Kazino Në Internet WebMoney

Zgjidhja e pagesave në internet, WebMoney Transfer Ltd, u themelua në Rusi në 1998. Është një sistem universal pagese me 44 milionë përdorues në mbarë botën. WebMoney është një mjet i fuqishëm biznesi që regjistron më shumë se dhjetë mijë regjistrime çdo ditë.

Është pranuar nga mbi njëqind milionë tregtarë në mbarë botën; Ofruesit e kazinove në internet janë një nga faqet e internetit që miratojnë WebMoney për transaksione.

Si funksionon WebMoney
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Nëse cilësia dhe sasia janë ato që lojtarët kërkojnë kur kërkojnë për një kazino, atëherë Kazino Alf është vendi ku duhet të jetë. E themeluar në vitin 2018, Alf Casino është një nga kazinotë e reja në pronësi dhe operim të Araxio Development NV Casinos. Lojtarët njihen me aventura mahnitëse që shfaqin zana të vogla ndërsa ndeshen me personazhe të çuditshëm.

   Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri

   Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion

   E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

   Deri në $500 + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
   • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
   • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

   LibraBet u krijua në 2018, dhe deri më tani, shumë mirë; po u jep kazinove më të mira në industri një përpjekje për paratë e tyre. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator i kazinosë pas Kazino Malina, Kazino Alf, YoyoCasino, Kazino Nomini, dhe SlotsPalace Casino, ndër të tjera. LibraBet është i licencuar në juridiksionin e Curacao.

   450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuse bujare
   • Multi-valuta
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuse bujare
   • Multi-valuta
   • Miqësore për celularin

   Mund të duket e vogël, por Cadoola është një kazino që funksionon përmes Tranello Group, një kompani Qiproje, me licencë Curacao. Platforma u ka shërbyer kumarxhinjve me lojëra emocionuese dhe pagesa të shpejta që nga viti 2017. Tema e saj plot ngjyra shoqërohet nga një arenë e pasur lojrash për çdo shije, me lojëra elektronike nga furnitorët më të mëdhenj në industri.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Lojërat më të fundit në ofertë
   • Bonuset bujare të mirëseardhjes
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Lojërat më të fundit në ofertë
   • Bonuset bujare të mirëseardhjes
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

   Themeluar në vitin 2017, MalinaCasino është ndër më të mirat kazinove online sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator me reputacion i kazinosë që zotëron dhe operon gjithashtu BuranCasino, Zet Casino, Kazino Alf , YoyoCasino, dhe Kazino Cadoola. Ajo është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe operon duke përdorur një nënlicencë nga Antillephone NV Curaçao.

   100 € + 100 rrotullime
   • Bonuse bujare
   • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
   • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
   • Bonuse bujare
   • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
   • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
   100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • I sigurt dhe i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Lojëra cilësore
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • I sigurt dhe i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Lojëra cilësore

   Queen Vegas Casino u lançua në vitin 2011 dhe tani operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Kazinoja online menaxhohet nga SkillOnNet Ltd dhe u ofron lojtarëve lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Të gjitha ofertat synojnë t'u japin lojtarëve një shije të familjes mbretërore që është tema e faqes së lojërave të Queen Vegas.

   Deri në 250 €/$ + 50 rrotullime falas
   • Bonuset javore
   • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
   • Programet VIP
   • Bonuset javore
   • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
   • Programet VIP
   Deri në 400 € + 120 rrotullime falas
   • Bonuset VIP
   • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
   • Shumëllojshmëri bonusesh
   • Bonuset VIP
   • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
   • Shumëllojshmëri bonusesh
   125% deri në 1000 €
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7
   Bonus i mirëseardhjes deri në 100%
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Shpërblimet e gjeneralëve
   • Zgjedhje e madhe pagesash
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Shpërblimet e gjeneralëve
   • Zgjedhje e madhe pagesash

   Brazino777 është një kazino miqësore me kriptovalutat, e krijuar në vitin 2011. Është një nga platformat më interaktive me një reputacion magnetik. Është në pronësi dhe operuar nga Alpha Games NV Brzino777 ofron një sërë lojërash të njohura, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, poker, lojëra sportive dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kazinoja gjithashtu ndodh të jetë shtëpia e një numri ofruesish të ndryshëm softuerësh si Microgaming, Pragmatic Play, Wazdan, NextGen Gaming dhe NoLimit City.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Si funksionon WebMoney

   Si funksionon WebMoney

   Bastorët duhet të regjistrohen në faqen zyrtare të kësaj zgjidhje pagese dhe të lidhin informacionin e tërheqjes së tyre me seksionin "Tërheqje" të llogarisë së tyre të kazinosë në internet. Sa herë që duan të marrin para nga llogaritë e tyre të kazinosë, gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në "Tërheqje"

   Si funksionon WebMoney