Bob Casino - Games

Age Limit
Bob Casino
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Games

Bob Casino ka një portofol të pasur kur bëhet fjalë për lojërat që ato ofrojnë. Lojtarët mund të provojnë pothuajse të gjitha lojërat e tyre në modalitetin argëtues fillimisht për të parë se çfarë ofrojnë dhe si funksionojnë veçoritë e tyre. 

Kjo është gjithashtu një mundësi e shkëlqyer për të praktikuar rregullat për disa lojëra që janë më sfiduese pa pasur nevojë të depozitoni fonde. Kur ata ndihen mjaft të sigurt, ata mund të depozitojnë dhe të gëzojnë të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja.

Nëse ju pëlqen kazino Bob, ne mendojmë se do t'ju pëlqente kazinoja Kombëtare. Lexoni rishikimin tonë të gjerë mbi kazinonë Kombëtare këtu.

Bakarat

Baccarat është një nga ato lojëra që të gjithë duhet ta provojnë. Bob Casino ofron shumë variante të lojës në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë gjithmonë diçka të re.

Kjo është një lojë që ka një reputacion si loja e preferuar e James Bond, dhe është paraqitur në disa nga filmat e tij. Kur bëhet fjalë për rregullat e lojës, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të vënë bastin e tyre dhe të shikojnë tregtarin të shpaloset gjithë raundin para tyre.

Nuk mund të bëjnë shumë pasi të vënë një bast, sepse kjo lojë nuk përfshin ndonjë vendimmarrje. Lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth rregullave të lojës Baccarat mund të ndjekin këtë lidhje.

Bob Casino përmban shumë variante të Baccarat, por disa nga më të njohurat përfshijnë ato në vijim:

 • Baccarat e vërtetë me Holly
 • Baccarat Premium
 • Baccarat i pasurisë së artë të personit të parë
 • Baccarat rrufeja e personit të parë
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Baccarat pa shpejtësi komunikimi C
 • Speed Baccarat K

Slots

Slots janë pa dyshim lojërat më të njohura në çdo kazino online. Meqenëse lojërat elektronike janë shumë të njohura, nuk është çudi që ato janë të disponueshme në shumë tema, simbole dhe veçori.

Në përgjithësi, lojërat elektronike mund të kategorizohen në disa lloje të ndryshme:

 • 3 bobina – këto janë lojërat më themelore të lojërave elektronike që përmbajnë vetëm 3 rrotulla. Lojtarët që sapo kanë filluar të luajnë lojëra elektronike në internet, këshillohen të fillojnë me këtë lloj të saktë, sepse ato ofrojnë thjeshtësi dhe janë shumë më të lehta se disa lojëra moderne dhe më komplekse. Këto lojëra elektronike nuk kanë ndonjë simbol të veçantë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të vendosin të njëjtat simbole në një linjë aktive pagese.
 • 5 bobina – këto janë lojëra video slot paksa të avancuara ku mundësitë janë të mëdha me më shumë linja pagese dhe simbole unike.
 • Slots progresive – këto lojëra janë shumë tërheqëse sepse ofrojnë jackpote të mëdha. Një pjesë e secilit bast të vendosur në njërën prej këtyre lojërave ruhet në një grup jackpot i cili mund të rritet derisa dikush ta fitojë atë. Disa nga lojërat më të njohura të jackpot-it progresiv që gjenden në Bob Casino përfshijnë Hall of Gods, Crazy Vegas dhe Going Nuts.

Slotet janë shumë të drejtpërdrejta kur bëhet fjalë për rregullat dhe lojën. Gjithsesi, ne i këshillojmë lojtarët të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë, të cilat mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Poker

Pokeri është një nga lojërat më të njohura të tavolinës që lojtarët mund të gjejnë në Bob Casino. Texas Hold'em Poker është një formë shumë e vlerësuar e pokerit dhe ky është varianti që luhet shpesh në turne.

Kjo është një lojë sfiduese që lojtarët duhet të kalojnë pak kohë për të mësuar rregullat rreth saj. Lajmi i mirë është se loja është gjithashtu e disponueshme në modalitetin argëtues, gjë që do t'i lejojë lojtarët të praktikojnë rregullat dhe të zhvillojnë strategjinë e tyre unike.

Kushdo që dëshiron të lexojë më shumë se si të luajë poker mund të klikojë në lidhjen e mëposhtme.

Disa nga variantet më të luajtura të pokerit në Bob Casino përfshijnë lojërat e mëposhtme:

 • Hold'em Poker 3
 • Red Panda Poker
 • All Aces Poker
 • Joker Poker
 • Poker Karaibe
 • Oasis Poker
 • Poker me tre letra
 • Gold Poker Amerikan
 • Turbo Poker
 • Karaibe Beach Poker

Bingo

Bingo luhet në letra të shtypura paraprakisht me numra dhe kur thirret numri, lojtarët duhet ta shënojnë atë numër në kartë.

Lojtarët mund të blejnë sa më shumë letra që dëshirojnë, dhe duke qenë se loja luhet online, softueri do të shënojë numrat dhe në këtë mënyrë përmirëson shanset e tyre për të fituar.

Loja e Bingo është shumë e thjeshtë, por ne ende i këshillojmë lojtarët të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Ata mund të gjejnë rregullat se si të luani Bingo në lidhjen e mëposhtme.

