Azur Rishikimi 2024 - About

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
About

About

Azur është një kazino emocionuese që ofron një përzgjedhje të shkëlqyer lojërash, opsione të sigurta pagese dhe mbështetje profesionale për klientët. Sajti ka funksionuar që nga 2019 , dhe ka krijuar një reputacion të fortë si një ofrues i besueshëm dhe i besueshëm.

Në këtë pikë, ka më shumë se 800 lojëra të ndryshme kazino në Azur, dhe kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj. Lojtarët besnikë mund të hyjnë në programin VIP që ofron shumë përfitime, të cilat vijnë në formën e shpërblimeve në para dhe rrotullimeve falas, për të përmendur disa.

Azur Casino vendos sigurinë e lojtarëve si përparësinë e tyre kryesore. Për këtë arsye, ata kanë përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të gjithë janë të mbrojtur.

Për më tepër, kazino ofron një sistem mbështetjeje 24/7, i përbërë nga profesionistë të cilët janë të trajnuar për të ndihmuar një lojtar sa herë që ata kanë nevojë për ndihmë.

Pronari dhe CEO

Pronari i Azur Casino është Danguad Limited dhe Mountberg Ltd.

Numri i Licencës

Azur Casino është licencuar nga Curacao eGaming me një numër licence 1668/JAZ.

Ku është i bazuar Kazino Azur?

Azur Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme 67 Limassol Avenue, Vision Tower, Floor 2, Aglantzia, 2121, Nicosia, Qipro.