Bob Casino Rishikimi 2024 - Bonuses

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 500 dollarë + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Pothuajse çdo platformë e lojërave të fatit mirëpret lojtarët e rinj me dhurata dhe duhet të themi se Bob Casino ka bërë detyrat e shtëpisë në atë departament.

Këto dhurata vijnë në formën e çmimeve në para dhe rrotullimeve falas. Sistemi i shpërblimeve në Bob Casino përbëhet nga një bonus mirëseardhjeje dhe turne ditore me çmime të shkëlqyera.

Bonusi i depozitës së parë - Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë në llogarinë e tyre të re të Bob Casino kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas në slotin Boomanji. Rrotullimet falas shpërblehen për 4 ditë rresht, 25 rrotullime falas çdo ditë. Kodi promocional duhet të përdorin lojtarët për të pretenduar se kjo ofertë është BEHAPPY.

Bonusi i depozitës së dytë – Lojtarët që bëjnë një depozitë të dytë në llogarinë e tyre të re kanë të drejtë për një bonus tjetër bujar. Ky është një bonus depozite prej 50% deri në $200. Kodi i bonusit për këtë ofertë është JUNGLE.

Bonusi i tretë i depozitës – Lojtarët që bëjnë depozitën e tretë në llogarinë e tyre të re të Bob Casino kanë të drejtën e një bonusi. Ky është një bonus 50% deri në 200 dollarë dhe 30 rrotullime falas në slotin The Tipsy Tourist. Kodi promocional për këtë ofertë është BOBONELOVE.

Shpërblime VIP – Lojtarët do të marrin rrotullime falas dhe çmime në para si shpërblim për të luajtur në Bob Casino, dhe sa më shumë të luajnë aq më shumë shpërblime do të marrin.

Kalendari Promo – Bob Casino ka përgatitur një kalendar të veçantë me të gjitha datat e turneve dhe shpërblimet në mënyrë që lojtarët të mos humbasin asgjë.

Bonusi i depozitave të Bob Casino – Lojtarët do të marrin një bonus kur depozitojnë fonde në llogarinë e tyre. Ka 3 bonuse të mirëseardhjes në dispozicion për ta herën e parë, të dytë dhe të tretë që bëjnë një depozitë. Në depozitën e parë, lojtarët do të marrin një bonus 100% të depozitës së ndeshjes deri në 100 dollarë. Në depozitën e dytë, lojtarët do të marrin një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë. Dhe, në depozitën e tretë, lojtarët do të marrin një bonus depozite prej 50% deri në $200.

Kodet e bonusit të kazinosë Bob – Lojtarët duhet të përdorin një kod bonus sa herë që bëjnë një depozitë për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes. Kur bëjnë depozitimin e tyre të parë, duhet të përdorin kodin promocional BEHAPPY, herën e dytë duhet të përdorin kodin promovues JUNGLE dhe herën e tretë duhet të përdorin kodin promocional BOBONELOVE.

Rrotullime falas të Bob Casino – Rrotullimet Falas janë një shpërblim i madh që lojtarët e vlerësojnë. Në këtë mënyrë, ata mund të luajnë lojëra elektronike të preferuara pa pasur nevojë të shpenzojnë paratë e tyre. Lojtarët do të marrin një sërë rrotullimesh falas pasi të regjistrohen për një llogari.

VIP Club dhe Shpërblime – Klubi VIP në Bob Casino është i shkëlqyer, me 22 nivele, secila me bonuset e veta.

Turne dhe Çmime – Në këtë pikë, në Bob Casino janë aktive 5 turne. E para është Rruga për në El Dorado, e cila ofron një çmim prej 1000 dollarësh për vendin e parë. E dyta është Drops & Wins me një xhekpot të jashtëzakonshëm prej $2.000.000. E treta është sfida e rrotullimeve falas me shpërblimin kryesor prej 100 rrotullimesh falas. I katërti është Bob's Live Tournament ku fituesi do të marrë 400 dollarë. E para dhe e fundit është Max Quest Series ku shpërblimet mund të ndryshojnë shumë.

Kërkesat e bastit

Lojtarët duhet të vënë bast çdo bonus që marrin. Për ta bërë këtë, ata duhet të vendosin baste në lojëra elektronike. Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e bastit 40 herë. Kur luani me fondet e bonusit është shumë e rëndësishme të mos e tejkaloni bastin maksimal i cili në këtë rast është i kufizuar në 5$.

Bonusi i besnikërisë

Bob Casino ka një program besnikërie që do t'i shpërblejë lojtarët vetëm për bastet në lojërat e tyre të preferuara. Për çdo bast prej 12,5 dollarësh një lojtar, ai do të marrë 1 pikë VIP.

Sa më shumë pikë të ketë një lojtar aq më shumë shpërblime do të marrë. Për shembull, për të fituar 20 pikë, ata do të marrin 10 rrotullime falas në slotin Boomanji.

Bonusi i ringarkimit

Lojtarët që depozitojnë të enjten do të marrin një bonus 50% deri në 100 dollarë dhe 25 rrotullime falas për Cash Bonanza. Në rast se kjo slot video nuk është e disponueshme, ata mund të bastojnë bonusin në Candy Monsta.

Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë është të përdorin kodin e bonusit THU kur bëjnë një depozitë. Ky bonus ofrohet një herë në javë, të enjten ndërmjet orës 00:00 dhe 23:59 UTC.

Bonusi i ndeshjes

Kur regjistroheni për një llogari në Bob Casino, lojtarët mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike bilancin e tyre. Për t'i bërë gjërat interesante, kazino lejon jo vetëm një, por tre bonuse të mirëseardhjes që do t'i lejojnë lojtarët të provojnë më shumë lojëra se zakonisht dhe të zgjasin lojën e tyre.