Këtu janë disa nga variantet më të njohura të Bingos në Bob Casino:

 • Bingo e menjëhershme
 • Muertitos: Video Bingo
 • Calavera Bingo
 • Tomatina Bingo
 • Viking Runecraft Bingo
 • Bingote
 • Sweet Alkimi Bingo
 • Bingo shtesë
 • Bingo 75
 • Bingo 90

Blackjack

Blackjack është një lojë që ka shumë variante, por lajmi i mirë është se pasi lojtarët mësojnë rregullat bazë, ata mund të përshtaten me çdo lojë. Synimi në Blackjack është të marrësh një dorë që arrin deri në 21 pa e kaluar atë.

Pasi të vendosen të gjitha bastet, tregtari do t'i shpërndajë dy letra lojtarit dhe dy letra vetes. Lojtari ka shumë opsione për të përmirësuar dorën e tij pasi ta shohë atë, ndërsa tregtari ka mundësinë të godasë, të marrë një kartë tjetër ose të qëndrojë dhe të mos marrë asnjë kartë shtesë.

Kushdo që dëshiron të lexojë për rregullat se si të luajë Blackjack mund të ndjekë këtë lidhje.

Këtu janë disa nga variantet më të njohura të Blackjack të disponueshme në Bob Casino:

 • Classic Speed Blackjack 40
 • Blackjack 30 - Azure 2
 • Luaj në çast Blackjack Quantum
 • Blackjack VIP
 • Speed Blackjack D
 • Blackjack i personit të parë
 • Super 7 Blackjack
 • Blackjack Single Deck
 • Blackjack i kurorës mbretërore
 • 21 Burn Blackjack
 • Blackjack Amerikan

Ruletë

Ruleta është një lojë ikonë për të cilën të gjithë ndoshta kanë dëgjuar. Loja përmban tabelën me të gjitha bastet e mundshme dhe timonin me xhepa të zi, të kuq dhe jeshil.

Ideja e lojës është të parashikohet numri në të cilin do të zbresë topi i bardhë. Kjo duket mjaft e thjeshtë, por në fakt, ka shumë baste të ndryshme për të vendosur që i bëjnë gjërat paksa të komplikuara.

Disa baste ofrojnë një shans më të mirë për të fituar, me pagesa më të vogla, ndërsa baste të tjera ofrojnë shanse më të vogla për të fituar, por pagesa shumë më të mira. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë e ruletit në lidhjen e mëposhtme.

Ruleta është një lojë shumë e njohur dhe ka shumë variante të saj. Këtu në Bob Casino lojtarët mund të gjejnë lojërat e mëposhtme:

 • Mutlifire Auto Roulette
 • Ruletë e vërtetë me Dave
 • Ruletë e vërtetë me George
 • Ruleta e Futbollit Evropian
 • Ruletë indiane
 • Ruletë Gem
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Live
 • Auto – Ruletë
 • Ruletë zhytëse

Lojëra me para të vërteta

Bob Casino ofron një portofol të larmishëm lojrash, sepse le të pranojmë se lojërat janë arsyeja kryesore pse një lojtar bashkohet me një kazino. Në këtë pikë, ka më shumë se 2000 lojëra në dispozicion dhe kazino po shton vazhdimisht lojëra të reja. Të gjitha lojërat janë të kategorizuara, kështu që lojtarët do ta kenë të lehtë të gjejnë atë që kërkojnë.

Slots - pjesa më e lartë e lojërave i përket kategorisë së lojërave elektronike. Shumica e lojtarëve vizitojnë kazinotë për të luajtur lojëra elektronike, arsyeja pas kësaj është se ato ofrojnë një diversitet të tillë. Ka tema të ndryshme në dispozicion, kështu që lojtarët me siguri do të gjejnë lojën e tyre të preferuar këtu. Disa nga lojërat më të njohura në Bob Casino përfshijnë:

 • Zogjtë!
 • Boomanji
 • Thesaret Aztec
 • Pas rënies së natës
 • Kulla e Alkemorit
 • Mbërritja
 • 4 stinët

Kazino live – ky është një tjetër seksion që lojtarët vizitojnë shpesh. Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë do të sjellë përvojën e të luajturit në një kazino me bazë tokësore pak më afër lojtarëve.

Lojërat transmetohen nga një studio dhe një tregtar i vërtetë do të shpërndajë letrat ose do ta hedhë topin në ruletë. Kjo sjell siguri për lojtarët dhe në të njëjtën kohë elementin social të lojës me një person real në vend të një kompjuteri.

Tombol – kur luajnë Lotto, lojtarët duhet të blejnë një biletë dhe të zgjedhin 6 numra ose të shkojnë me Lucky Dip dhe të lënë softuerin të zgjedhë numrat për ta. Për të fituar, numrat që lojtari ka zgjedhur duhet të përputhen me numrat që janë tërhequr.

letra me gërvishtje – kartat me gërvishtje janë të disponueshme në internet dhe ato nuk përfshijnë fare gërvishtje, përkundrazi, softueri do të zbulojë fushat. Kjo është një lotari e menjëhershme, ku lojtari mund të shohë nëse bileta e tij është fituese apo jo.

Keno – Keno është një lojë popullore që u shpik në Kinë pothuajse 3000 vjet më parë. Lojtarët zgjedhin numra dhe kur numrat tërhiqen, duhet të jenë të njëjtë me ata në biletë që lojtari të fitojë. Loja është shumë e ngjashme me Bingo, me një ndryshim kryesor, lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin numrat në keno.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Greqia
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (44)