Bob Casino - Account

Age Limit
Bob Casino
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Account

Lojtarët duhet të krijojnë një llogari në Bob Casino për të luajtur lojërat e tyre. Ky është një proces i thjeshtë që nuk do të zgjasë më shumë se disa minuta. 

Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të plotësojnë fushat e kërkuara me të dhënat e sakta personale pasi të kenë klikuar në butonin Regjistrohu Tani.

Bob Casino pranon lojtarë vetëm nga vendet ku kumari në internet lejohet me ligj. Është përgjegjësi e lojtarit të njohë rregullat në lidhje me lojërat e fatit në vendin e tyre.

Bob Casino nuk pranon lojtarë nga vendet e mëposhtme: Sllovenia, Letonia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australia, Belgjika, Mbretëria e Bashkuar, Estonia, Italia, Franca, Turqia, Spanja, Sllovakia, Anguilla, Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze , Réunion, Mayotte, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re, Saint Martin, Republika Çeke, Republika e Lituanisë, Portugalia, Bjellorusia, Izraeli, Gjibraltari dhe Xhersi.

Kazinoja pranon vetëm lojtarë të rritur dhe kumari i të miturve është i ndaluar me ligj.

Lojtarët do të duhet të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. I sugjerojmë të kalojnë procedurën e verifikimit sa më shpejt që të jetë e mundur, në mënyrë që të mos ketë vonesa më vonë. Pra, për këtë arsye, është shumë e rëndësishme të përdorni të dhënat e sakta kur regjistroheni për një llogari.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët që krijojnë një llogari në Bob Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje. Kjo është një ndeshje depozitash dhe lojtarët do të marrin një bonus 100% deri në 100 dollarë me këtë ofertë dhe 100 rrotullime falas për Boomanji.

Rrotullimet falas shtohen çdo ditë, 25 rrotullime falas çdo ditë për 4 ditë. Për të kërkuar ofertën, lojtarët duhet të përdorin kodin e bonusit BEHAPPY, kur bëjnë depozitën e tyre. Kur luani me fonde bonus, bastet maksimale që lejohen të bëjnë lojtarët është i kufizuar në 5 dollarë.

Herën e dytë që lojtari bën një depozitë, ai mund të kërkojë një bonus, i cili është një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues "Jungle".

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi depozitën e tretë që bën një lojtar. Ky është një bonus 50% deri në 200 dollarë dhe 30 rrotullime falas në The Tipsy Tourist. Kodi promocional për këtë ofertë është BOBONELOVE.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Greqia
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (44)