Lajme

May 4, 2023

Betsoft Gaming debuton Charms dhe Treasures me Pots O' Gold

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Betsoft Gaming, një ofrues i shquar i argëtimit të lojërave të fatit, planifikon të marrë lojtarët në faqet më të mira të kazinove në internet në një aventurë deri në fund të ylberit me Charms dhe Thesare. Kjo aventurë me temë irlandeze ndodh në pesë rrotulla dhe 50 linja bastesh, ku lojtarët mund të përjetojnë fitore masive. Siç pritej, leprechaun do të jetë i kënaqur t'ju ofrojë shumë mundësi me fat, duke shfaqur simbole kolosale, pagim të egër dhe rrotullime falas. 

Betsoft Gaming debuton Charms dhe Treasures me Pots O' Gold
  • Loja është vendosur në një botë të gjallë të Lucky Shamrocks, Rainbow Wilds dhe Horseshoes. 
  • Simboli më fitimprurës është Pot O' Gold, i cili mund t'i shpërblejë lojtarët me një bast madhështor 20x nëse e vendosin atë. 
  • Gjithçka që duhet është një rrotullim me fat dhe leprechaun i vogël do të hidhet në tenxhere, duke bërë që bobinat të bëhen të egra ndërsa ari derdhet.

Kur tre shpërndarje Leprechaun që duken si 'Thumbs Up' shfaqen në bobina, lojtarët mund të aktivizojnë 8 lojëra bonus, duke i çuar ato më thellë në mbretërinë magjepsëse. Gjatë rrotullimeve, bobinat e dyta, të treta dhe të katërt mund të kombinohen për të formuar një mbështjellje të vetme kolosale që përmban Simbolet Kolosale.

Si Rrotullime falas modaliteti vazhdon, lojtarët mund të presin fitore të mëdha dhe pesë të një lloji. Për më tepër, një simbol kolosal mund të ulet në rrotullën qendrore, duke aktivizuar funksionin dhe duke dhënë tre rrotullime shtesë bonus. 

Loja gjithashtu ka simbole të egra që japin pagesa. Rainbow Wilds mund të japë të njëjtën shumë parash si simboli premium i lojës, Pot O' Gold. Gjithashtu, wilds mund të zëvendësojnë të gjitha ikonat përveç Scatter, dhe ato mund të shfaqen në të gjitha bobinat dhe Simboli Kolosal në funksionin e bobinës së madhe.

Por jini të kujdesshëm sepse Charms dhe Treasures ofrojnë një përvojë shumë të paqëndrueshme të lojërave, megjithëse me shumë fitore. Të RTP teorik (kthimi te lojtari) është 95.08%, dhe një kthim potencial maksimal prej 1414.64x. Për ata që nuk duan të presin për Rrotullime Falas, Veçoria e Blerjes së Betsoft i lejon ata të hidhen në lojë menjëherë.

Anastasia Bauer, Shefja e Menaxhimit të Llogarisë së Betsoft Gaming, komentoi mbi Charms dhe Treasures, duke thënë: 

"Charms and Treasures ofron një estetikë të bukur pranverore në këtë slot të mbushur me veçori. Lojtarët do të kënaqen me lojën e qetë dhe shumë të shpejtë së bashku me veçoritë fantastike dhe potencialin e fitimit të shpeshtë. Gama e qëllimshme e gjerë e basteve siguron tërheqje universale në të gjitha nivelet e lojtarëve. Ne presin një reagim shumë pozitiv për Charms dhe Treasures”. 

Nisja e Charms dhe Thesare ndodhi më 27 prill 2023. Tani është pjesë e koleksionit në rritje të BetSoft lojëra elektronike të kazinosë në internet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme