Gaming Club - About

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Gaming Club ofron një përvojë të jashtëzakonshme lojrash për më shumë se 2 dekada. Kjo është një nga kazinotë më të vjetra në internet në industri dhe fakti që i rezistuan kohës thotë shumë. Kazinoja u lançua në vitin 1994 dhe që atëherë ajo sjell disa nga lojërat më të mira në rrugën tuaj.

Pronari dhe CEO

Pronari i Klubit të Lojërave është Digimedia Limited Casinos dhe CEO aktual i tyre është Anthony Axisa.

Numri i Licencës

Për të operuar ndërkombëtarisht, Klubi i Lojërave duhet të ketë të gjitha licencat e nevojshme. Kazinoja është e licencuar nga Komisioni i Lojërave Kahnawake me numrin e licencës 00812 që u lëshua më 3 gusht 2016.

Ku bazohet Gaming Club?

Adresa aktuale e kazinosë është Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta XBiex XBX1011.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1994
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Kroate
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (7)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)