1xSlots Rishikimi 2024 - Bonuses

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1xSlots is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit 1xSlots: Një pamje e fokusuar

Bonusi i mirëseardhjes Bonusi i mirëseardhjes është një ofertë e zakonshme në 1xSlots, duke u ofruar lojtarëve një nxitje joshëse në depozitën e tyre fillestare. Ndërsa përqindja specifike mund të ndryshojë, ky bonus shërben si një hyrje e ngrohtë për ofertat e kazinosë.

Bonusi i Rrotullimeve Falas Për të apasionuarit pas lojërave elektronike, Bonusi i Rrotullimeve Falas është një kënaqësi që ia vlen të eksplorohet. Mbani një sy për çdo promovim që lidh këto rrotullime falas me lëshimet emocionuese të lojërave, duke shtuar një shtresë shtesë emocioni në lojën tuaj.

Kërkesat e bastit Është e rëndësishme të kuptoni kërkesat e bastit kur përdorni bonuset. Këto kërkesa përcaktojnë numrin e herëve që ju duhet të vini bast shumën tuaj të bonusit përpara se të jeni në gjendje të tërhiqni ndonjë fitim. Merrni parasysh këto implikime dhe planifikoni lojën tuaj në përputhje me rrethanat.

Kufizimet kohore Kur përfitoni nga bonuset, kini parasysh çdo kufizim kohor në vend. Disa bonuse mund të kenë data skadimi ose periudha të kufizuara disponueshmërie. Qëndroni të informuar dhe sigurohuni që t'i përdorni ato brenda kornizës kohore të specifikuar.

Kodet e bonusit Kodet e bonusit gjenden shpesh në përmbajtje promocionale dhe mund të zhbllokojnë ofertat ekskluzive ose përfitimet shtesë. Mos harroni të mbani një sy për këto kode dhe t'i vendosni ato saktë gjatë procesit të regjistrimit ose depozitimit.

Avantazhet dhe disavantazhet Ndërsa 1xSlots ofron një sërë bonusesh tërheqëse, është e rëndësishme të merren parasysh avantazhet dhe disavantazhet. Bonuset ofrojnë vlerë të shtuar dhe përmirësojnë lojën, por mbani mend se ato vijnë me kushte dhe kushte të caktuara që duhet të përmbushen.

Si përfundim, të kuptuarit e ofertave të bonusit të 1xSlots mund të përmirësojë shumë përvojën tuaj të lojërave. Nga bonuset e mirëseardhjes deri te rrotullimet falas, përfitoni nga këto mundësi duke mbajtur parasysh çdo kufizim ose kërkesë që lidhet me to.

Oferta më tërheqëse është sigurisht bonusi i mirëseardhjes i cili bartet mbi 4 depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 300 dollarë dhe 30 rrotullime falas. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 10 dollarë.

· Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 15 dollarë.

· Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë dhe 40 rrotullime falas. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 15 dollarë.

· Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 15 dollarë.

Kërkesat e bastit për bonusin janë vetëm 35 herë, dhe ju duhet ta vendosni bonusin brenda 7 ditëve. Lajmi i mirë është se nuk ka kufi për tërheqje.

Kazino 1xSlotsBujaria e `s nuk ndalet me bonusin e mirëseardhjes. Ka shumë bonuse të ndryshme nga të cilat mund të përfitoni gjithashtu. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

· Bonusi i 10-të i depozitës – Pasi të luani përmes bonusit të mirëseardhjes dhe të vazhdoni të depozitoni fonde në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus tjetër herën e 10-të që depozitoni. Ky bonus do të sjellë një bonus depozite prej 50% deri në 300 dollarë, dhe mbi të, ju do të merrni 100 rrotullime Falas. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë.

· Bonus 50% të hënën – Kur depozitoni të hënën, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $300.

· Bonusi i Gëzuar Ditëlindjen – Në ditën e ditëlindjes suaj dhe 7 ditë pas ditëlindjes do të merrni 20 rrotullime falas pa pasur nevojë të depozitoni. Kushti i vetëm për të marrë këtë bonus është të keni 100 dollarë të depozituara 30 ditë përpara ditëlindjes suaj.

