Rishikimi i kazinosë 1xSlots - Payments

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në 1xSlots: Depozita dhe Tërheqje

Kur bëhet fjalë për opsionet e pagesës, 1xSlots ju ka mbuluar. Me një gamë të gjerë metodash depozitimi dhe tërheqjesh në dispozicion, ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Ja çfarë duhet të dini:

Metodat popullore

 • Viza

 • MasterCard

 • QIWI

 • WebMoney

 • Skrill

 • Skrill 1-Trokitni lehtë

 • Paratë e përsosura

 • ePay

 • Jeton

 • Neteller

 • Payz

 • Paguesi

 • Kartat me parapagesë

 • Kartat e kreditit

 • Kartë debiti

  Shpejtësia e transaksionit dhe tarifat Depozitat në 1xSlots përpunohen në çast, duke ju lejuar të filloni të luani menjëherë. Tërheqjet, nga ana tjetër, mund të zgjasin pak në varësi të metodës së zgjedhur.

Sa i përket tarifave, nuk ka surpriza të fshehura. Shumica e mënyrave të pagesës janë pa pagesë si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Megjithatë, është gjithmonë një ide e mirë të kontrolloni me ofruesin tuaj specifik të pagesave për çdo tarifë shtesë që mund të aplikojnë.

Kufijtë dhe masat e sigurisë Në 1xSlots, ka kufij fleksibël si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Shuma minimale ndryshon në varësi të metodës së zgjedhur.

Për të siguruar transaksione të sigurta, 1xSlots përdor masa të avancuara sigurie si teknologjia e kriptimit SSL. Kjo do të thotë që informacioni juaj personal dhe financiar është i mbrojtur nga aksesi i paautorizuar.

Bonuset speciale dhe fleksibiliteti i monedhës Duke zgjedhur mënyra të caktuara pagese në 1xSlots, ju mund të shijoni bonuse speciale si kthimi i parave ose rrotullimet shtesë. Mbani një sy për këto përfitime kur bëni depozitën tuaj!

Për më tepër, 1xSlots strehon monedha të ndryshme duke përfshirë por pa u kufizuar në USD, EUR, RUB, BTC dhe ETH. Kjo u lejon lojtarëve nga vende të ndryshme të luajnë në monedhën e tyre të preferuar pa asnjë sherr.

Efikasiteti i shërbimit ndaj klientit Nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me pagesat, 1xSlots ka një ekip të dedikuar shërbimi ndaj klientit të disponueshëm në shumë gjuhë. Ato janë efikase dhe të përgjegjshme, duke siguruar që çështjet tuaja të lidhura me pagesat të adresohen menjëherë.

Si përfundim, 1xSlots ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese të sigurta dhe të përshtatshme si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Me transaksione të shpejta, pa tarifa të fshehura, kufij fleksibël, bonuse speciale, fleksibilitet në monedhë dhe shërbim efikas ndaj klientit, ju mund të shijoni një përvojë financiare të qetë në këtë kazino online.

Opsionet e pagesës mund të ndryshojnë për vendndodhjen tuaj dhe mënyra më e mirë për të parë se cilat janë të disponueshme për ju është të shkoni te arkëtari. Nëse një mënyrë pagese nuk është e disponueshme në vendin ku banoni, ajo ndoshta nuk do të shfaqet për ju. Këtu është një listë e të gjitha mënyrave të pagesës në dispozicion:

Kartat bankare

Kartat bankare

 • Viza
 • MasterCard
 • INTERNET BANKING
 • Privat24
 • Itau
 • Banco në Brazil
 • Bradesco
 • Caixa
 • Multibanko
 • Transferte bankare
 • Santander
 • Boleto
 • KARTAT E PARAPAGUARA
 • Neosurf
 • CEP BANK
 • Hızlı Cepbank
Transferte bankare

Transferte bankare

 • Hızlı Banka Havale-EFT
 • Help2Pay
 • PayGiga - Anında Banka Havalesi
 • Hızlı QR
Kuletat elektronike

Kuletat elektronike

 • WebMoney
 • Skrill
 • Skrill 1-Trokitni lehtë
 • B-pagesa
 • Paratë e përsosura
 • Vcreditos
 • Portofoli Jeton
 • Portofoli i Runpay
 • Papara
 • Sticpay
 • Pay4Fun
Sistemet e Pagesave

Sistemet e Pagesave

 • Neteller
 • ecoPayz
Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.