Lajme

October 17, 2020

Lojëra në studio Habanero - Lojërat e kazinosë që nuk doni t'i humbisni!

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Habanero Studio është një prodhuesi kryesor i lojërave elektronike të kazinosë dhe lojërave të standardit më të lartë. Kompania është e specializuar në prodhimin e lojërave tavoline të kazinove online, si dhe lojërave tradicionale në tokë. Edhe pse Habanero mund të mos jetë ylli më i madh i industrisë, kompania u themelua në vitin 2012 dhe ka operacione të rrjetit global nga katër lokacione të ndryshme gjeografike. 

Lojëra në studio Habanero - Lojërat e kazinosë që nuk doni t'i humbisni!

Ato janë të pranishme në vende të tilla si Johanesburg, Afrika e Jugut, Manila, Filipine, Sofje, Bullgari dhe Kiev, Ukrainë me selinë e saj në Maltë.

Pasja e këtyre hapjeve shtesë do të ndihmonte gjithashtu në përhapjen e tentakulave të tyre nëpër disa juridiksione, të cilat do t'i inkurajojnë lojtarët të optimizojnë të ardhurat e tyre nga lojërat e lojërave elektronike në Habanero pa asnjë kufizim.

Përshtatshmëria e gjuhës dhe e monedhës

Gjuhë të ndryshme janë përfshirë në lojërat Habanero Slot, si anglisht, gjermanisht, holandisht, frëngjisht, italisht, spanjisht, portugalisht, greqisht dhe rusisht, me gjuhën kineze, koreane, tajlandeze, vietnameze, japoneze dhe indonezisht. 

Kjo është për të garantuar që të gjithë mund të angazhohen me grupin e tyre të lojërave në gjuhën e tyre amtare dhe të mos humbasin në përkthim, gjë që mund të pengojë rezultatin e lojërave të tyre për shkak të terminologjisë.

Një avantazh tjetër i lojës Habanero është mundësia për të luajtur në monedha të ndryshme. Ju gjithashtu mund të luani me kriptovalutat; Lojërat Habanero janë vërtet kaq të adaptueshme.

Personaliteti dhe Përvoja

Me pothuajse një dekadë ekzistence, të shoqëruar nga dyzet vjet përvojë nga ekuipazhi që tërheq fijet së bashku, këta anëtarë të ekuipazhit janë njerëz që praktikisht i kanë parë të gjitha në industri. Mund të shihni më shumë arsye pse Lojëra elektronike Habanero po fitojnë popullaritet të shpejtë. Ekuipazhi që qëndron pas shpenzimeve të tyre krijuese përbëhet nga matematikanë të klasit të lartë, guru inxhinieri, stilistë të mrekullueshëm dhe një bazë solide menaxheriale.

Niche e lojës dhe tipari kryesor

Habanero ka zbuluar thjeshtësinë në lançimin e të rejave lojëra dhe rishikimi i modeleve të lojërave të vjetra. Këtu po flasim për shpenzime krijuese. Tani, lojtarët kanë privilegjin të zgjedhin mes 10-sheve të tyre të mahnitshme video pokerë për entuziastët e pokerit 13 lojëra tavoline dhe mbi 100 lojëra elektronike. Të gjitha këto lojëra i tejkalojnë pritshmëritë për sa i përket cilësisë që do të shikoni në lojëra.

Lojërat Habanero janë argëtuese për t'u luajtur. Të gjithë e dimë se arsyeja kryesore për të luajtur shpesh është për stimujt dhe mundësitë shtesë që zhvilluesit japin për të tejkaluar njëri-tjetrin, dhe në këtë drejtim, Habanero nuk është i mangët. Çmime të pabesueshme ju presin, raunde bonusi parakolp, madje mund të prisni me padurim të gjitha paketat e jackpot-it që fiton para nga Habanero Studio Games.

Titujt si 12 Zodiac janë një slot video me linjë pagese të 18-të që ofron rreth 3 herë shumëfishues fitimesh dhe një çmim të parë progresiv vetëm për të hapur oreksin tuaj. Fakti i thjeshtë është se do të mahniteni aq shumë nga këta tituj, saqë do t'ju fusin në thellësi të gjërave me një përvojë të këndshme që do të përfitoni prej saj.

Licencat dhe Certifikimi

Dy laboratorë të mëdhenj testimi kanë testuar dhe akredituar tërësisht Habanero Gaming; BMM Lab i ka shërbyer industrisë së kazinove për 38 vjet, si në kategorinë tokësore ashtu edhe në atë online, dhe ka dhënë miratimin për lojërat Habanero. Një tjetër test i njohur që ka kaluar nëpër lojërat e tyre është iTech Lab, i cili gjithashtu ka siguruar që vërtetësia e tyre është vërtetuar plotësisht.

Prandaj, Habanero Games është akredituar zyrtarisht në 16 vende të ndryshme nëpër kontinente për të tregtuar lojërat e saj. Dhe të gjitha lojërat Habanero bazohen në HTML5 për të siguruar që të gjitha të luhen si në pajisjet mobile IOS ashtu edhe në Android, duke mos përjashtuar gjithashtu pajisjet desktop.

Normat e pagesës së lojërave elektronike të Habanero

Në mënyrë tipike, llogaritjet RTP janë një përqindje mesatare e llogaritur normalisht në më shumë se 10,000 ose 100,000 lojëra ose rrotullime. Si e tyre RTP, i njohur ndryshe si Kthimi-Të-Player, është i kufizuar në 97 për qind, Habanero slot siguron fitim tepër të lartë, dhe ky është një plus i madh për lojtarët. Në praktikë, pjesa më e madhe e normës së pagesës nga lojërat Habanero është kryesisht në nivelin më të ulët me 96.54 përqind, megjithëse shkon deri në 98 përqind, që është me vlerë të madhe monetare.

10 lojërat më të mira nga Habanero

  • Loony Blox Slot
  • Vendi më i lumtur i pemës së Krishtlindjes
  • Hej Slot Sushi
  • Fortune Dogs Slot
  • Slot i ngatërruar
  • Slot i fshatit të Santa
  • Slot Fa Cai Shen Deluxe
  • Vendi i arratisjes së të vdekurve
  • Hot Hot Fruit Slot
  • Slot Bonus Buggy
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme