Mummys Gold Rishikimi 2024 - Bonuses

Mummys GoldResponsible Gambling
CASINORANK
9.12/10
BonusBonus 500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mummys Gold is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Herën e parë që depozitoni llogarinë tuaj të re të Mummys Gold Casino, do të merrni një bonus i depozitës së ndeshjes deri në 500 dollarë. Depozita minimale e nevojshme për të aktivizuar këtë ofertë është 10 dollarë. Ju mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj duke përdorur Neteller, Fast Bank Transfer ose Visa Debit vetëm për të përmendur disa.

Në Mummy's Gold Casino, çdo lojtar i ri ka të drejtën e një bonusi shumë intrigues për të filluar aventurat e tyre në kazino. Me t'u regjistruar për një llogari, do të merrni gjithashtu 77 rrotullime falas për të provuar disa lojëra elektronike. Për më tepër, ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 500 dollarë gjithashtu.

Oferta e mirëseardhjes thotë shumë për një kazino të caktuar. Ka shumë kazino që ofrojnë shuma kolosale për të tërhequr lojtarë të rinj, por pa një shans realist për të përmbushur kërkesat e basteve. Në Mummy's Gold Casino, ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 500 dollarë me kërkesa 50x të basteve.

Ju keni vetëm një javë për të kërkuar bonusin pasi të hapni llogarinë tuaj, por keni 2 muaj të plotë për të përmbushur kërkesat e bastit. Kjo është diçka që mund ta realizoni lehtësisht, duhet ta pranojmë. Kur kërkoni këtë bonus mirëseardhjeje, ne ju këshillojmë të luani lojëra elektronike sepse në këtë mënyrë ju mund të përmbushni lehtësisht kërkesat e basteve.

Lojërat e lojërave elektronike me video në internet llogariten 100% në kërkesat e basteve, ndërsa disa lojëra të tjera mund të llogariten edhe 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Nëse besoni se kërkesat e basteve 50 herë janë shumë për ju, atëherë mund të bëni një depozitë më të vogël dhe kërkesat për bast do të jenë më pak për ju.

Në Mummy's Gold Casino, ju mund të kapni shumë bonuse që do të përmirësojnë lojën tuaj. Çdo lojtar që regjistrohet për një llogari të re mund të aktivizojë një bonus shumë bujar mirëseardhjeje.

Si lojtar i ri ju keni të drejtën për një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 500 dollarë. Në momentin që regjistroheni në kazino, do të merrni pjesë në një program besnikërie me nivele dhe do të filloni të grumbulloni pikë. Më vonë, këto pikë mund t'i ndërroni me para. Kursi i këmbimit varet nga niveli në të cilin jeni. Pra, rrotulluesit e lartë shpërblehen me bonuse speciale më shpesh se lojtarët e tjerë. Mund të merrni shumë promovime dhe shpërblime, kështu që ne ju këshillojmë të regjistroheni për përditësimet me email dhe të merrni një njoftim sa herë që ofrohet diçka e mirë.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Në momentin që regjistroheni në Mummy's Gold Casino, filloni të merrni shpërblime. Kazinoja ka një program besnikërie dhe sa herë që bëni një bast në para dhe luani lojën tuaj të preferuar, do të grumbulloni pikë besnikërie.

Më vonë, pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund t'i shkëmbeni ato pikë besnikërie për kredite bonus dhe t'i shpenzoni sipas dëshirës. Ju gjithashtu do të zhbllokoni shumë përfitime të tjera lojtarësh kur vendosni baste në Mummy's Gold Casino, jo vetëm pikë besnikërie. Pra, nëse ende nuk keni një llogari, ne ju këshillojmë të krijoni një të tillë.

Nivelet e besnikërisë

Nivelet e besnikërisë

Çdo nivel besnikërie vjen me grupin e vet të shpërblimeve unike dhe sa më afër që i afroheni Prive aq më personal bëhen ato. Ofertat e bonusit të përshtatura posaçërisht për ju janë duke ju pritur në krye, kështu që vazhdoni të lexoni dhe mësoni se si të arrini më shpejt atje.

Në këtë pikë ndoshta po pyesni veten se si t'i ngjitni nivelet më shpejt? Dhe le t'ju themi se kjo është gjëja më e lehtë që mund të bëni.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni baste në lojërat tuaja të preferuara dhe për çdo bast që vendosni, do të merrni pikë falas nga kazino. Duhet të pranoni se kjo është një lëvizje e lehtë nga ana juaj që ka fuqinë t'ju gjuajë në majë ku mund të shijoni të gjitha ato shpërblime. Pra, le të shohim se si mund t'i fitoni ato pikë dhe si mund t'i shkëmbeni ato më vonë:

  • Vendosni baste në Mummy's Gold Casino për të fituar pikë besnikërie.
  • Shlyeni pikët tuaja të besnikërisë në rritje të paracaktuara.
  • Sa herë që përdorni pikët e besnikërisë do të merrni kredite bonus.
  • Të gjitha pikët do të kreditohen në bilancin tuaj të bonusit.
  • Pasi të keni shlyer pikët tuaja, mund t'i përdorni ato për të luajtur në kazino.

Për më tepër, pasi të regjistroheni në kazino, do të merrni 2500 pikë besnikërie për të nisur gjërat.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Mummy's Gold Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për lojtarët e rinj që hapin një llogari. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 500 dollarë herën e parë që depozitoni në kazino. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë. Ju duhet ta kërkoni këtë ofertë brenda një jave nga regjistrimi.

