Bob Casino Rishikimi 2024 - Account

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus 500$ + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Lojtarët duhet të krijojnë një llogari në Bob Casino për të luajtur lojërat e tyre. Ky është një proces i thjeshtë që nuk do të zgjasë më shumë se disa minuta.

Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të plotësojnë fushat e kërkuara me të dhënat e sakta personale pasi të kenë klikuar mbi Regjistrohu Tani butonin.

Bob Casino pranon lojtarë vetëm nga vendet ku kumari në internet lejohet me ligj. Është përgjegjësi e lojtarit të njohë rregullat në lidhje me lojërat e fatit në vendin e tyre.

Bob Casino nuk pranon lojtarë nga vendet e mëposhtme: Sllovenia, Letonia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australia, Belgjika, Mbretëria e Bashkuar, Estonia, Italia, Franca, Turqia, Spanja, Sllovakia, Anguilla, Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze , Réunion, Mayotte, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re, Saint Martin, Republika Çeke, Republika e Lituanisë, Portugalia, Bjellorusia, Izraeli, Gjibraltari dhe Xhersi.

Kazinoja pranon vetëm lojtarë të rritur dhe kumari i të miturve është i ndaluar me ligj.

Lojtarët do të duhet të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. I sugjerojmë të kalojnë procedurën e verifikimit sa më shpejt që të jetë e mundur, në mënyrë që të mos ketë vonesa më vonë. Pra, për këtë arsye, është shumë e rëndësishme të përdorni të dhënat e sakta kur regjistroheni për një llogari.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët që krijojnë një llogari në Bob Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje. Kjo është një ndeshje depozitash dhe lojtarët do të marrin një bonus 100% deri në 100 dollarë me këtë ofertë dhe 100 rrotullime falas për Boomanji.

Rrotullimet falas shtohen çdo ditë, 25 rrotullime falas çdo ditë për 4 ditë. Për të kërkuar ofertën, lojtarët duhet të përdorin kodin e bonusit BEHAPPY, kur bëjnë depozitën e tyre. Kur luani me fonde bonus, bastet maksimale që lejohen të bëjnë lojtarët është i kufizuar në 5 dollarë.

Herën e dytë që lojtari bën një depozitë, ai mund të kërkojë një bonus, i cili është një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues "Jungle".

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi depozitën e tretë që bën një lojtar. Ky është një bonus 50% deri në 200 dollarë dhe 30 rrotullime falas në The Tipsy Tourist. Kodi promocional për këtë ofertë është BOBONELOVE.