Pin-Up Casino Rishikimi 2024 - Account

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Nëse dëshironi të luani lojërat në Pin-Up Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe do të përfundoni brenda disa minutash. Për të nisur gjërat, duhet të shkoni te faqja e internetit e kazinosë dhe të klikoni në butonin Bashkohu tani. Futni të dhënat tuaja si emrin dhe mbiemrin, gjininë, datën e lindjes, shtetin, qytetin, adresën, numrin e telefonit dhe emailin. Në fund, duhet të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar dhe të klikoni në butonin e konfirmimit.

Kur krijoni llogarinë tuaj në Pin-Up Casino, duhet të përdorni informacionin tuaj të saktë sepse më vonë do t'ju kërkohet të verifikoni identitetin tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar kopje të dokumenteve tuaja ligjore.

Në rast se ka disa ndryshime në të dhënat tuaja, duhet të kontaktoni kazinonë në lidhje me këto ndryshime.

Ju keni të drejtë të krijoni vetëm një llogari në Pin-Up Casino. Nëse ky rregull shkelet, ju rrezikoni të pezulloni të dyja llogaritë tuaja.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Kur regjistroheni në kazino, duhet të ndiqni vetëm disa hapa të thjeshtë për ta bërë këtë. Pasi të krijoni llogarinë tuaj, do të duhet të verifikoni identitetin tuaj. Ky është një hap vendimtar që nuk mund ta anashkaloni. Kjo bëhet për sigurinë tuaj si dhe për kazinotë. Ju do të duhet të dërgoni dokumente zyrtare që do të vërtetojnë identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i llogarisë së re

Çdo lojtar i ri në Pin-Up Casino ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje. Nëse e pranoni këtë ofertë, mund të merrni deri në $500 në fonde bonus. Për më tepër, ju mund të merrni 250 rrotullime falas. Pasi të bëni një depozitë, fondet do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj. Ju do të duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit përpara se të jeni në gjendje të kërkoni një tërheqje. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 50 herë dhe keni 3 ditë për ta bërë këtë.