· Kthim parash VIP – Ju do të merrni një përqindje të caktuar kthimi parash në depozitën e mëparshme që keni bërë. Shuma do të varet nga niveli që jeni.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Ju bëheni një lojtar besnik në 1xSlots Casino sapo të bëni depozitën tuaj të 10-të. Siç thamë më parë, në depozitën tuaj të 10-të do të merrni një bonus që është një bonus depozite prej 50% dhe 100 rrotullime falas. Që nga ai moment, ju do të merrni ftesa për turne dhe promovime të rregullta nga kazino.

Nëse po pyesni se si të përfitoni nga bonusi i depozitës së 10-të, përgjigja është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni llogarinë tuaj, të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes dhe të vazhdoni të bëni depozita në llogarinë tuaj derisa të arrini pikën e 10-të të depozitës.

Termat dhe Kushtet

Ju duhet të keni një profil plotësisht të plotësuar me një numër telefoni aktiv për të kërkuar bonusin.

Nëse refuzoni të merrni bonusin e mirëseardhjes, nuk do të kualifikoheni as për të marrë bonusin e 10-të të depozitës.

Ju nuk mund të përdorni kriptomonedhën për të kërkuar bonusin.

Nuk mund të keni dy bonuse aktive në llogarinë tuaj. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit të mëparshëm përpara se të zgjidhni një tjetër.

Lojtarët që kanë llogari në monedhat e mëposhtme mundenMos kërkoni bonusin e rrotullimeve falas, OMR, BHD, QTUM, KWD, mBT, ZEC, XMR, LTC, DASH, ETH, XAU.

Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për një bonus është 10 dollarë.

Shuma maksimale e fondeve të bonusit që mund të merrni është 100 dollarë.

Numri i rrotullimeve falas do të varet nga shuma që keni në bilancin tuaj. Për çdo $5, ju do të merrni 1 rrotullim falas në slotin e Poisoned Apple.

Shuma maksimale e rrotullimeve falas që mund të merrni është 100.

Ju duhet të plotësoni plotësisht kërkesat e bastit përpara se të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja.

Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit në afatin kohor të kërkuar, bonusi juaj do të anulohet.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Përveç bonusit të mirëseardhjes, ju mund të rrëmbeni shumë bonuse të tjera të ndryshme pasi të bashkoheni në 1xSlots Casino. Do të merrni rrotullime falas, kredite bonus, vetëm për të përmendur disa. Këto bonuse janë subjekt i ndryshimit dhe në këtë pikë, bonusi i ringarkimit që kazino ofron rregullisht është oferta 50% e Depozitës së Përputhshme e disponueshme çdo të hënë. Ju mund të përmirësoni bilancin tuaj deri në 300 dollarë dhe ju duhet të depozitoni vetëm 5 dollarë për t'u kualifikuar.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Gjëja e parë që tërheq lojtarët është bonusi i mirëseardhjes, dhe këtu kazinoja tregon ngjyrat e saj të vërteta. Herën e parë që bashkoheni në kazino, mund të kërkoni deri në 1500 dollarë dhe 150 rrotullime falas përgjatë katër depozitave tuaja të para.

Kur bëni depozitën tuaj të parë, mund të kërkoni një bonus regjistrimi që do të rrisë bilancin tuaj deri në 300 dollarë dhe mbi të, do të merrni 30 rrotullime falas. Ky është një bonus depozite ndeshjeje që do të dyfishojë shumën që depozitoni në llogarinë tuaj. Bonusi i rrotullimeve falas mund të përdoret në lojën slot Book of Gods.

Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50%. Pra, nëse depozitoni 10 dollarë, do të merrni 5 dollarë në para bonus. Shuma maksimale që mund të merrni është 350 dollarë dhe gjithashtu do të merrni 35 rrotullime falas në Legend of Cleopatra.

Herën e tretë që bëni një depozitë do t'ju ofrohet një bonus depozite prej 25% që shkon deri në 400 dollarë. Pra, nëse depozitoni 10 dollarë, do të merrni 2, 5 dollarë si bonus. Do të merrni gjithashtu 40 rrotullime falas në Solar Queen.

Bonusi i katërt i depozitës do të sjellë një bonus ndeshjeje prej 25% deri në 450 dollarë. Do të merrni gjithashtu 45 rrotullime falas në Imperial Fruits.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Bonusi pa depozite në 1xSlots Casino vjen me 35 herë kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të kërkoni një tërheqje. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është 100 dollarë.

Që kazino të jetë në gjendje të përpunojë tërheqjen tuaj, duhet të verifikoni së pari llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore dhe pasi kazino t'i përpunojë këto dokumente dhe të verifikojë identitetin tuaj, ju do të jeni në gjendje të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj.

Ju do të duhet të konfirmoni adresën tuaj të emailit dhe numrin tuaj të telefonit me SMS për të marrë rrotullime falas dhe një bonus mirëseardhjeje.

Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv për llogari. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit për bonusin që keni, mund të aktivizoni atë tjetër.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të rritur ekuilibrin tuaj, por duhet të themi se ato vijnë me vargje të bashkangjitura. Pra, do t'ju duhet të kuptoni termat dhe kushtet përpara se të pranoni një bonus të caktuar.

Ju mund ta pranoni bonusin e mirëseardhjes vetëm një herë, herën e parë që krijoni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj.

Bonuset janë të disponueshme vetëm për lojtarët që kanë një profil të plotësuar, me një numër telefoni aktiv dhe që pajtohen me kushtet e programit të bonusit.

Shuma e bonusit mbahet veçmas nga bilanci juaj i parave të gatshme.

Ju duhet të luani me fondet e bonusit brenda 30 ditëve, përndryshe, bonusi do të anulohet.

Kur keni një bonus për të pastruar, duhet të keni kujdes se çfarë lojëra luani. Lojërat online me video slot do të llogariten 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa Ruleta, Baccarat, Blackjack, Poker nuk llogariten në kërkesat e basteve. Ka disa lojëra që janë të përjashtuara nga bonusi dhe përfshijnë lojërat e mëposhtme: 429 Dete të Uncharted, 3 Hit Pay, 30 Ball BINGO, 80 Ball BINGO, A Christmas Carol, A Night In Paris JP, Acemania, Afrikan Roulette, After Night Falls, Alice Adventure, Alkemor's Tower, BINGO Amerikane, Art of the Heist, Asia Wins, Astro Legends: Lyra and Erion, At The Copa, Aztec Magic Deluxe, Baker's Treat, Barn Ville, Big Apple Wins, Bikini Party, Bingo Bonanza, Makina Bingo, Bingolé, Zogu i Parajsës, Zogjtë!, Blazing Joker, Blood Eternal, Blood Suckers, Blood Suckers Touch, Blue Ocean, Book of Oz, Book of Oz: Lock n Spin, Book of Shadows, Bookie of Odds, Booming Bananas, Booming Seven, Booming Seven Deluxe, Break Da Bank Again Respin, Bugs Party, Kabare Dancing Bones, Carnaval Forever, Cash Cuisine, Castle Builder (II), Charms And Clovers, Cherry Bomb, Cherry Bomb Deluxe, Chicago Nights, Chilli Pop, Classico, Cloud Tales, Cool Buck, Cops and Robbers, Crown Anchor, Curious Machine, Dead or Alive, Diamond Valley, Diamonds are Forever 3 lines, Dice Bingo, Dim Sum Mania, Disco Night, Divine Forest, Dolphin's Luck, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Dragon Dance, Dragon Kings™, Pergamenat e Dragoit, Garat ET, Eggomatic, Electro Bingo Web, Enchanted JP, European BINGO, Extra Keno, Extreme, Extreme, Eye of the Kraken, Fa-Fa Twins, Faerie Spells™, Fire & Steel, Flying Pigs, Futboll 3x3, Mbretëria e braktisur, Katër stinët, përbindëshi i Frankenslot, Shporta me fruta, Fruit Bat Crazy™, Koktej frutash, Fruitsie, Fruit Snapz, G em Pasuri, Urime xhindesh, Piratë fantazmë, Dhurata nga Cezari, Gurë Kristali Giovanni™, Gold Hold, Golden Dragon Club, Golden Egg Keno, Golden Girls, Golden Legend, Goldfire 7s, Good Girl Bad Girl, Great 88, Greedy Goblins , Greyhound Racing, Gypsy Rose, Magjistare Halloween, Happy Birds, Happy Halloween, Hot Ink, Hugo 2, Immortal Romance, Irish Charms, Italia 3x3, It Come From Venus JP PLUS, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jack Hammer 2 Touch, Jackpot 6000, Jackpot Jamba, Jackpot Rango, Jade Butterfly, Johnny the Octopus, Joker Power, Joker's Wild, Kamikadze, Kawaii Kitty, Keno, Keno - Vegas Jackpot, Keno Extra, Keno Jackpot, Keno Universe, Le Kafee Bar, Legend Of The Nile™, Lemur Does Vegas, Lemur Does Vegas Easter Edition, Let's Shoot, Locomodin, London Hunter, Lotus Love, Lucky 3, Lucky Angler, Lucky Irish, Lucky Keno, Lucky Reels, Lucky Riches Hyperspins, Luxor Scratch, Magic Shoppe , Matchmania, Max Quest: Wrath of Ra, Mayan Bingo Web, Mega Gems, Mega Glam Life, Mega Joker, Mega Love, Mega para, Milion Cent, Milion Monedha Respin, Bizhuteri Mona Lisa, Majmun, Monkey Keno, Më shumë Gold Diggin', Z. Vegas, Muertitos, MULTIFRUIT 81, Musketeers, Mystic Force, Neon Reels™, New Triple, New Triple HD, Nuwa, Ocean Fortune, Ocean Lord, Perandoria Ogre, Netët e Parisit, Perlat e Indisë, Faraon Bingo, Pimped, Pinocchio, Planet 67, Plumber Free, Pompei, Power Keno, Jackpot Progressive Diamond, Pumpkin Patch, Mbretëresha e Arit, Bingo e shpejtë, Rage to Riches, Rainbow 3x3, Red Dragon Wild, Reel Gems, Reel Hot Respin, Reel Stea, Reels of Wealth, Retro Reels, Robin Hood: Shifting Riches, Romeo, Royal Cash, Royal Charm, Royal Masquerade, Royal Wins, Safari Hunter, Safari Sam, Samba Bingo Web, Fshati i Santa, Workshopi i Santa, Thesari i Scarabit, Scrooge, Super Aksioni i Scudamore, Deti Hunter, Secret of the Stones, Sin City Nights, Sixbingo, Slots Angels, Rrota spektakolare e pasurisë, Spinfinity Man,

Gërvishtje, Star Raiders Scratch, Stardust, Sugar Pop, Sugar Pop 2: Double Dipped, Super Bonus Bingo, Super Fast Hot Hot, Super Fast Hot Hot Respin, Super Keno, Super Lucky Reels, Super Multitimes Progressive, Taxi Movida, The Alchemist 89 , The Angler, The Exterminator, The Ghouls, The Glam Life, The Gold of Poseidon, The Golden Egg, The Golden Owl of Athena™, The Slotfather JP, The Slotfather: Pjesa II, The Tipsy Tourist, The True Sherif, The Wish Master, Thrones of Persia, Thunder Reels, Thunder's Caw, Tokyo Kombat, Tomb Raider, Tower Quest, Thesar Room, Tree of Fortune, Triple Bonus, Triple Bonus HD, Tropical Fruitsie, Manjatë, Nën shtrat, Tigër i Pazbutur i Bengalit, Crowned i pazbutur Shqiponja, Panda gjigante e pazbutur, Tufa e Ujkut të Pazbutur, Lugina e Faraonëve, Vampiri: Maskarada - Las Vegas, Ari VIP në Vegas, Fitimet e Vegasit, Victorious, Victorious Touch, Viking Voyage™, Fundjavë në Vegas, Rrota e Afrikës, Rrota e Hounds, Wheel of Monsters, Wheel of Wealth, Wheel of Wealth Edition special, Kur derrat fluturojnë!, WhoSpunIt?, Wild Jester, Wild Orient, Wild Spin, Wolf Moon Rising, World Cup Keno, World Football, Xoc Dia, Xmas 3x3, Yak Yeti & Roll™, Zodiac Fortune, Zombie Hoard.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours
2023-10-03

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.