Gaming Club Rishikimi 2024 - Games

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Games

Games

Pjesa integrale e Klubit të Lojërave është numri i lojërave që ata duhet t'u ofrojnë klientëve të tyre. Dhe, kjo nuk është e gjitha, ata janë bashkuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më cilësore në rrugën tuaj. Pra, gjithçka që ju mbetet të bëni është të krijoni një llogari në Gaming Club dhe aventura mund të fillojë.

Bakarat

Çdo fans i Bakarat duhet të vizitojnë Klubin e Lojërave ku ata do të jenë në gjendje të përsërisin një përvojë autentike të kazinosë. Të gjitha ato lojëra emocionuese me grafikë realiste dhe lojëra interesante janë të njohura nga lojtarët nga e gjithë bota.

Baccarat u luajt për herë të parë në fund të viteve 1400, dhe tani, falë internetit dhe kazinove në internet, ju mund ta luani lojën në komoditetin e shtëpisë tuaj. Ideja në Baccarat është që të kemi një dorë sa më afër vlerës 9, ose 9. Të gjitha letrat kanë vlerën e tyre, me përjashtim të letrave të fytyrës që kanë vlerën zero. Ju si lojtar, nuk mund të bëni shumë pasi të vendosni bast. Ju lejohet të vendosni një bast për Lojtarin, ose Bankierin, ose që dora do të përfundojë me Barazim.

Slot

Lojërat online me video slot janë një nga lojërat më të njohura që lojtarët kënaqen. Ato ofrojnë një larmi të tillë, kështu që pavarësisht nga preferenca juaj, mund të gjeni diçka që do t'ju pëlqejë. Nuk mund të themi se ekziston një listë e lojërave më të mira, sepse kjo është individuale, por mund të themi se disa lojëra dallohen në turmë duke përfshirë:

 • I goditur me rrufe
 • Rrufeja II
 • Avalon
 • Avalon II
 • Ligat e fatit
 • Babes plazhi
 • Santa sekrete
 • Paketa Rat

Nëse jeni duke kërkuar për ndonjë veprim që do t'ju bëjë të ndiheni në ekstazë, atëherë duhet të kontrolloni një nga shumë jackpot-et progresive në Gaming Club. Të kesh një shans për të fituar një jackpot progresiv është emocionuese dhe shuma që mund të fitosh mund të ndryshojë jetën tuaj përgjithmonë. Në disa lojëra, do t'ju duhet të vendosni simbolet e duhura për të fituar çmimin, dhe në të tjerat, ju do ta fitoni atë në mënyrë të rastësishme.

Në Gaming Club, ju mund të gjeni disa nga jackpot-et më të cilësisë më të lartë, dhe pavarësisht se cilin të zgjidhni, do të keni një kohë të mirë duke luajtur.

Një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur lojëra elektronike në internet është të bashkoheni në turne. Ka dy lloje të disponueshme në Gaming Club, turne të planifikuar dhe turne sit 'n go. Turnetë e planifikuar fillojnë në orare fikse ndërsa turnet sit 'n' go fillojnë pasi të jetë regjistruar numri i kërkuar i lojtarëve.

Poker

Pokeri është një lojë që kombinon shansin dhe strategjinë, dhe kjo është arsyeja kryesore e popullaritetit të saj. Ju nuk mund të kontrolloni se çfarë kartash do të merrni, por mund të kontrolloni se çfarë bëni me to. Ideja e lojës është të ndërtosh dorën më të mirë të mundshme. Ka shumë variacione të ndryshme të Pokerit, por më të njohurit janë Omaha dhe Hold'em. Në çdo variant, ju shpërndahen letra në disa faza të ndryshme. Ndërsa merrni letrat tuaja, ju mund të palosni ose ngrini bast, në varësi të dorës që keni.

Tregtari do të vendosë gjithashtu kartat e komunitetit në tryezë dhe dora juaj e fundit përbëhet nga një kombinim i letrave tuaja dhe kartave të komunitetit.

