Mummys Gold Rishikimi 2024 - About

Mummys GoldResponsible Gambling
CASINORANK
9.12/10
BonusBonus 500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mummys Gold is not available in your country. Please try:
About

About

Mummys Gold është një kazino që është në treg që nga viti 2014 dhe ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash dhe promovime të ndryshme. Kjo kazino plotëson të gjitha kërkesat moderne ndërkombëtare dhe ofron përvojë të besueshme dhe të sigurt të lojërave. Mësoni më shumë në rishikimin tonë të Mummys Gold!

Mummys Gold

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Pronari i Mummy's Gold është Bayton Limited Casinos dhe CEO aktual i tyre është Gregory Bettridge.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Mummy's Gold mundësohet nga dy kompani të regjistruara malteze, Bayton Ltd (C41970) dhe Baytree Ltd (C74699) të cilat janë anëtarë të Grupit CityView. Bayton Ltd është e licencuar nën Autoritetin e Lojërave të Maltës, numri i licencës: MGA/CL1/376/2007 (lëshuar më 30 dhjetor 2014). Baytree Ltd është licencuar nga Komisioni i Lojërave Kahnawake, numri i licencës: 00812 (lëshuar më 3 gusht 2016). Për më tepër, Mummy's Gold Casino auditohet në mënyrë të pavarur dhe miratohet nga eCOGRA për siguri dhe drejtësi.

Ku është i bazuar Mummy's Gold Casino?

Ku është i bazuar Mummy's Gold Casino?

Kazinoja Mummy's Gold është e bazuar në Maltë dhe adresa e tyre aktuale është Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta XBiex XBX 1011.

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold
2021-03-08

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold

Kazinoja e Mummy's Gold është në treg që nga viti 2014. Kjo kazino online ofron një shumëllojshmëri lojërash dhe drejton promovime të ndryshme. Për sa i përket pajtueshmërisë ligjore dhe sigurisë së lojtarit, ai plotëson të gjitha kërkesat ndërkombëtare të një kazinoje. Në dritën e këtij fakti, lojtarët e shohin atë të besueshëm dhe të sigurt. Disa pika kryesore në lidhje me kazinonë e Mummy's; konfidencialiteti është i garantuar, lojërat janë të drejta dhe tërheqjet për të gjithë fituesit janë të garantuara, me kusht që të përmbushen kërkesat e basteve.