Rishikimi i kazinosë 1xSlots - About

Age Limit
1xSlots
1xSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

About

1xSlots Casino është në pronësi të kazinove Marikit Holdings Ltd dhe ofron një gamë të gjerë opsionesh kur bëhet fjalë për bastet në internet. Kazino ka një licencë nga Qeveria e Curacao që do të thotë se ju mund të luani në mënyrë të sigurtë në sit pa pasur nevojë të shqetësoheni për çështjet e sigurisë.

1xSlots

Pronari dhe CEO

Pronari i kazinosë 1xSlots është kazinotë Marikit Holdings Ltd.

Numri i Licencës

Kazinoja ka një licencë nga Qeveria e Curacaos me numër licence 8048.

Ku bazohet kazino 1xSlots?

Kazinoja ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Telamonos 20 Street, Springfield Court, Block C, Office 303, 3055 Limassol Cyprus.

Total score8.0
Përfitimet
Disavantazhet
- Bonuset e depozitave duhet të vihen 35 herë (35x)
- Përkthimet mund të jenë më të mira

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i ditëlindjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (38)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hebraike
Hindi
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Jeton
MasterCardNeteller
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
WebMoney
ePay
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Bangladeshi
Bolivia
Brazili
Ekuador
Kili
Kuba
Meksika
Paraguaj
Peruja
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (50)