Kazino Në Internet Metodat e tërheqjes në 2023

Opsionet e metodës së tërheqjes ndonjëherë janë më pak se opsionet e depozitimit. Nëse keni nevojë ose keni një preferencë për opsionet e tërheqjes së shpejtë të fitimeve tuaja, atëherë përdorni listën tonë për të gjetur kazinotë me opsionet më të mira dhe më të shpejta të tërheqjes. Kartat e kreditit dhe kartat e debitit janë zakonisht mënyra më e shpejtë për shumicën e kazinove në internet nëse dëshironi të tërheqni paratë tuaja.

NeoSurf

Kur kërkoni për një shërbim të kartës me parapagesë që është sa i besueshëm dhe me reputacion, NeoSurf është një. E lançuar në vitin 2004, karta është një nga disa APM-të e integruara në treg të disponueshme në mbarë botën, në supermarkete, dyqane, internet kafe, kioska, pika karburanti, etj. Mes disa platformave online që lejojnë tërheqjet përmes NeoSurf, kazinotë online janë përfshirëse.

Shfaq më shumë
InterAc

E themeluar në vitin 1984 si Interac Association, Interac është një kompani kanadeze që lehtëson transaksionet elektronike ndërbankare. Për momentin, kjo mënyrë pagese në internet është e disponueshme vetëm në Kanada, por ka plane të hollësishme për të zgjeruar operacionet në rajone të tjera. Interac krenohet me mbi 59,000 ATM dhe mbi 450,000 tregtarë.

Shfaq më shumë
Neteller

E themeluar në vitin 1999, Neteller është një nga sistemet e pagesave elektronike që regjistron praninë e tyre në planet. E ka selinë në Isle of Man, Mbretëria e Bashkuar. Kompania operohet nga Paysafe Group, e cila është një nga kompanitë më të mëdha të pagesave në botë. Një gjë që duhet kuptuar është se Neteller nuk u jep hua klientëve të saj para; nuk është bankë.

Shfaq më shumë
Skrill

Skrill është një portofol në internet për ata që duan të dërgojnë dhe marrin para në mbarë botën. Ajo u themelua më 17 qershor 2001, nga Joel Leonoff, dhe ka selinë e saj në Londër Mbretëria e Bashkuar. Skrill ofron transaksione të ndryshme online në 40 monedha të ndryshme në 120 vende.

Shfaq më shumë
Wallet One

Wallet one, një sistem pagese në internet, i lejon anëtarët e sistemit të transferojnë financat në kohë reale. Opsioni i pagesës dixhitale është një metodë e përshtatshme për kumarxhinjtë në internet. Lexoni më tej për të mësuar më shumë rreth kësaj mënyre fantastike pagese në internet.

Shfaq më shumë
Yandex Money

Ndërsa ka dhjetëra përpunues pagesash që operojnë në Rusi, shumë pak i afrohen Yandex Money kur bëhet fjalë për ndikimin dhe arritjen. Me një milje, kjo metodë pagese është më e madhja në qark dhe shumica e popullsisë ruse preferon metodën për transaksionet e tyre me para.

Shfaq më shumë
Perfect Money

Perfect Money është një metodë popullore pagese në internet. Ajo u themelua në vitin 2007 dhe vazhdon të rritet. Kompania ju lejon të bëni një tërheqje të shpejtë dhe të sigurt nga një numër i kazinove online në privatësi të plotë. Klientët bëjnë transferime kryesisht anonime dhe mbështesin fiat dhe kriptovalutat.

Shfaq më shumë
EcoPayz

EcoPayz është një mënyrë e sigurt dhe e lehtë për të marrë, dërguar dhe shpenzuar para në kazinotë online. Kompania i bën transaksionet online më të shpejta dhe më efikase. Hapja e një llogarie në EcoPayz është falas dhe procesi mund të përfundojë brenda vetëm pak minutash.

Shfaq më shumë

Bank transfer

Si të gjeni kazinotë më të mira të lojërave elektronike për ju
2022-11-08

Si të gjeni kazinotë më të mira të lojërave elektronike për ju

Slotet janë super argëtuese dhe emocionuese. Asnjëherë nuk e dini se kur do të arrini xhekpotin dhe do të merrni një shpërblim të mahnitshëm. Çfarë mund të jetë më mirë se lojëra elektronike? Epo, për shumicën e njerëzve, janë lojëra elektronike në internet. Lojërat me slot në internet i lejojnë njerëzit të kenë të njëjtin emocion ndërsa janë në komoditetin e shtëpive të tyre.

6 këshillat kryesore për të garantuar sigurinë dixhitale kur luani bixhoz në internet
2021-07-01

6 këshillat kryesore për të garantuar sigurinë dixhitale kur luani bixhoz në internet

A janë të sigurta bastet online? Kjo është padyshim pyetja më e shpeshtë në botën e kazinove në internet. Por këtu është përgjigja e thjeshtë; Kumari në internet është i sigurt për sa kohë që e merrni seriozisht sigurinë tuaj dixhitale.

Mashtrimet në Kazino Online | Njihni flamujt e kuq
2021-05-28

Mashtrimet në Kazino Online | Njihni flamujt e kuq

Një nga arsyet kryesore pse industria e kazinove në internet po rritet kaq shpejt është sepse shumica e faqeve të lojërave të fatit janë të sigurta. Megjithatë, një pjesë e vogël e tyre po prish emrin e mirë të kësaj industrie. Kazinotë mashtruese mund të ikin me depozitat ose fitimet tuaja dhe, në skenarët më të keq, të vjedhin të dhënat tuaja personale. Për fat të mirë, ky postim do t'ju udhëzojë në shmangien e mashtrimeve të kazinove në internet duke i dalluar ato nga larg.

Kumari në Bitcoin do të rritet pas njoftimit të fundit të PayPal
2021-05-20

Kumari në Bitcoin do të rritet pas njoftimit të fundit të PayPal

Migrimi i pagesave dixhitale vazhdon të rritet. Këtë herë, është PayPal ai që ka parë dritën dhe ka vendosur të lançojë portofolin e tij të kriptomonedhave që synon tregtarët dhe klientët amerikanë. Sipas një njoftimi për shtyp në tetor 2020, PayPal zgjodhi të marrë këtë rrugë pasi vuri në dukje interesin në rritje për monedhat dixhitale nga konsumatorët dhe bankat qendrore të tij.