Lajme

August 1, 2023

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

Pra, në rishikimin e sotëm të bonusit CasinoRank, do të zbuloni gjithçka që ka në lidhje me promovimin e 160 Sweet Spins Falas. Do të zbuloni depozitën minimale, vlerën e rrotullimeve falas, kërkesat e bastit dhe më shumë.

Çfarë është promovimi i 160 rrotullimeve falas të ëmbla në Mr Green?

Kjo eshte nje bonus i rrotullimeve falas për të gjithë anëtarët e regjistruar në kazino online. Me këtë promovim, lojtarët mund të fitojnë deri në 160 rrotullime ditore falas pasi kanë depozituar të paktën 20 € në lojërat elektronike të disponueshme në internet. Lojtarët mund të zhytin dhëmbët e tyre në rrotullimet e shijshme falas në Sugar Rush by Lojë pragmatike.

Ja se si funksionon bonusi; sa herë që bëni një depozitë prej 20 €, kazino e rregulluar në internet do t'ju japë 20 rrotullime falas. Tingëllon mjaft e drejtë!

Termat dhe Kushtet e rrotullimeve falas

Përveç depozitës minimale prej 20 €, kjo bonus i kazinosë në internet gjithashtu ka disa kushte dhe kushte që lojtarët duhet të përmbushin. Para së gjithash, lojtarët duhet të bëjnë depozitën kualifikuese ndërmjet orës 12:00 dhe 23:59 CEST për t'u kualifikuar për promovim. Bërja e një depozite herët në mëngjes nuk do të kualifikohen për bonusin e rrotullimeve falas.

Siç pritej, ky bonus vjen gjithashtu me kërkesat e basteve, që është numri i herëve që duhet të luani bonusin përpara se të arkëtoni. Fatmirësisht, Z. Green Casino ka shtuar një kërkesë miqësore për bast 35x. Mos harroni se kërkesa e bastit vlen për fitimet nga bonusi i rrotullimeve falas.

Kushtet e tjera të bonusit përfshijnë:

  • Çdo rrotullim falas ka një vlerë prej 0,20 €.
  • Rrotullimet falas janë të vlefshme për 7 ditë.
  • Basti maksimal i bonusit është 5 €.

Kjo është gjithçka që duhet të dini për bonusin e 160 rrotullimeve falas të ëmbla në Mr Green. CasinoRank e sheh kërkesën e basteve më miqësore se shumica e bonuseve të rrotullimit falas dhe periudha 7-ditore është e mjaftueshme për të përmbushur kërkesat e ulëta. Por përdorni gjithmonë bonusin për të testuar lojëra të reja dhe për të gjetur atë që funksionon më mirë për ju. Ulni çdo pritje për të fituar një pagesë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme