Lajme

May 9, 2023

Nxitoni dhe kërkoni bonusin e rifreskimit prej 700 € të Wazamba këtë fundjavë!

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Wazamba është një faqe kumari shumë e vlerësuar në skenën e iGaming. Kjo kazino në internet ka marrë disa çmime, duke përfshirë listën e shkurtër të kazinosë më të mirë 2019 në AskGamblers dhe Innovation in Casino Winner 2020 në SBC Awards. Wazamba është e famshme për përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave RNG dhe live kazino, si dhe bonuset javore për lojtarët besnikë. Pra, ky udhëzues i shkurtër do t'ju prezantojë me bonusin e vazhdueshëm të rimbushjes prej 700 € të kazinosë çdo fundjavë. 

Nxitoni dhe kërkoni bonusin e rifreskimit prej 700 € të Wazamba këtë fundjavë!

Cili është bonusi i rifreskimit të fundjavës 700 € i Wazamba?

Wazamba e di që fundjava është kur shumica e lojtarëve luajnë shumë kumar. Kjo do të thotë që këta lojtarë gjithashtu ka të ngjarë të depozitojnë më shumë para gjatë fundjavës. Wazamba do t'ju shpërblejë me një bonus prej 700 € plus 50 rrotullime falas. Për ata që janë ende të rinj në bonuset dhe promovimet e kazinosë, një bonus ringarkimi është shuma që merrni pasi keni bërë një depozitë reale të parave në ditën e caktuar. 

Por si funksionon ky bonus? Së pari, bonusi 700 € i Wazamba është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e regjistruar. Pra, vazhdoni dhe kërkoni shpërblimin nëse jeni regjistruar të premten në mbrëmje ose nëse keni luajtur në uebsajt për vite me radhë. 

Sa i përket përqindjes së bonusit, Wazamba do ta shumëfishojë depozitën tuaj me 50% deri në 700 €. Kjo do të thotë që ju do të merrni gjysmën e asaj që depozitoni në paratë e bonusit. Bonusi minimal që mund të merrni është 20 €. Megjithatë, kazino e rrit këtë ofertë në 50 € + 50 € rrotullime falas nëse depozitoni të paktën 100 € gjatë fundjavës. Mos harroni, ju duhet të depozitoni shumën një herë për të marrë bonusin. 

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera bonusi

Kërkesa e bastit duhet të vendosë nëse duhet ta kërkoni bonus ringarkimi ose injoroje atë. Me këtë paketë fundjave, ju duhet të plotësoni një kërkesë bastesh 35 herë përpara se të tërhiqni ndonjë fitim. Nëse oferta përfshin bonusin e rrotullimeve falas, duhet të vini bast 40x fitimet e rrotullimeve falas për të tërhequr ndonjë gjë. Nëse pyesni Rankimi i kazinove në internet, këto kërkesa janë mjaft realiste. 

Përveç kërkesave të basteve, më poshtë janë kushtet e tjera për bonusin e rimbushjes së fundjavës prej 700 €:

  • Bonusi u jepet lojtarëve menjëherë pasi bëjnë një depozitë kualifikuese.
  • Depozitat kualifikuese bëhen nga e premtja 00:00 UTC deri të dielën 23:59 UTC. 
  • Kazinoja do të specifikojë slotet për të përdorur rrotullimet falas.
  • Bonusi nuk ka kohë të kufizuar, që do të thotë se ju keni gjithë kohën për të përmbushur kërkesat e bastit.
  • Basti maksimal i lejuar me bonusin e kazinosë është 5 €.

Në përgjithësi, ky bonus u ofron lojtarëve në Wazamba që t'i bëjnë më të vlefshme daljet e tyre të lojërave të fundjavës. Por mbani mend se gjithmonë ka të bëjë me marrjen e më shumë kohë për të luajtur sesa për të fituar para.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme