Bob Casino - Payments

Age Limit
Bob Casino
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Payments

Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës në mesin e lojtarëve janë Skrill dhe Neteller, dhe lajmi i mirë është se të dyja janë të disponueshme në Bob Casino. 

Paypal nuk është i disponueshëm në këtë pikë dhe nëse e shtojnë atë në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Bob Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për depozita dhe tërheqje. Disa prej tyre përfshijnë karta krediti dhe debiti, kuleta elektronike, kupona me parapagesë dhe transferta bankare, vetëm për të përmendur disa.

Lojtarët që depozitojnë karta krediti ose debiti dhe duan të tërheqin një shumë që është e barabartë ose më e vogël me shumën që kanë depozituar, do ta marrin tërheqjen përsëri në kartën e kreditit ose të debitit.

Gjithsesi, nëse shuma e tërheqjes tejkalon shumën e depozituar, atëherë shuma e tepërt do të paguhet me një mënyrë tjetër pagese.

Vendet e mëposhtme janë nuk mbështetet për Visa: SHBA, Australi, Hong Kong, Indi, Indonezi, Japoni, Kore, Malajzi dhe Singapor.

Vendet e mëposhtme janë mbështetur për****Mastercard: Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Gjermani, Gjibraltar, Greqi, Hungari, Islandë, Irlandë, Itali, Luksemburg, Maltë, Monako, Holandë, Norvegji, San Marino, Sllovaki, Slloveni, Spanjë , Suedia, Zvicra, Turqia dhe Mbretëria e Bashkuar.

Pagesa maksimale

Secili sistem pagese ka kufizimet e tij që janë shprehur qartë, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Gjithsesi, kazino ka gjithashtu disa kufizime kur bëhet fjalë për tërheqjet.

Lojtarët lejohen të tërheqin 4,000 dollarë në ditë, 10,000 dollarë në javë dhe 40,000 dollarë në muaj.

Rregullat e marrjes së parave

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë, ndërsa shuma maksimale do të varet nga mënyra e pagesës që ata zgjedhin të përdorin.

Lojtarët që kërkojnë një tërheqje që tejkalon kufirin e sistemit të pagesave mund ta tërheqin shumën me këste.

Bob Casino rezervon të drejtën të kontrollojë identitetin e secilit lojtar përpara se të përpunojë një tërheqje.

Lojtarët që ofrojnë informacione të pavërteta, të pasakta dhe mashtruese do të pezullohen llogaritë e tyre. Dështimi për të verifikuar një llogari do të rezultojë në mbylljen e llogarisë dhe konfiskimin e fitimeve.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin brenda një dite është e kufizuar në 4000$, 10000$ në javë dhe 40000$ në muaj. Për lojtarët që fitojnë më shumë se 40,000 dollarë, kazinoja rezervon të drejtën të paguajë me këste mujore prej 20,000 dollarësh derisa të paguhet shuma e plotë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Greqia
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (44)