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Kur bashkoheni në Mummy's Gold Casino dhe bëni depozitën e parë, keni të drejtë për një ofertë kolosale mirëseardhjeje që mund të sjellë deri në 500 dollarë fonde bonus në bilancin tuaj.

Ky bonus është vetëm për lojtarët e rinj që hapin llogarinë e tyre të parë në kazino. Ky është një bonus depozite 100% në përputhje, kështu që cilado që të jetë depozita juaj e parë, kazinoja do të përputhet me atë shumë deri në 500 dollarë. Pra, le të themi se keni depozituar 100 dollarë, kazinoja do t'ju shpërblejë me 100 dollarë të tjera, kështu që do të përfundoni me 200 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur.

Shuma më e lartë që mund të depozitoni është 500 dollarë dhe kazinoja do të shtojë 500 dollarë të tjera në llogarinë tuaj, kështu që ju do të keni 1000 dollarë në llogarinë tuaj dhe kjo do t'ju japë shumë mundësi për të luajtur lojëra të ndryshme në kazino.

Ky bonus vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni për të tërhequr fitimet tuaja më vonë. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 50 herë. Mbani në mend se lojëra të ndryshme kanë përqindje të ndryshme që kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Si të kërkoni bonusin e mirëseardhjes

Si të kërkoni bonusin e mirëseardhjes

Gjëja e parë që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re në Mummy's Gold Casino përpara se të mund ta kërkoni bonus mirëseardhjeje. Më pas, duhet të bëni një depozitë dhe shuma do të përputhet me kazinonë deri në 500 dollarë.

Pasi të keni bërë depozitën tuaj, do të duhet të paraqisni emrin, emailin dhe numrin e llogarisë dhe të dorëzoni formularin. Pasi kazino të shqyrtojë aplikacionin tuaj, ata do të dërgojnë një email konfirmimi se bonusi juaj është shtuar në llogarinë tuaj. Kjo ndonjëherë mund të zgjasë deri në 48 orë.

Oferta e mirëseardhjes duhet të kërkohet jo më shumë se 7 ditë pas regjistrimit në kazino.

Nëse nuk arrin ta pretendosh këtë ofertë brenda afatit kohor prej 7 ditësh, ajo do të bëhet plotësisht e pavlefshme.

Gjithsesi, ka shumë promovime të ardhshme në Mummy's Gold Casino që mund t'i shijoni gjithashtu.

Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes është 10 dollarë.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Kur regjistroheni për një llogari në Mummy's Gold Casino, do të merrni 77 rrotullime falas, nuk kërkohet depozitë. Nga ana tjetër, kur bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 500 dollarë.

Kodet e bonusit

Kodet e bonusit

Në këtë pikë, Mummy's Gold Casino nuk ofron ndonjë kod specifik bonusi dhe nëse diçka ndryshon në të ardhmen do të njoftoheni menjëherë. Kazinoja ka vendosur të përdorë një buletin që përmban çdo zhvillim të ri në lidhje me kazinonë, kështu që ju duhet të regjistroheni për të marrë një të tillë dhe të kontrolloni rregullisht emailin tuaj.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Çdo bonus dhe promovim në Mummy's Gold Casino vjen me kërkesa për bast. Ju do të duhet të plotësoni kërkesat minimale të bastit përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje. Kur keni një bonus për të pastruar, ju këshillojmë të luani lojëra elektronike në internet sepse ato kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Ju gjithashtu mund të shijoni lojëra të tjera kazinoje, por mbani në mend se ato do të kontribuojnë më pak në përmbushjen e kërkesave të basteve. Disa lojëra janë të përjashtuara dhe nuk do të kontribuojnë në kërkesat e basteve, kështu që ju duhet t'i shmangni ato krejtësisht. Ato përfshijnë lojërat e mëposhtme: Baccarat, të gjitha variacionet e lojës Blackjack, Craps, Red Dog, Roulette, SicBo dhe të gjitha variacionet e Pokerit (duke përfshirë Power Poker, 10 Play Video Poker dhe Video Poker).

Disa njerëz zgjedhin të mos marrin bonusin e mirëseardhjes, kryesisht sepse nuk duan të luajnë me fondet e bonusit që kanë kërkesa për bast të lidhura me to. Nëse ky është rasti edhe me ju, atëherë duhet të kontaktoni agjentët e klientëve në [email protected] ose nëpërmjet Live Chat dhe hiqeni bonusin për ju. Mbani në mend se nëse vendosni një bast, atëherë do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të bëni një tërheqje.

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold
2021-03-08

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold

Kazinoja e Mummy's Gold është në treg që nga viti 2014. Kjo kazino online ofron një shumëllojshmëri lojërash dhe drejton promovime të ndryshme. Për sa i përket pajtueshmërisë ligjore dhe sigurisë së lojtarit, ai plotëson të gjitha kërkesat ndërkombëtare të një kazinoje. Në dritën e këtij fakti, lojtarët e shohin atë të besueshëm dhe të sigurt. Disa pika kryesore në lidhje me kazinonë e Mummy's; konfidencialiteti është i garantuar, lojërat janë të drejta dhe tërheqjet për të gjithë fituesit janë të garantuara, me kusht që të përmbushen kërkesat e basteve.