Mummys Gold Rishikimi 2024 - Account

Mummys GoldResponsible Gambling
CASINORANK
9.12/10
BonusBonus 500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mummys Gold is not available in your country. Please try:
Account

Account

Në Mummy's Gold, procesi i regjistrimit është mjaft i lehtë dhe do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Duhet të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikoni në 'Luaj Tani' ose 'Regjistrohu' dhe të plotësoni formularin me të gjitha informacionet e nevojshme.

Ju do të duhet të ndani disa informacione personale kur dëshironi të krijoni llogarinë tuaj. Kazinoja do të ruajë të gjithë këtë informacion dhe nuk do ta përdorë për asnjë qëllim tjetër. Këto janë gjërat që do t'ju duhet të ndani me kazinonë:

 • Vendi i banimit
 • Fjalekalimi i perdoruesit
 • Adresa e emailit dhe adresa e shtëpisë
 • Emri Mbiemri
 • Data e lindjes
 • Gjinia
 • Gjuhe
 • Monedha
 • Numri i kontaktit
Rihap llogarinë

Rihap llogarinë

Nëse e keni mbyllur llogarinë tuaj për ndonjë arsye, kur të dëshironi ta hapni përsëri, do të duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë shtesë.

Limitoni llogarinë

Limitoni llogarinë

Ju lejohet të keni vetëm një llogari për person dhe familje. Nëse përpiqeni të hapni një llogari tjetër dhe shkoni kundër rregullave të kazinosë, mund të rrezikoni të mbyllni llogaritë tuaja dhe të anuloni të gjitha fitimet tuaja.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit është diçka që duhet të kaloni nëse dëshironi të keni një tërheqje të suksesshme të fitimeve tuaja. Kjo është mënyra e vetme që kazinoja mund t'ju mbrojë ju dhe kompaninë. Ju do të duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar identitetin, adresën dhe mënyrën tuaj të pagesës. Mund t'ju kërkohet të dërgoni disa nga këto dokumente:

 • Dëshmi e të ardhurave.
 • Kopje e dokumenteve fotografike të identifikimit, si pasaportë ose patentë shoferi
 • Dokumentet që konfirmojnë vendbanimin, si p.sh. një pasqyrë bankare ose fatura komunale jo më të vjetra se 3 muaj
 • Dëshmia e pronësisë për çdo mënyrë pagese të përdorur për të depozituar ose tërhequr fonde (nëse është e aplikueshme)

Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë edhe dokumente shtesë.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj, kazinoja ju lejon të zgjidhni informacionin tuaj të hyrjes. Ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që duhet t'i mbani për vete. Nëse e ndani kompjuterin tuaj me dikë tjetër, ne ju këshillojmë të mos ruani informacionin tuaj të hyrjes në shfletuesin tuaj. Çdo veprim i kryer përmes llogarisë tuaj ku informacioni i hyrjes është futur saktë do të konsiderohet si i juaji. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor llogarinë tuaj, ju këshillojmë të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë të mëtejshme.

Llogari e re

Llogari e re

Çdo lojtar i ri që regjistrohet për një llogari të re do të marrë një bonus kolosal mirëseardhjeje. Ky është një bonus depozite 100% që shkon deri në 500 dollarë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë bonus është vetëm 10 dollarë dhe pasi ta bëni, mund të vendosni baste në shumicën e lojërave të kazinosë në Mummy's Gold.

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold
2021-03-08

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold

Kazinoja e Mummy's Gold është në treg që nga viti 2014. Kjo kazino online ofron një shumëllojshmëri lojërash dhe drejton promovime të ndryshme. Për sa i përket pajtueshmërisë ligjore dhe sigurisë së lojtarit, ai plotëson të gjitha kërkesat ndërkombëtare të një kazinoje. Në dritën e këtij fakti, lojtarët e shohin atë të besueshëm dhe të sigurt. Disa pika kryesore në lidhje me kazinonë e Mummy's; konfidencialiteti është i garantuar, lojërat janë të drejta dhe tërheqjet për të gjithë fituesit janë të garantuara, me kusht që të përmbushen kërkesat e basteve.