Kur luani poker në një kazino me bazë tokësore, ekziston një element që është jetik për lojën, bllofi. Fatkeqësisht, ky element thelbësor mungon kur luani online. Por ka përfitime të tjera që lojtarët vlerësojnë kur luajnë online, dhe kjo është mungesa e presionit.

Në Gaming Club, mund të gjeni një version të thjeshtuar të Caribbean Stud Poker. Kjo lojë ofron të njëjtën lojë, por është shumë më e thjeshtë se lojërat e tavolinës.

Luajtja e video pokerit në internet është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar renditjen e duarve përpara se të vendosni të luani poker të vërtetë në një kazino me bazë tokësore ose poker me tregtar të drejtpërdrejtë. Në video poker, 5 letra do të shfaqen në ekran dhe ju duhet të vendosni se cilat letra të mbani dhe cilat të hidhni. Ju mund të shkëmbeni sa më shumë letra që dëshironi, për të bërë dorën më të mirë.

Pokeri është një nga ato lojëra që kërkon praktikë dhe sa më shumë të luani aq më mirë do të merrni. Lajmi i mirë është se Gaming Club ofron lojë falas, kështu që ju mund ta luani lojën sa të doni pa pasur nevojë të depozitoni fondet tuaja.

Për të filluar të luani lojën, duhet të vendosni bast dhe të klikoni 'Luaj'. Pesë letra do të shfaqen para jush dhe ju duhet të klikoni mbi kartat që dëshironi të mbani dhe 'Vizatoni' letra të reja. Fitorja më e vogël është një palë Jacks. Disa nga lojërat më të njohura të pokerit që mund të gjeni në Gaming Club përfshijnë:

Blackjack

Blackjack është një lojë argëtuese për të luajtur, dhe në Gaming Club mund të gjeni variacione të ndryshme të së njëjtës. Ideja kryesore e lojës është që të fitoni një dorë me një vlerë sa më afër 21 pa humbur. Pjesa sfiduese e lojës është se pasi të merrni dy letrat tuaja fillestare, duhet të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Këtu janë disa strategji themelore që mund t'i përfshini në lojën tuaj për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar.

 • Duart e buta dhe duar të forta - Në të dyja këto duar keni një Ace, por ato ndryshojnë në varësi të vlerës së asit. Dora që ka një ACE që mund të numërohet si 11 ose 1 quhet dorë e butë, dhe një dorë e fortë është ajo në të cilën asi numërohet si 1.

 • Goditja dhe qëndrimi në këmbë – Goditja është të kërkosh një kartë tjetër për të përmirësuar vlerën e dorës tënde, dhe qëndrimi në këmbë është kur je i kënaqur me dorën tënde dhe nuk ke nevojë për letra shtesë. Kur keni një dorë të butë, qëndroni gjithmonë në një total prej 19 ose më shumë, dhe kur keni një dorë të fortë, vazhdoni të goditni derisa të arrini një dorë me një vlerë totale 17 ose 21.

 • Dyfishim - Kur dy letrat fillestare që merrni janë të të njëjtit rang, ju keni një shans për të dyfishuar. Gjithmonë duhet të dyfishoni kur keni dy ace ose një palë 9. Kur dora e tregtarit është më pak se 10, atëherë duhet të dyfishoni kur të keni dy 10.

 • Ndarja e çifteve - Kur merrni dy letra me të njëjtën vlerë, mund t'i ndani letrat dhe të luani raundin me dy duar në të njëjtën kohë. Gjithmonë duhet të ndani aset dhe çiftet e 8-shave dhe nuk duhet të ndani asnjëherë letrat e fytyrës ose palët me 5 dhe 10-she.

Një gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur në mend është të gjeni gjithmonë një lojë që është brenda buxhetit tuaj. Nëse fitoni, atëherë kjo është fantastike, por nëse humbni, mos bëni një depozitë të re për të vazhduar të luani. Qëndroni brenda buxhetit tuaj dhe quajeni atë një ditë.

Turnetë Blackjack janë një mënyrë tjetër për të shijuar këtë lojë interesante. Lojtarët mblidhen përreth dhe konkurrojnë kundër Shtëpisë. Turnetë luhen në disa raunde dhe lojtarët eliminohen gjatë gjithë lojës. Lojtari që përfundon i pari në raundin përfundimtar është fituesi.

Në fillim të turneut, çdo lojtar ka të njëjtën sasi të krediteve të turneut. Ka dy lloje të turneve, të planifikuar që fillojnë në një kohë të caktuar dhe Sit 'n' Go që fillojnë kur numri i kërkuar i lojtarëve është i pranishëm.

Anëtarësimi në një turne është shumë i thjeshtë, ju duhet të shkoni në holl dhe të gjeni dosjen Blackjack. Zgjidhni turneun në të cilin dëshironi të bashkoheni nëse statusi i turneut është i hapur. Pasi të konfirmohet regjistrimi juaj, ju do të merrni një sasi fikse të krediteve të turneut dhe nëse arrini të grumbulloni sasinë më të madhe të krediteve të turneut në fund të turneut, do të fitoni çmimin.

Rregullat e turneve online blackjack janë shumë të thjeshta. Ju duhet të jeni një përdorues i regjistruar për të marrë pjesë në të.

Ruletë

Ka variacione të ndryshme të Ruletës ju mund të luani në Gaming Club dhe disa prej tyre përfshijnë:

 • Roulette Royale - Progresive
 • Ruletë Premier
 • Ruletë franceze
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë me shumë lojtarë
 • Ruletë Evropiane me shumë rrota ari
 • Ruletë franceze ari
 • Ruletë evropiane ari

Ruleta është një lojë që luhet shumë lehtë. Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të mësoni përpara se të vendosni të luani. Tabela e ruletit përmban disa elementë të ndryshëm duke përfshirë timonin dhe tryezën.

Varianti evropian ose francez ka rrota me një xhep 0 jeshil dhe xhepa të zi dhe të kuq të numëruar nga 1 në 36. Varianti amerikan i lojës ka xhepa jeshil 0 dhe 00 dhe xhepa kuq e zi nga 1 deri në 36.

Këto variante të ndryshme ju ofrojnë një sërë opsionesh bastesh që duhet t'i eksploroni dhe të gjeni atë që i përshtatet stilit tuaj të lojës.

Ruletë evropiane ari

European Roulette Gold është një lojë interesante që duhet ta provoni sapo të bashkoheni në Klubin e Lojërave. Kjo është një lojë e lehtë për t'u luajtur dhe është një opsion i shkëlqyeshëm nëse doni të bëni një pushim nga lojërat elektronike në internet. Ju mund të vendosni një bast në një numër të vetëm ose në një grup numrash, cilido që preferoni. Loja ka shumë veçori të ndryshme si bast fqinj, baste thirrjesh, baste brenda dhe jashtë, vetëm për të përmendur disa.

Lojtarët, të cilët zakonisht kalojnë kohën e tyre në lojëra elektronike, mund të kenë nevojë për pak kohë për të mësuar se si të luajnë ruletë, por ne ju inkurajojmë ta provoni sepse është shumë e lehtë.

Shumë promovime të ndryshme i lejojnë lojtarët të bashkohen me argëtimin dhe të luajnë lojën e tyre të preferuar të ruletit. Nëse doni të rrisni shanset tuaja për të fituar, atëherë duhet të mësoni një strategji. Përvetësimi i sekreteve të ruletit mund të marrë pak kohë, por në planin afatgjatë do t'ia vlejë. Ka shumë strategji të ndryshme kështu që ju mund t'i provoni të gjitha dhe të shihni se cila funksionon më mirë për ju.

Strategjia Martingale është një nga më të njohurat, dhe kur përdorni këtë strategji, duhet të rrisni shumën që vendosni bast kur humbni. Sigurohuni që mund ta përballoni këtë strategji sepse, në planin afatgjatë, mund të rezultojë të jetë një strategji e kushtueshme.

Nëse jeni plotësisht fillestar, atëherë duhet të filloni me strategjinë e thjeshtë të D'Alembert, e cila nuk kërkon shumë kohë për të mësuar. Ju thjesht duhet të rrisni bastin tuaj kur fitoni dhe të ulni bastin tuaj kur humbni.