Lajme

June 6, 2023

Kërkoni 10% të humbjeve tuaja javore me promovimin e kthimit të parave të Jet Casino

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

CasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni kazino të besueshme në internet me promovimet më të mira javore. Ideja është të zgjasni bankrollin tuaj të kazinosë duke luajtur dhe fituar para falas. Këtë javë, kërkimi ndalon në Jet Casino, një kazino 2020 e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Jet Casino ju lejon të luani më shumë dhe të merrni një rimbursim për humbjet tuaja javore. Më poshtë është një pasqyrë e plotë e këtij promovimi. 

Kërkoni 10% të humbjeve tuaja javore me promovimin e kthimit të parave të Jet Casino

Çfarë është Promocioni Jet Cashback?

Nëse jeni një lojtar me përvojë i lojërat e kazinosë në internet, atëherë nuk keni nevojë të njiheni me promovimet e kthimit të parave. Por nëse po filloni, kthimi i parave është më shumë një rimbursim në përqindje i humbjeve tuaja neto në kazino gjatë një periudhe të caktuar. Në këtë rast, Jet Casino rimburson 10% të humbjeve tuaja javore. 

Pra, supozoni se keni luajtur për 500 dollarë dhe keni humbur 250 dollarë javën e kaluar. Kjo do të thotë që kazinoja do të kthejë 10% të shumës së humbur, që është 25 dollarë. Kazinoja thotë se këto fonde kreditohen automatikisht nga ora 09:00 UTC deri në orën 22:00 UTC të hënën. 

Rregullat dhe kushtet e kthimit të parave të Jet

Jet Cashback ka disa vargje të lidhura me të për të shmangur abuzimin e bonusit. Së pari, letra e vogël thotë se bonusi është i disponueshëm për lojtarët vetëm nëse bastet e tyre totale gjatë periudhës së bonusit tejkalojnë fitimet e tyre me të paktën 100 dollarë. Gjithashtu, totali i depozitave gjatë javës së referencës dhe që nga regjistrimi në kazino tejkalojnë tërheqjet e tyre me 100 dollarë. 

Një kusht tjetër për t'u kujdesur është kërkesa e bastit. Kazino Jet thotë se lojtarët duhet të vënë bast paratë e tyre të bonusit 5 herë përpara se të arkëtojnë çdo fitim të grumbulluar nga luajtja e bonusit. Pra, nëse kazinoja ju shpërblen me 25 dollarë, duhet të vendosni bast 125 dollarë përpara se të arkëtoni. Për të qenë i sinqertë, kjo është një nga më miqësoret bonuset e kthimit të parave të kazinosë mund të gjesh. Shumica do të fillojnë me rreth 30x. 

Ndërkohë, lojtarët mund të bastojnë vetëm promovimin e kthimit të parave lojëra elektronike në internet, që nuk është befasuese. Por pjesa befasuese është se kazinoja nuk specifikon automatet për të luajtur duke përdorur bonuset. Kjo u jep lojtarëve një mundësi për të luajtur lojëra elektronike me të RTP e lartë (kthimi te lojtari) dhe paqëndrueshmëri të ulët, duke rritur shanset e tyre për të fituar një pagesë. 

Më poshtë janë kushtet shtesë të kthimit të parave të gatshme:

  • Lojtarët duhet të përdorin bonusin e kthimit të parave brenda 72 orëve.
  • Lojtarët mund të kërkojnë kthimin e parave vetëm një herë në javë.
  • Kthimi i parave llogaritet bazuar në bastet e parave reale të vendosura në lojëra elektronike gjatë javës së referencës.

Jet Cashback është një ofertë e mrekullueshme promovuese për t'ju dhënë një avantazh në kazino. CasinoRank i gjen këto kushte të qëndrueshme, veçanërisht kërkesat e basteve 5x.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme