe para përfundimit të ngjarjes, duke ju lejuar të kurseni të paktën disa nga fondet tuaja në këtë mënyrë. Kjo ofertë është e disponueshme për të gjitha bastet e vetme dhe të shumëfishta, dhe çdo ngjarje që shënohet me ikonën Cash Out. Pasi të klikoni në butonin e nxjerrjes së parave, basti shlyhet menjëherë dhe shuma e duhur e fondeve do të kreditohet në llogarinë tuaj.