Bob Casino Rishikimi 2024 - About

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 500 dollarë + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
About

About

Bob Casino është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Limited, një kompani që është e inkorporuar nga ligjet e Maltës.

Kjo është një kompani që njihet për drejtimin e kazinove të tjera të njohura si King Billy, EUslot, Spinia dhe Betchan Casino.

N1 Interactive Limited po shton vazhdimisht kazino të reja në portofolin e tyre dhe aktualisht, ata kanë rreth 20 nën krahët e tyre. Bob Casino është një nga platformat e tyre më të vjetra dhe më të vendosura.

Bob Casino u lançua në vitin 2017 dhe dizajni i tij plot ngjyra dhe platforma e lehtë për t'u naviguar tërheq lojtarë të rinj gjatë gjithë kohës.

Butoni i gjuhës do t'i lejojë lojtarët të zgjedhin një nga 13 gjuhët e ndryshme në të cilën faqja e internetit do të përkthehet.

Pronari dhe CEO

Bob Casino është në pronësi të N1 Interactive Ltd.

Numri i Licencës

Bob Casino është një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Maltës me numër regjistrimi C 81457 dhe adresë të regjistruar në 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta.

Bob Casino është licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas licencave: MGA/B2C/394/2017 (lëshuar më 01/08/2018).

Ku bazohet Bob Casino?

Bob Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme, 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta.