Gaming Club Rishikimi 2024 - About

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
About

About

Gaming Club ofron një përvojë të jashtëzakonshme lojrash për më shumë se 2 dekada. Kjo është një nga kazinotë më të vjetra në internet në industri dhe fakti që i rezistuan kohës thotë shumë. Kazinoja u lançua në vitin 1994 dhe që atëherë ajo sjell disa nga lojërat më të mira në rrugën tuaj.

Pronari dhe CEO

Pronari i Klubit të Lojërave është Digimedia Limited Casinos dhe CEO aktual i tyre është Anthony Axisa.

Numri i Licencës

Për të operuar ndërkombëtarisht, Klubi i Lojërave duhet të ketë të gjitha licencat e nevojshme. Kazinoja është e licencuar nga Komisioni i Lojërave Kahnawake me numrin e licencës 00812 që u lëshua më 3 gusht 2016.

Ku bazohet Gaming Club?

Adresa aktuale e kazinosë është Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta XBiex XBX1011.