Lajme

March 30, 2024

The Goonies™ Megaways™: Blueprint Gaming zbulon vazhdimin e mbushur me aksion

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Marrëdhëniet kryesore:

  • Nis Blueprint Gaming The Goonies™ Megaways™, vazhdimi i fundit në serialin e njohur.
  • Loja përmban një mekanik novator Megaways™, duke ofruar deri në 117,649 mënyra për të fituar.
  • Një përzierje e veçorive krejt të reja dhe klasike siguron një përvojë tërheqëse të lojës.
  • Loja është zhvilluar në bashkëpunim me Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment.

Blueprint Gaming, një pionier në skenën e zhvillimit të lojërave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar, ka prezantuar aventurën e saj më të fundit, The Goonies™ Megaways™. Ky shënon këstin e gjashtë në seri, pas pesë paraardhësve të suksesshëm, duke përfshirë një version me gërvishtje. Tifozët besnikë të filmit klasik të 1985 "The Goonies" do t'i bashkohen edhe një herë Mikey, Mouth dhe Data në një gjueti thesari emocionues për të zbuluar pasuritë e piratit famëkeq, One-Eyed Willy, në një përpjekje për të shpëtuar shtëpitë e tyre.

The Goonies™ Megaways™: Blueprint Gaming zbulon vazhdimin e mbushur me aksion

Pamje të mbushura me aksion dhe lojë

Ky vazhdim magjepsës vazhdon kërkimin legjendar të thesarit me veprim dinamik, argëtim dhe pak relaksim për lojtarët. Duke inkorporuar mekanikun Megaways™, të licencuar nga Big Time Gaming, loja ofron një plan urbanistik me gjashtë rrotulla me një rrotë shtesë horizontale. Ky dizajn inovativ lejon një 117,649 kombinime fituese mahnitëse për rrotullim, falë bobinave në kaskadë dhe shumëzuesve të rastësishëm.

Lojtarët synojnë të vendosin të paktën tre simbole që përputhen në rrotullat ngjitur, duke filluar nga bobina më e majtë. Loja mburret me paqëndrueshmëri mesatare, një normë kthimi te lojtari (RTP) prej 95%, dhe fitore të mundshme deri në 10,000 herë më shumë se aksionet e lojtarit.

Argëtim i pasur me tipare

The Goonies™ Megaways™ prezanton disa veçori tërheqëse, duke përfshirë:

  • Karakteristika e mbledhjes së parave: Aktivizohet kur simbolet Cash dhe Collect shfaqen së bashku.
  • Rrotullime falas: Aktivizohet nga zbritja e tre ose më shumë Scatters, me numrin e rrotullimeve falas në varësi të numrit të Scatters.
  • Harta e thesarit të Willy-t me një sy: Një përmirësim unik që siguron një shumëzues parash dhe rrotullime shtesë falas kur mblidhen katër simbole të grumbullimit.
  • Treasure Blitz Super Spin: Një raund shtesë bonus që përmirëson përvojën e lojërave.

Vazhdim i përmirësuar i slotit

Angazhimi i Blueprint Gaming për të zhvilluar portofolin e saj të licencuar të lojërave është i dukshëm në këtë version të fundit. Ndërsa ruan thelbin e filmit të dashur përmes veprave artistike dhe kolonave zanore, zhvilluesi ka prezantuar veçori të reja për të rritur angazhimin e lojtarëve. Bashkëpunimi me Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment siguron një IP premium me shumë zhanër që i kapërcen platformat dixhitale dhe kinematografike.

Jo Purvis, Drejtor i Marketingut dhe Marrëdhënieve në Blueprint Gaming, shprehu entuziazëm për versionin e ri, duke theksuar përzierjen e markës së njohur dhe lojës inovative që synon të magjepsë lojtarët.

The Goonies™ Megaways™ nuk është vetëm një dëshmi e përkushtimit të Blueprint Gaming ndaj cilësisë dhe inovacionit, por gjithashtu një shtesë emocionuese në botën e lojërave elektronike në internet, duke premtuar një aventurë të paharrueshme për fansat dhe të ardhurit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme