Azur Rishikimi 2024 - Payments

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në Azur: Depozita dhe Tërheqje

Kur bëhet fjalë për bërjen e depozitave dhe tërheqjeve në Azur, do të gjeni një gamë të gjerë opsionesh që i përshtaten preferencave tuaja. Ja çfarë duhet të dini:

Metodat popullore:

 • transferte bankare

 • Kartat e kreditit (Visa, MasterCard)

 • Transferta direkte bankare

 • Euteller

 • Flexepin

 • IDEAL

 • instaDebit

 • Interac

 • Maestro

 • Shumë më mirë

 • Neosurf

 • Neteller

 • Karta Paysafe

 • Skrill

  Shpejtësia e transaksionit: Depozitat zakonisht përpunohen në çast, duke ju lejuar të filloni të luani menjëherë. Kohët e tërheqjes mund të ndryshojnë në varësi të metodës së zgjedhur, por Azur përpiqet t'i përpunojë ato sa më shpejt që të jetë e mundur.

  Tarifat: Azur nuk ngarkon asnjë tarifë për depozitat ose tërheqjet. Megjithatë, është gjithmonë një ide e mirë të kontrolloni me ofruesin tuaj të pagesave për çdo tarifë të mundshme që mund të aplikojnë.

  Kufijtë: Shuma minimale e depozitës është zakonisht 10 €, ndërsa kufiri maksimal mund të ndryshojë në varësi të metodës së zgjedhur. Për tërheqjet, mund të ketë kufij të caktuar që varen nga statusi i lojtarit tuaj dhe mënyra e zgjedhur e tërheqjes.

  Masat e sigurisë: Azur i jep përparësi sigurisë së transaksioneve tuaja duke zbatuar teknologji të avancuar të enkriptimit dhe duke ndjekur standardet strikte të industrisë. Informacioni juaj financiar mbahet i sigurt dhe konfidencial gjatë gjithë kohës.

  Bonuset speciale: Disa mënyra pagese mund të ofrojnë bonuse ose promovime speciale kur përdoren për depozita. Mbani një sy për këto përfitime!

  Fleksibiliteti i monedhës: Azur mbështet monedha të ndryshme duke përfshirë EUR, CAD, NZD, NOK, PLN, RUB. Kjo i lejon lojtarët nga vende të ndryshme të shijojnë lojërat e tyre të preferuara pa u shqetësuar për tarifat e konvertimit të monedhës.

  Efikasiteti i shërbimit ndaj klientit: Nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me pagesat në Azur Casino, ekipi i tyre i shërbimit ndaj klientit është në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar. Ata janë të përkushtuar për të ofruar mbështetje efikase dhe miqësore, duke siguruar që çështjet tuaja të lidhura me pagesat të zgjidhen menjëherë.

Pavarësisht nëse preferoni metoda tradicionale si transfertat bankare ose komoditetin e kuletave elektronike, Azur ofron një gamë të larmishme opsionesh pagese për t'iu përgjigjur nevojave tuaja. Shijoni transaksionet pa probleme dhe përqendrohuni në atë që ka më shumë rëndësi - të luani dhe të fitoni!

Për të bërë një tërheqje të fitimeve, lojtarët duhet të verifikojnë llogaritë e tyre.

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është 50 dollarë, përveç nëse përcaktohet ndryshe në termat dhe kushtet e një promovimi specifik.

Lojtarët duhet të vënë bast çdo depozitë të paktën një herë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo e përdorur për depozitim. Nëse mënyra e pagesës nuk është e disponueshme, atëherë lojtari mund të zgjedhë një mënyrë tjetër pagese për tërheqje.

Për të parandaluar pastrimin e parave, kazinoja rezervon të drejtën të zgjedhë mënyrën e pagesës për tërheqje, edhe në rast se mënyra e pagesës nuk është kërkuar fillimisht.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 2,500 dollarë për 7 ditë.

Lojtarët mund të anulojnë kërkesat për tërheqje nëse ato nuk janë përpunuar ende nga kazinoja.

Sapo kazinoja të marrë një kërkesë tërheqjeje, ajo do të bëjë gjithçka në fuqinë e saj për të përpunuar tërheqjen sa më shpejt të jetë e mundur. Zakonisht duhen 2 ditë pune për të përpunuar një tërheqje pasi të jenë marrë të gjitha dokumentet e verifikimit të llogarisë.

Cash i pjesshëm

Kur lojtarët depozitojnë fonde në llogarinë e tyre, shuma vendoset në 'balancën e parave' dhe fondet e bonusit vendosen në 'balancën e bonusit'.

Nëse një lojtar ka një bonus aktual, së pari do të përdoret bilanci i parave të gatshme dhe më pas bilanci i bonusit. Bonuset dhe fitimet e lidhura janë të arkëtueshme, pasi të jenë plotësuar kërkesat e bastit.